Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[Pasiūlymas serveriui] Pokeris.

Micheal_Shadow

Rekomenduojamas pranešimas

Pasiūlymų pildymo anketa serveriui.

✔ Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Micheal_Shadow

✔ Koks tai pasiūlymas: Pokeris

✔ Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Taigi ,viskas nuotraukoje pavaizduota. Prieini prie pokerio stalelio parašai /zaisti ar dar ką pnš . Būtu atskiri staleliai kur būtu galima žaisti nuo 1k iki 5k ir t.t Pokeryje galima statyti,betinti,pasuoti xD

✔ Kuom jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui: Būtu serveryje ką veikti t.y laisvalaikio praleidimas ir manau ,dauguma žaidėjų grįžtu ,dėl pokerio xD

✔ Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): 2s86buq.png

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Idėja tikrai gera, tiems kuriems gerai sekasi pokeris, man asmeniškai pats smagiausias stalo žaidimas, jį žaidžiu nuo 5 metų t.y. 10 metų juo domiuosi ir panašiai. Šitas dalykas man labai sekasi, buvau klaustelėjęs Roko ar galima būtų padaryti, sakė patiems kurti būtų labai sudėtinga atimtų daug laiko ir nežinia ar pavyktų teisingai jį padaryti, o parsisiuntus paprastą jame sakė daug pinigų klaidų, su kuriomis gali pasipelnyti kiekvienas serverio žaidėjas...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš pokerį asmeniškai lošiu nuo 8 metų t.y 7 metus,ir lošiu visokiuose turnyruose iš tikrų baksų :D Nu 8 metų lošiau iš PlayMoney x

Kitą kartą išmok paspausti mygtuką redaguoti ant savo pirmojo posto,o nerink pranešimų. Kam girtis,kad tu tai moki žaisti ? Ir ką tuo pasakysi?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
 

Nereikalinga, geriau jau kažkokį kitokį žaidimą padaryti kur būtu mažiau kombinacijų. Nes pokeryje tikrai labai daug visokių kombinacijų ir pnš.

 Kodėl gi nenorėjus šaškėm pažaisti, uno, o gal ir šiaip kažkokį kortų žaidimą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.