Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Pagalbos del peles

Lauris_Varske

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Lauris_Varske

2. Kokios pagalbos jums reikia: Su peles nustatymais ar kuo pas nežinau.

3. Kuo plačiau apibūdinkite savo problemąVisa pele veikia aptvirkčiai jei nori pasuk peles ženkla į kaire sukasi į dešine nori į virsų žemyn zodžiu tai visaip nesamoningai iš paleto nors valdai vistiek neina. Tai nežinau kur tuos peles nustatymus pakeist ar ir žinočiau nekeičiau dar labiau sukadinčiau. Jei supratote bėda ir galite padėti pasakykite viska nuosakliai žingsniai nes suprantat kas esu P.S nežinau ar tai turi reikšmia bet pas mane Windows 10 . Nežinau gal jautrumas dar susigadines tai parašykite kaip jautruma gera padaryti. Esu ŽALIAS ant tokių dalykų.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas jautrumą reguliuoti galima speceliu mygtuku ant pelytės jeigu tokio nėra galima nusistatyti Control Panel > Hardware And Sound > Devices And Printers žemiau bus mouse jy spaudi > Pointer Options > ir tada pasireguliuoji kiek tau reikia :) sėkmės!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pasikeisk i normalu profilio fotke turetu susistvarkyt ta pele.

 

Nu jei rmt tai nzn ar tu cia apie pati pc ar tik ant samp.

Jei tik ant samp tai varyk Options>Controller-Setup>Mouse-Settings ir tada padaryk kad invert mouse vertically butu "off"

 

O jei ant pacio pc tai pabandyk sita https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows8_1-tms/inverted-y-axis-on-mouse-cant-find-solution/f6310a25-1858-4615-8bc7-0bca5cfea218

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.