Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Siūlau darbus su pakvietimu.

Eimantas_Smart

Rekomenduojamas pranešimas

Pasiūlymų anketa:

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Eimantas_Smart

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą:Tai visu pirma:šiame serveryja truksta darbu su drk pakvietimu.Aš mananau kad šiuos darbus reikia pridėti.

Teisesauga:Apsauga:Saugo pastatus,užgrobta vieta,žmones ir t.t.

F.B.I ir SWAT vadintusu specialus buriai tas pats kaip policija bet jie turi slaptas operacijas,kitokias treniruotes negu pd bei gali tikrinti furistus bei dilerius kur pd negalės.

Bloguju grupė:tai darbas baikeriai ju tikslas nužudyti žmogu kai jį užsako žaidėjas.

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?:Tai nauji darbai nauji direktoriai,daugiau zmoniu gales darbu pasirinkti,daugiau zmoniu galės dirbti kituose darbuose bei labiau susipažinti.Įdomiau bus žaisti.

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Esu visiškai PRIEŠ. Darbų su pakvietimu yra tikrai pakankamai, žmonęs nužudyti gali užsisakyti ir pas gaujas, teisėsaugos sričių tikrai tiek nereikia, nes būtų tiesiog sumaštis ir balaganas, nei ta apsauga įdomi nei ką, tų SWAT ir ir nereikia čia grūsti manau. Mano nuomone kiek yra darbų, tiek jų reikia ir palikti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš manau irgi,kad darbu su pakvietimu serveryje neužtenka,bet galiu pasakyti jog Aivaras tikrai nedarytu tokiu darbų,nes greenside serveryje savininkai nenori kopinti kitų serverių aš bent taip manau reikalingas darbas būtų Radistai jie ir nemazai uždirbtu ir būtų veiklo o pd užtenka ir taip,nes būtų tada policijos daugiau nei gauju 2 kartus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš. Nu kam tą ryžyną kopijuot ? :D Galima pabūti šiek tiek originalesniais. Jeigu norit visokių dylerių, *cenzūra*erių tai varykit į ryžyną ir plakitės ten. Kam reikia išradinėti dviratį per naujo ?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Max_Pacer  Svečias  Falanji 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.