Dede_Linex

Narys

Dede_Linex

Narys
 • ID

  23067
 • Turinio skaičius

  213
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. Dede_Linex

  Belov_Sasha Nrml ♫ grojaraštis

  Sveiki, noriu su jumis pasidalinti savo grojaraščiu, jai turėsit kokiu tai nors panašių ar dar savo labai mėgstamų dainų tai siūskit man. https://www.youtube.com/playlist?list=PLlhT73SLvXh-XlBqzQLQQ6vNrFRSOMiUl
 2. Dede_Linex

  Domis_Raz užblokavo Tony_Double

  Šiaip policininkai turi itarima "melagingas iškvietimas" todėl jie turi mane nubausti, o ne tu su savo admin komandom
 3. Dede_Linex

  Unban Tony_Double

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Tony_Double • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Domis_Raz • Už ką buvote užblokuotas ?: Serverio klaidų išnaudojimas • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo :https://imgur.com/a/ih5Bh • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį :https://imgur.com/a/wD0B2
 4. Dede_Linex

  [0.1.8.2] Panaikinti sekimo komandą teisėsaugai

  Galėtu kaimeliai būti suskirstyti taip pat ir kvartalais, teisėsaugininkui pradėjus sekti nusikaltelį nurodytu kvartalą, jai nusikaltelis iš ten pabėgtu/išvažiuotu iš to kvartalo tai teisėsaugininką informuotu tai į chat. O jai vėl nusikaltelis įvažiuotu į kokį kaimelį tai vėl tai informuotu teisėsaugininką.
 5. Dede_Linex

  1.8.2 papildomas kaimelis

  Esmė ne tai, kad ten būtu nauji tokie pastatai, bet ta, kad būtu perkelti kai kurie pastatai ten.
 6. Dede_Linex

  1.8.2 papildomas kaimelis

  Man už miestelio ribu buna 100fps~ o kai i kaimeli ivaziuoju tai mazdaug 30fps~, manau su pc nieko daryti nereikia.
 7. Dede_Linex

  1.8.2 papildomas kaimelis

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tony_Double • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Siūlau į greenside idėti nauja kaimelį t.y https://imgur.com/a/OQVyW šita, kodėl verta parašysiu apačioje. • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Manau ne pas visus būna kompai geri ir pnš ir sulaukia fps dropo, kai būna kokiose kaimeliuose, tai nauda iš naujo kaimelio būtu ta, kad ten būtu perkeliami kai kurie objektai ir taip būtu sumažinamas lag'as. • Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):
 8. Dede_Linex

  Deleted

  Neis gi pirkti gaujoms tam tikras mašinas, tuo labiau mažai kas kuria tokias gaujas...
 9. Kad pokeris atsirastu siūles, bet neįdėjo tai, jaigu įdėtu butu labai gerai, o dėl kauliuko, tai galėtu ta limita pamažinti iki 10sec, nuo to irgi "buginimu" neturėtu būti.
 10. Dede_Linex

  League of Legends Klausimas [KAS LOŠIA]

  Pirmas update visalaik labai ilgas, tai pries tai paprasciau isirasyti kokiu filmu paziureti kol updatins, arba tiesiog jai updatina iseik i lauka .
 11. Dede_Linex

  Akmuo, žirklės, popierius !

  • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tony_Double • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Siūlau panašų žaidimą kaip /kauliukai, bet šis žaidimas skirsis. Manau, visi šį žaidimą puikiai supranta tai apie tai net neverta pasakoti.. Na pradėsiu. Žaidimą galės pradėti su komanda /zaistiazp (ar kaip nors kitaip sunku sugalvoti tokiam žaidimui), šiame žaidime galės vienu metu žaisti max 3/4 žaidėjai, visi jie pastatys ta pačią sumą pinigų nuo kurios buvo pradėta, prisijungti į žaidimą galės parašius komandą /zaistiazp (nick kuris ta žaidimą pradėjo) visiems prisijungus į žaidimą išmes lentele kuriuoje galės pasirinkti (žirkles, akmenį, popierių), visiems pasirinkus variantus ir praejus penkioms sekundėmis, parašytu kas laimėjo ir kas kokį variantą buvo pasirinkes, o jai vienas pralaimi, o kiti du būna pasirinke ta patį variantą, pradeda žaidimą per naujo kol kasnors iš jų laimės. Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Įdomesnis žaidimas nei /kauliukai, laimėti galės dėl savo paties sekmės ne nuo sistemos, bus galimybe susimesti visiems po kokius tai nors 2000eu ir laimėtojui gauti 6000eu. • Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):
 12. Dede_Linex

  Pasiulymas //Serverija//

  Prieš, man šitas serveris dar tuom ir patinka, kad nėra anti c-bug, be to cbugui išmokti daug praktikos ir pnš būtu apmaudu jeigu atsirastu anti c-bug. :/
 13. Dede_Linex

  Play and get money :)

  Sveiki visi, pasiūlysiu jums visiems tiklapį kuriame galima gauti pinigų tiesiog žaidžiant žaidimus, mažas aprašymas bus apačioje. Šis tinklapis skirtas tam, kad žaisti įvarius multiplayer žaidimus ( T.y Dota 2, league of legends, smite, world of tanks, paladins ir cs go) ir už gerą rezultatą gauti prizus, prizai gali būti smulkūs t,y už silpnas vietas kaip 100vt. būna skiriami kokie tai 0.03 Eu, o už pirmas būna, kad ir po eurą (manau geriau vistiek žaisti žaidimus ir ką nors gauti nei nieko), bet būna tokie turnyrai kurie vyksta kas 1~2 mėnėsius, o pats turnyras taip pat vyksta ~1 mėn. bet prizai jau būna labai dideli, t.y 1.vieta gali gauti net 500dolerių 2.vieta gauna 300doleriu, o trečia 200dolerių, manau gan neblogai tiek būtu gauti , bet tokiuose turnyruose yra daug žaidėju kurie jau yra prisijunge į tokius turnyrus. Taip pat ten yra toks dalykas kaip marketplace t.y kai yra kaupiami pinigai, tu juos gali panaudoti kaip riot points pirkimui, random key, žaidimą ir visokių kitokių dalykų. Link'as - https://www.pwnwin.com Reffearal link'as - http://social.pwnwin.com/share?referrer=okkingko Jai norite ko nors paklausti apie tai, parašykit į komentarus ar į AŽ, būtinai atsakysiu.
 14. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tony_Double • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Dabar šaudymo salėje yra tik komandinis dm, siūlau padaryti būtu dar ir masinis, taip pat galėtu padaryti įvarėsnių tokių dalykų, pavyždžiui 1x1 arena, 2x2, privati arena kur būtu galima uždėti slaptažodi norint įeiti (tai būtu neblogai norint su draugu pasisaudyti ar pasimokant cbug). Kitas pasiūlymas būtu toks, kad šaudyklos salėje būtu dalinami dar ir sg, kalaša ir emka būtu galima išimti. • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: SG, kad pridėtu jau prašoma ilgą ilgą ilgą laiką, o kad įvairesnių tipų dm manau daug kam patiks, tuo labiau kai norisi privaciai su draugu pasisaudyti. • Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):