Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Nuskemino acc ir mane kaltina jog as pavogiau sultaną

Kajuto Tasuke

Rekomenduojamas pranešimas

Prašant pagalbos:


1. Jūsų Vardas_Pavardė:  Zenia_Sweet


2. Kokios pagalbos jums reikia: Išsiaiškinti dėl kažkokio sultano kol su mano acc zaide kitas vartotojas


3. Kuo plačiau apibūdinkite savo problemą: Šiandien apie 13:30 h man dingo internetas ir as serverį nebuvau apie 2h, atsirado internetas ėjau prie kompo junktis į žaidimą, noriu vest savo slaptažodį o jis netinka, iskarto ejau į forumą į susigrazinima ir per ten gavau naują slaptazodį poto prisijunges parasiau į racija kad kazkas buvo nuvoę mano acc, žaidėjas Shut_Down sako o Sultanas nedingo, aš nieko nesupratęs sakau koks sultanas, aš jokio sultano neturėjau, poto pradėjo kaltinti, kad aš jį apgavau tikrinkit ipą koks buvo prisijunges ir koks mano, poto rašo tu losei kauliuką iš jo turbut skemintojas žaidė ir pralose nes jis sakė dabar pas Martin_Busato žaidėją, noriu, kad grąžintumėte sultaną Shut_Downui


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš kiek jei neklystu Administracija neatsako už žaidimo paskyra tai ju pačiu kaltė, pats kaltas kad daviai visas duomenys o paskiau skundiesi kad praradai turta, nemanau kad priims šios anketos arba atgrąžins turta.

 

Narys baudžiamas žodiniu įspėjimu už:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (tu su šia situacija nesi niekaip susijęs, nepateiki jokių papildomų įrodymų, tik informaciją, kuri yra visiem, ypač administracijai, gerai žinoma)

Redaguota Rage Assassin

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Patariu užsidėti /saugumas ir susigalvoji saugumo klausimą ir atsakyma kad paskiau prisimintum užsirašytum į Word'ą ar notepadą, nes kai jungies iš kito ip adreso prašys klausimą ir atsakymo.

 

Narys baudžiamas forumo įspėjimu už:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (tu su šia situacija nesi niekaip susijęs, nepateiki jokių papildomų įrodymų, tik informaciją, kuri yra visiem, ypač administracijai, gerai žinoma. Patarimai visi yra taip pat pateikti savininko temoje apie vartotojų praradimus.)

Redaguota Rage Assassin

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nemanau, kad tavo žaidimo paskyra buvo pavogta, nes kaip supratau, buvai seniau pralošęs visus pinigus žaisdamas kauliuką. Šiandien man parašei, kad turi gerą sultaną ir nori žaisti kauliuką, tad ties čia manau ir pasigavai, nes kažkoks scammeris nebūtų man parašęs, nes su juo neturėčiau nieko bendro, o mes su tavim dažnai žaisdavome kauliuką. Pasiėmėme žmogų, kuris kaip ir visada palaikydavo mūsų abiejų transporto priemones, o laimėjus, man jas atidavė. Rizikavau dideliu pinigų kiekiu ir savo transporto priemone, o dabar tiesiog bandai atgaut praloštą turtą. Pats esi kaltas, kad neturi jokių saugumo priemonių prieš vagystes, jei tavo paskyrą ištikrųjų buvo pavogta, o tinkamiausia versija šiai situacijai, kad tu prisijungei su savo paskyra pas draugo arba naudojai IP CHANGER. Laukiam administracijos atsakymo.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Šiame serveryje kai jungsias į serveri iš kart išmes iš serverio nes tu naudojei IP changer nes angliškas, ar arabiškas yra čia lengvai patikrinti iš kurio ip jungiasi https://www.iplocation.net/ (Tai nera reklama, tesiog gali patikrinti pagal ip, iš kurios vietos yra, ir ju miestas). Tik Savininkais gali susiekti kad tau duotu leidima susikurti žaidimo paskyra prie žaidimo.

 

Narys baudžiamas forumo įspėjimu už:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (nesi niekaip susijęs su šia pagalbos tema. Patarimų neprašoma, prašoma tik pagalbos iš savininkų dėl prarasto turto.)

Redaguota Rage Assassin

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūs žmonės esat tikrai juokingi, pats per skelbimų lenta Zenia skelbi visados kauliuką žaist ir taip toliau, o dabar jau nori atgauti ką praradai? Nejuokink ir nesimazink, nes tikrai neatgausi, ir nelaikyk Roko durno, jis pamatysi dar ir ban'ą gausi už tokius bajerius. 

 

Administratorių atsiprašau tiesiog nebegalėjau, jau žiūrėt nepakomentavęs.

 

Narys baudžiamas žodiniu įspėjimu už:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (žinau, kad teiki šiokią tokią informaciją, tačiau reikia bent kažkokių įrodymų. Be jų kitą kartą į tokias temas nelįsk)

Redaguota Take_Risks

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atsiprašau administracijos, nemeskit įsp. plz plz plz, bet nesenai Rokas buvo parašęs apie visus tuos scaminimus... http://greenside.lt/index.php?/topic/40849-d%C4%97l-pavogt%C5%B3-vartotoj%C5%B3/ Bijau, kad niekuo negalės padėt tau jau... O dabar varau iš čia, kol įspėjimų neprikrovė.

 

Narys baudžiamas forumo įspėjimu už:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (tu su šia situacija nesi niekaip susijęs, nepateiki jokių papildomų įrodymų, tik informaciją, kuri yra visiem, ypač administracijai, gerai žinoma.)

Redaguota Rage Assassin
too late, lol ;d

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

KO JUS KISATES?

 

Narys baudžiamas forumo įspėjimu už:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (dvigubas pranešimas)

Redaguota Rage Assassin

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.