Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×
Pinjatų maratonas 2024! ×

[0.1.6.5] ratų keitimas.

Dvasiv_Javri

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Dvasiv_Javri


• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Siūlau pridėti toki nauja atnaujninima. tai va kai tavo padangas (ratus) prašaudo mašinos valdymas pasidaro sunkesnis. Tai bagazinėj galėtu būt atsarginė padanga ir jas galėtum pasikeist, bet ta viena padanga pasikeistu į offroad padanga arba jos visos pasikeistu nes aš nežinau ar toks dalykas įmanomas gta san andreas`e. Jei norėtum pasikeist į padangas kurios nebuvo sušaudytos turėtum važiuot iki mech pasikeist padangas vienas rato pakeitimas kainuotu apie 150e. o jei norėtum padanga su ratlankiu kainuotu 500e nes ratlankis šeip nepigus yra. štai va mano įdėja. :)  P.S jei galvojat, kad mechai negautu daug iškvietimu tai jie "baveik" nepamažėtų....


• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Sumažėtu avariju ir tikroviškiau. *jei ką blogai parašiau arba kažką blogo tiesiog ignoruok*


• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): -


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ratlankiai gaunami iš tdeze jai juos eitu pasikeisti manau nesąmone būtu, geriau būtu jai keičiant padangas išliktu tokie patys ratlankiai. Šeip už idėja už.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ratlankiai gaunami iš tdeze jai juos eitu pasikeisti manau nesąmone būtu, geriau būtu jai keičiant padangas išliktu tokie patys ratlankiai. Šeip už idėja už.

nu šeip aš ten nesamones privėliau su tais offroad ratais. bet būtų geriau, kad nepasikeistu :) Dq! :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Taigi čia padaryta debiliškiausia sistema su tdėžėm, kad tik pelnas butu serverio didesnis dėl to čia nėr tolko daryt, o dar tu sakai tikroviškiau? Blem šitam serve ateiviai pagrinde nesupranta kas yra tokrovė P.S Sori už tiesa žinau, kad nepatinka.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na idėja ne pati geriausia, bet tiesiog nebūtu įmanomą padaryti, nes ratus galima gauti iš /tdežės, bet jeigu daug žmonių balsuotų manau, kad galėtumėm kažką sugalvoti. Bet aš sakau PRIEŠ, nes žmonės nebalsuos iš /tdeze pasidaro pelno. Tad gaišti savo laiką. 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Na idėja ne pati geriausia, bet tiesiog nebūtu įmanomą padaryti, nes ratus galima gauti iš /tdežės, bet jeigu daug žmonių balsuotų manau, kad galėtumėm kažką sugalvoti. Bet aš sakau PRIEŠ, nes žmonės nebalsuos iš /tdeze pasidaro pelno. Tad gaišti savo laiką. 

 

aš nlb supratau ką ce parašiai, bet (ce tik turbut) neisiskaitei i tema "tuos ratus galima pasikeist atgal i tokiu kokie buvo" ten yra tik atsarginis...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.