Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[Blogas] Didžioji nominacija - D`Seen.

Deividas_Seen

Rekomenduojamas pranešimas

Pradinė gyvenimiška įžanga :


 


Hey guys kiekvienas asmuo, žmogus turi savo gyvenimišką įstorija kuri numinta tam tikrais pasireiškimais, ar pasakojimais kas ir kaip pavyko per visą esamą gyvenimo tarpą nesvarbu ar tai žaidimas, ar tai kasdienybė svarbiausia tai jog būtent visos šios mintys išlieka tarp mūsų prisiminimų, apie kuriuos kaskart pagalvojus pasidaro smagu, bei laiminga. Tai mano blogas kuriame išreikšiu visas savo mintis, visus savo gyvenimiškus pojučius, visą informaciją apie mane, SA:MP žaidimo istoriją, karjerą, pasiekimus ir tai kas sudomintų jus visus esančius čia, kadangi tai man daryti yra labai smagu, bei priimtina. Palinkėsiu geros motyvacijos, gero įsiskaitymo, tikiuosi šiokio tokio palaikymo, ačiū.


 


​Skaudi vaikystė, prisiminimai


 


Ne kiekvienas iš mūsų turime, ar turėjome gerą gyvenima, kiekvienas iš jų yra skirtingas. Tai mano vaikystės istorija, po kurios prasidėjo kabliukas SA:MP žaidimo karjeroje. 2011 metų birželio 17 dieną sedėdamas prie kompiuterio, žaisdamas žaidimus gavau daug skambučių, sms pranešimų niekaip nesuvokdamas kas darosi, ir kas čia vyksta. Sužinojęs kraupią naujieną pamečiau rankas, ir kojas, nebeturėjau žodžių, nieko nebenorėjau matyti, dingo viskas ką turėjau tai mano - Mama... Kraupu, žiauru bet tuo patikėti negalėjau, ir to padaryti negaliu iki pat šiol, bet gyvenimas juda į priekį, jis nestabdomas jis kiek žiaurus, nesąžiningas bet to pakeisti negalima. Praėjus kuriam laikui neradau sau vietos, nežinojau kur kreiptis, ir kur dėtis gavau daugelio žmonių palaikymą ir tai man padėjo pasitaisyti. Nieko negalvojęs pradėjau nolifinti SA:MP serveriuose pirmasis iš jų tai Edgos_K serveris puikiai, bei gerai žinomas tuo metu buvau paprastas serverio žaidėjas, žmonių skaičius nedidelis, žaidimo mėnėsiai bėgo į priekį, taip man numalšinant skausmą.


 


Laikas bėga į priekį, pareigų atradimas


 


Praėjus kuriam laikui pradėjau suvokti žaidimo esmę, ir pačius jo pagrindus. Ką galiu pasakyti tais metais buvau labai užsikabliavęs šiam serveriui, nuo kurio atsiplėšti tiesiog buvo neįmanoma, to padaryti negalėjau, bet šis būdas man padėjo prarasti daug nuoskaudų, bei laiko. Bėgus laikui įgavau daug patirties, susipažinau su daug asmenų kurie man padėjo pakilti, kurie man padėjo tapti įžymiu ir man po truputį sekėsi. Po gerų metų įgavau patirties anketų pildyme, jų išaiškinime, situacijų kūrime ir pasiekiau savo pirmąsias pareigas tai fūristų pavaduotojas pas gerai žinomą - Hot_Road pas šį nuostabų žmogeliuką pavaduotojo poste išbuvau virš mėnėsio, priežastis viena - Paliko direktoriaus kėdę. Direktoriaus kėdė buvo perleista Piktas_Lukas dar vienam buvusiam firmos pavaduotojui, kuris mane antrą kartą pasikvietė į pavaduotojo pareigas, antrosios pareigos neblogas judėjimas į priekį. Po dviejų mėnėsių buvimo nusprendžiau palikti šias pareigas, kadangi atsibodo visas šis serveris, na ir savaime aišku pats darbas, ir jo sąvybės. Palikęs pareigas dingau iš serverio, kiek galiu prisiminti tai buvo - Vasara.


 


Antrasis sugrįžimas, veiklos atradimas


 


Eilinį kartą grįžęs sprendžiu ką veikti, o kada būna linksma be direktoriaus, ar pavaduotojo pareigų? Ehh tai ne man, reikia kažkokių pareigų, neturiu jokios veiklos, bei darbų tad tęko imtis nardymo ypatumų. Įsidarbinau į taksi firmą pas gerai žinomą - Steve_Aoki į firmą patekau pildydamas anketą kaip ir priklauso, be jokių neigiamų požymių. Firmoje dirbau palankiai, sąžiningai, aktyviai rodydamas pavyzdį, ir panašiai čia patys niurkinimo pagrindai. :D Okay išbuvęs gerą mėnėsį styvui pradėjau siūlyti įvairias, unikalias įdėjas darbui, tai parodė klaustuką jog sieku pavaduotojo pareigų, viską supratęs, nieko nelaukęs pasiūlė man pavaduotoją. Žinoma aš sutikau be jokių problemų, turėjau pilnas kelnes laimės whatever.. Pavaduotojo pareigose išbuvau lygiai mėnėsį, nes ir vėl atsistatydino įmonės direktorius. Po kurio laiko išvydau atranką diskusijų forume renkamas "Taksi įmonės" direktorius ką gi turiu užsispyrimą, patirties bėgam pildyti. Pildžiau kelias valandas, liedamas prakaitą, nervus, pildamas įdėjas, bei pasiūlymus ir ką jus galvojat? Po geros savaitėlės aš jau įmonės direktorius. Trumpai ir aiškiai direktoriaus pareigose išbuvau lygiai du mėnėsius, atsistatydinęs palikau serverį, tai tikra nesąmonė, ten žaisti, bei valdyti direktoriaus pareigas buvo sudėtinga, bet prie to priprantama, whatever vistiek buvo smagu.


 


GreenSide projekto atradimas


 


Žaisdamas, bei nagrindėdamas šį tą aptikau reklamuojamą GreenSide projektą, žinoma aš apie jį jau girdėjau vis svarščiau į kurį projektą nubėgus, ir kur čia apsistojus. Visas šio projekto reklamas išvydau vieno žmogaus skype profilyje tad susigundęs, neišlaikęs savo rankų užbėgau į forumą apsižvalgyti kaip, ir kas čia dedasi... Užėjęs į forumą likau nustebintas daug matytų, pažįstamu asmenų iš daugelio žinomų projektų, šaunus diskusijų forumo vaizdas, sąvininkai, lankomumas ir dar daug,daug priežaščių kurias galėčiau vardinti, savaime aišku pavargsite skaityti tausoju ir savo, ir jūsų brangų laiką. Viską apsvarstęs supratau jog negrįšiu į tuos šūdserverius, ir pasiliksiu čia ieškoti tolimesnių nuotykių, aplinkybių, manau čia žaisti tapts tikrai smagu, tad manau jog mano pasirinkimas man pačiam yra priimtinas.


 


 


Dėkoju už skaitymą - Tai ne pabaiga kiek galėdamas kiekvieną dieną papildysiu, atnaujinsiu kadangi tai ne vienintelis projektas kuriame užturėjau nuotykių, ar prisiminimų manau kiekvienam įdomu paskaityti, ar pasijuokti kas ir kokią istoriją turėjęs.


 


Cheers.


 


 


 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Wow, viskas atrodo super, labai daug prirašiai. Stengsiuos viską perskaityti.

 

Dėkoju, smagaus skaitymo dažnai papildysiu.

 

Buvo malonu skaityti šį pranešimą, malonu jog užsimetęs mano parašą iš ryžo serverio :D

 

Man taip pat malonu, kas gali skaityti mano mintis. :D Be to taip, parašas tavo visai prilipo jis man. xD

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Didelė užuojauta tau! O kalbant apie serverio pasiekimus, tai tikrai nemažai pasiekęs :)

 

Dėkoju. Na čia aprašyta tik maža dalis, tai tikrai užima daug laiko, su laiku aprašysiu viską, didelis ačiū. :)

 

Nu jo gera aprašymas labai plačiai viskas aprašyta,šaunuolis.

 

Dėkoju, kaip ir minėjau su laiku viską didinsiu, bei tobulinsiu sąrašas didės.

 

Didelė užuojauta iš manęs. Blogas nuostabus, šaunuolis.

 

Labai ačiū už viską. Stengiausi, bet tai tik pradžia.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Didelė užuojauta tau...Blogas buvo įdomus. Sekmės tau toliau gyvenime, nepalūžk

 

Dėkoju už palaikymą taip pat.. Gyvenimas juda į priekį, stengiames viską pamiršti, ir keliauti į priekį. Ačiū.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na teisingai kalbant, tavo istorijos pradžia žinoma užgniaužė kvapą, o skaitydamas toliau pradėjau suprasti viską, įsijutau į tavo vaidmenį ir manau kad neesi eilinis žmogelis, tau teko daug iškentėti, aš neįsivaizduoju ką daryčiau jei netekčiau savo brangiausio turto - Mamos.Gyvenimas būtų tikrai ne kašką, na o tu tikras šaunuolis, nenuleidai rankų ir judi į priekį. Respect žmogau... 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Šaunu, viską perskaičiau, bet jei ne paslaptis - koks buvo tavo Edgos serverio slapyvardis ( V_P ) ?

 

 

Dėkoju, paslapčių neturiu. Lukis_Lukasius - Žaidžiau už šią paskyrą.

 

Na teisingai kalbant, tavo istorijos pradžia žinoma užgniaužė kvapą, o skaitydamas toliau pradėjau suprasti viską, įsijutau į tavo vaidmenį ir manau kad neesi eilinis žmogelis, tau teko daug iškentėti, aš neįsivaizduoju ką daryčiau jei netekčiau savo brangiausio turto - Mamos.Gyvenimas būtų tikrai ne kašką, na o tu tikras šaunuolis, nenuleidai rankų ir judi į priekį. Respect žmogau... 

 

Dėkoju už gerą nuomonę, gerus žodžius kurių tikrai visada reikia. Niekada nestabdysiu, visgi reikia judėti į priekį.

 

Geras blogas, patiko skaityti, na nardymas tai tikrai geras :D su idėjomis. Lauksiu papildymo dar!

 

Dėkui, dėkui na tęko visko padaryti visgi žaidimas nestovi vietoje, dėkoju papildysiu greitu metu, kai tik turėsiu daugiau laiko.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Patiko tavo blogas, tikrai buvo malonu skaityti. Jeigu nepaslaptis, kas mamai nutiko?

 

Dėkoju, stengiausi kiek įgalėdamas. Autoavarija ėjo lenkimu priešpriešinė juosta, nėrė tiesiai į fūrą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ehh, užuojauta dėl mamos, bet kaip pats sakei gyvenimas juda į priekį!

 

Na taip, teisybė viską ir pasako. Jei ir sustočiau, klupčiau, ar dar kas nutiktų tai man naudos neatneštų, tiesiog praraščiau visas turimas jėgas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:
    David_Winship  Svečias 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.