Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[Blogas] Didžioji nominacija - D`Seen.

Deividas_Seen

Rekomenduojamas pranešimas

Šiaip įdomu buvo skaityti ir mldc jog nepatingėjai blogo sukurti.

 

Dėkoju rašydamas pasistengiau, atradęs daugiau laiko papildysiu kadangi tai užims didelę dalį laiko, ačiū.

 

Šaunuolis kad netingėjai tiek parašyti. Įdomu buvo skaityti, bei sėkmės toliau.

 

Dėkoju už gerą nuomonę, taip pat žodžius. Na kiek galėjau pasistengiau, kiek galėsiu papildysiu sėkmės ir tau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Vienintelis blogas turbūt iš mano visų skaičiusių, sudominu tik tavasis. Iš tikrųjų tai užuojauta dėl netekties, svarbiausia, kad nepalūžai pats ir išlikai stiprus. Taip pat įdomu pasidarė, ar tikrai naudojai savo dabartinį pseudonimą (vardą_pavardę) kitame serveryje, kuriame buvau pavaduotojas pas Hot?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Vienintelis blogas turbūt iš mano visų skaičiusių, sudominu tik tavasis. Iš tikrųjų tai užuojauta dėl netekties, svarbiausia, kad nepalūžai pats ir išlikai stiprus. Taip pat įdomu pasidarė, ar tikrai naudojai savo dabartinį pseudonimą (vardą_pavardę) kitame serveryje, kuriame buvau pavaduotojas pas Hot?

 

Dėkoju ir tau už gerus žodžius, bei pačią nuomonę. Ištikrųjų stengiausi nepalūžti, stengiausi gyventi dabartinėmis situacijomis ir man pavyko sunkiai, bet užtikrintai. Dėl V_P žaidžiau ne šitu pseudonimu, o visai kita paskyra jeigu domintų raštelk į AŽ.

 

Šaunuolis tikrai puikus blogas, sėkmės kuriant toliau.

 

Dėkoju už nuomonę, stengiausi kiek įgalėdamas, ačiū.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Skaičiau nuo pradžios iki pabaigos , matosi kad turi gebėjimą mintis dėlioti aiškiai bei suprantamai , ateityje tau tai padės. Sėkmės bei kurk toliau.

 

Stengiuos, visada ieškau klaidų, ar savų trūkumų kuriuos būtų galima tobulinti, parodyti tai mano pagrindinis tikslas. Ačiū už gerą nuomonę.

 

P.S Savaitgalį turėčiau papildyti nauju turiniu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Zdarova, tikrai buvi idomu paskaityti ir paziureti kas toks esi. Nuo pirmu serverio dienu pamatem kad esi ne eilinis direktorius, prie prikolo ir seip pats zinai, Narco Corridos.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Zdarova, tikrai buvi idomu paskaityti ir paziureti kas toks esi. Nuo pirmu serverio dienu pamatem kad esi ne eilinis direktorius, prie prikolo ir seip pats zinai, Narco Corridos.

 

Privėtas malonu,kad buvo įdomu atrasti laiko paskaityti. Dėkoju už gerą atsiliepimą.

 

Priviet, užuojauta tau, neblogas blogas, patiko visai, laikykis.

 

Sveikas, didelis ačiū laikomes ir toliau gyvenam.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:
    David_Winship  Svečias 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.