Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[0.1.6.5] Pasiulymas kauliuku sistemoje

Deividas'Garning

Rekomenduojamas pranešimas

Pasiūlymų anketa:

 

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Deividas_Garning

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Pasiulymas būtų kauliuku sistemoje,kad eitu komanda /kuzsikoduoti kažkas panašaus,kad negaletum metiti kauliukais.Termina užsiblokavimo galėtum pats pasirinkti o noredamas atsiblokuoti ankščiau komanda /katsiblokuoti ir galetum atsiblokuoti vel,bet sistema galetu padeti žaisti kauliukais kurie nenori žaisti,nes žaizdamas kauliukais nueini dažniausia į minusa.Kas noreti žaisti kas žaidžia ir žais kiek norės,bet tikriausia yra žmonių kurie nenori mesti kauliukais.

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Na tesiog užsiblokavęs būtum ir negaletu ten siulyti tau kauliuku apsisaugojimas nuo minusu,nes kauliukai itraukia intriguoja.

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): Na tiesiog galite parasyti savo nuomone,kaip jus manote,nes as manau,kad praverstu nebūtų tu intrigu ir ramus galetum žaisti serveryje,dar manau,mažiau būtų apgavisčiu,nes tuos žmonęs apgauna su tarpininkais ir kazkas panasaus kurie bando žaisti ne iš nustatyto limito 25000 tūkstančių.

Redaguota Deividas'Garning

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš tai palaikau tave bet galėtu padaryti, kad neleistu siūlyti užsikodavusėm. Nes nervuoją kai tu sustoji pribėga ir iškart kiša tos savo kauliukus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš tai palaikau tave bet galėtu padaryti, kad neleistu siūlyti užsikodavusėm. Nes nervuoją kai tu sustoji pribėga ir iškart kiša tos savo kauliukus.

Tai ta as ir turiu minty,kad negalėtu siulyti užsiblokavusiems ir kad neleistu žaisti užsiblokavusiems.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nereikalingas sitas, geriau man duok 100k ir uzkuoduosiu tave kiek noresi :)

Nana kaip tu mane užblokuotum už 100k neimanoma,kai tu nežaidi kauliukais tai gerai,bet reikia atsižvelgti kiek apgavysčių vyksta del tu kauliuku nukenčia žmonės,manau būtų mažiau tu nukentejusių.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.