Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Peikiu Mechaniku Pavaduotoja Paulius_Koral

Zaher_Kukulis

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Zaher_Kukulis

• Vadovo Vardas_Pavardė serveryje : Paulius_Koral

• Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?: Mechanikai

• Už ką šis vadovas yra peikiamas ?: Kadangi neseniai aš neseniai išsidarbinau į Mechaniku darba tik Gruodžio 21 tai čia Trečiadieni, ir vakar neseniai aš parašiau Neaktyvumo/Palikimo anketa kad nuo šiandien iki Pirmadienio nebusiu aktyvus juk šventęs dabar... Na va isijungiu foruma o gi žiūriu man įrašė į NDS amm ir žiūriu kad mane įrašė... Kaip čia žmogau suprasti bandot man pakenkti?? Vakar tik nakti grižau ir šiandien kažkur maždaug pradirbau virš 66 min ir visiems mašinas taisiau, ir kuom aš užkliūvau dabar pis* mane šiandien naktį sugalvojot išmesti tipo tas visas vos tik 4 dienas atidirbau visi gali iš darbuotoju patvirtinti ir draugu bandau užsidirbti pinigu kad kažka paskiau nusipirkciau mašinas ar koki nors turta, įrodymai jog aš buvau užpildęs neaktyvumo anketa rašau dabar per draugu kompiuteriu nes šiuo metu išvykęs esu į Švečius įrodymai; https://gyazo.com/b0b4e3988d3b427f8bf350bef6195378  Aš viena diena pagalvojau pamaniau normalus su Cleme_Tean iš pat pradžiu kažkokie man keisti pasidarėt... Jau tikėjaus rašyti jums po pagyrimus bet dėja, bet ta diena atėjo kai mane įskaudinot.. Aš suprantu kad Cleme su Koralu gerai sueinat susitariat ta ir t.t bet neesmė, Žiūrėdamas į /bandradarbiai ir žaviuosiu kiekviena darbuotojus peržiūrinėjau lentelė visi beveik buvo nutempti į KMA ir buvo sutvarkyto mašinos 000 tai kodėl juos nemetet lauk ju?? Kodėl būtent mane pasirinkot? Vos 3 dienas pradirbau ir jau rašot už neaktyvuma.. Matosi nagai panežtėjo įrašė į NDS ir paskiau reputacija užmetė Cleme... Graudu pasidarė man gal jau kitam žmogui užleisk Direktoriaus pozicija. https://gyazo.com/116f51f3f18f70b70410cc5da88e031e

• Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?: Visi buvusiai darbuotojai gali patvirtint, ir kaip panašiai Dave_Destiny.. Žinoma čia nerašykit į šia temą... Prašom pateikti įrodymus kuria aš būtent taisyklė pažeidžiau...

• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas : http://imgur.com/a/Ohvh9

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

žinau gausiu isp forumo bet ka darysi po pirma turim visus irodimus kaip tu kiekvienam taisai mašina po 5k kas tai yra labai blogai jai kiekvienas su tavim susitares gauna mašinos taisyma už 5k o kur kaina 10k kur tu labai gerai žinai kainas tiesiog rašai bereikšmius papeikimus tam yra +5 forumo isp čia gali nemalti šūdo kad esi nekaltas avinėlis ir labai gerai viska dirbai ir darai tiesiog tu negalvoji kad daug kam po 5k tvarkai viska pigiau tas pats The_Rain viska pasakė kad aš nenoriu po 5k man zaheris po 5k tvarko dar paklausiau taves ar tikrai 10k davė tikrai tikrai o kur davė 5k štai numesiu tau irodimu nekaltas avinėli,http://imgur.com/a/LN2qD

 

PRIEŠ RAŠANT PPK PAGALVOK O GAL AŠ TIKRAI PADARIAU KANORS NEGERO

 

 

 

Musu teikiamu paslaugu kainorastis:

 

Tr. priemones atstatymas is turgaus - 1000.

---

Tr. priemones atstatymas is salono - 10000(10tukst.).  <<<<KA ČIA MATAI?

---

Retos tr. priemones atstatymas - 20000(20tukst.).

---

Variklio remontas - 200

---

Isoriniu daliu sutvarkymas - 300

---

Elektra 20% - 80

Redaguota Matt_Escobar

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kadangi peikiamas mano pavaduotojas aš įsiterpusiu. Pradžiai buvai man patikęs kaip vienas iš kandidatų, vėliau per apklausą pradėjai malti kažkokį "Breda" jautėsi jog iš viso taisyklių buvai neskaitęs. Koralas buvo prieš tavo priėmimą į mūsų firmą, aš kaip žmogus iš kitų tikiuosi daugiau ir tik dėl to nusprendžiau suteikti tau šansą. Paaiškinau atskirai tau jog tave kaip kandidatą žiūrėsiu atidžiau. Pirmas darbo dienas viskas pasiteisino to ko iš tavęs norėjau, aktyvumas, bendravimas ir kt. buvo "čikipiki". Laikui einant gavau keletą skundų jog tu aptarnaudavai kitus klientus pigiau nei kiti mūsų firmos darbuotojai, į tokius dalykus aš žiūriu kuo rimčiausiai(iš šalies papeikimas turėtų būt parašytas man nes norėjau pats tavęs atsikratyti). Vienas iš darbuotojų MAtt_Escobar buvo pateikęs tikslius įrodymus dėl kokių priežasčių buvai išmestas ir įrašytas į nds. Taipogi tau niekas nenorėjo pakenkti tu pats po bšk. pradėjai kasti sau duobę. Po viso šito savo š malimo mūsų firmoje drįsti papeikimą rašyt? Galėsi ant mano vidoeee man dislaik paspaust.

Su Kūčiomis, zaheriii:)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Seniuk, ne už neaktyvumą juk buvai išmestas, net paskutinių išmetimų lentelę nufotkinai ir vis tiek apie kažkokį neaktyvumą čia svaigsti. Kalbant apie tikrąją išmetimo priežastį - direktorius ir pavaduotojas pasielgė teisingai, vienas, kitas sutaisymas korešui už puse kainos gal ir pateisinama, bet kai bandai pagudraut ir susirinkt didžiąją dalį brangesnio transporto remontų užsakymų - už tai jau galima ir nubausti, nepamiršk, kad kai vienintėlis taikai tokią akciją, likę darbuotojai gauna žymiai mažiau užsakymų.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Zaher_Kukulis  Hitautas  Svečias 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.