Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Jeremy_Warning[Fedia_Damnas] banned Stedy_Williams

Jeremy_Warning.

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Jeremy_Warning


• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje :Stedy_Williams


• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?:Čytinimas


• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :



 



 



 


NAMETAG LEIDO NAUDOTI MAFIJOS_TĖVAS !


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Karočė nemoki youtube naudotis ar kas yra?

 

 

 

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus

(Doublepost)

Vienas įspėjimas.

Redaguota Edis_Kingston

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Video išmokai paeditint? :) Pagreitinai video ir mldc, prigavai? Srr, nesitikėjau kad čia editint galimą. Peace.

peace...kažkas su youtube buvo nekėlė, surendinau ir tdj tik :) 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tu gal blondinė ar su protu susipykai ? Ir ką tu čia įrodai pagreitindamas video ? Tai va dėl ko 2 valandas video keli...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tu gal blondinė ar su protu susipykai ? Ir ką tu čia įrodai pagreitindamas video ? Tai va dėl ko 2 valandas video keli...

Pirmas dalykas, ne čia nosį įkišai.Toliau kaip galėjau aš pagreitinti, jog jis greitas, visi kiti normaliai ir kt.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pirmas dalykas, ne čia nosį įkišai.Toliau kaip galėjau aš pagreitinti, jog jis greitas, visi kiti normaliai ir kt.

 

Žmogus, kuris nors kiek naudojasi sony vegas mokės tai padaryti... O kadangi darei 2h tai kaip matau nelabai dar tau su juo ten reikalai... 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žmogus, kuris nors kiek naudojasi sony vegas mokės tai padaryti... O kadangi darei 2h tai kaip matau nelabai dar tau su juo ten reikalai... 

Tavo manymai prasti. Sony Vegas programa naudotis nemoku :) Nepaėjo tau šiandieną korta.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tavo manymai prasti. Sony Vegas programa naudotis nemoku :) Nepaėjo tau šiandieną korta.

 

Nemoka... Tai išmokai... Žinau aš jūsų tuos nemokam, sueditinam, o vėliau nebemokam...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

peace...kažkas su youtube buvo nekėlė, surendinau ir tdj tik :)

A tai dar renderinai? Sueditinai surenderinai, o tai pl, kur muziką efektai, nu kad įdomiau būtų, ar tik pagreitinimo efektą išmokai ikelt?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nemoka... Tai išmokai... Žinau aš jūsų tuos nemokam, sueditinam, o vėliau nebemokam...

Gerai... Čia pagalvojai pasidarysi protingesnis už kitus, atėjęs pakomentuosi ir asmuo išsisuks? Nesvajokit, pastebėk kitus aplinkinius, chatą ir kt detales, jog pagreitintos? :) tai prieš rašydamas apgalvok ką rašai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

A tai dar renderinai? Sueditinai surenderinai, o tai pl, kur muziką efektai, nu kad įdomiau būtų, ar tik pagreitinimo efektą išmokai ikelt?

Dariau VIDEO su dxtory programa, failas užima 750mb, perspėjau Edis_Kingston ( Užblokavimo apeliacijų prižiūrėtojas ), tad surenderinau per movie maker :D ir gavosi 10mb. Nesvaikit, verkit neverkią, vistiek priims.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gerai... Čia pagalvojai pasidarysi protingesnis už kitus, atėjęs pakomentuosi ir asmuo išsisuks? Nesvajokit, pastebėk kitus aplinkinius, chatą ir kt detales, jog pagreitintos? :) tai prieš rašydamas apgalvok ką rašai.

 

Žiūrėk atspėjau, kad blondinė. Kiek tau aiškinti, kad tai padaryti galima per kelias minutes ? :D :D :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dariau VIDEO su dxtory programa, failas užima 750mb, perspėjau Edis_Kingston ( Užblokavimo apeliacijų prižiūrėtojas ), tad surenderinau per movie maker :D ir gavosi 10mb. Nesvaikit, verkit neverkią, vistiek priims.

Tu tai jau ir panardyt matau spėji ten kanale kad priimtu specialei, vazelino parvežt tau? Ar pats turi rūsi kilogramu pasislepes?

 

NE FAKE! Yra cleo modas visiškai veikiantis kaip šis.

A tu matau cleo gerai naudoji kad žinai visus cleo, dėja nk nenaudojau, tad nepritarinėk čia naras.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

A tu matau cleo gerai naudoji kad žinai visus cleo, dėja nk nenaudojau, tad nepritarinėk čia naras.

Aš ne gerai naudoju o gerai žinau, domiuosi ir žinau, o dėl to naudojimo tai tu mane prigauk, tada galėsi girtis :)

O čia už narą: Pirmame video matosi puikiai pirmomis sekundėmis, jei jau video yra greitinamas greitinasi visas video o ne tik tavo bėgimas :D Kažkodėl visi šaudo ir juda kaip ankščiau tik tu vienas ne...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš ne gerai naudoju o gerai žinau, domiuosi ir žinau, o dėl to naudojimo tai tu mane prigauk, tada galėsi girtis :)

O čia už narą: Pirmame video matosi puikiai pirmomis sekundėmis, jei jau video yra greitinamas greitinasi visas video o ne tik tavo bėgimas :D Kažkodėl visi šaudo ir juda kaip ankščiau tik tu vienas ne...

Jūs idiotai ar apsimetat? Jei nežinai ką su sony vegas galima padaryti tai gal net nerašyk...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.