Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Pagalbos dėl automatic repair ( pc gedimas ) - proga laimėti jums

-Kenny`

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė: kenny mccarty

2. Kokios pagalbos jums reikia: besisiunčiant žaidimą, mėlyną ekraną išmetė ir rašo your computer ran into problem and need restart ar kažkas panašaus. seniau kartais taip būdavo, bet po rr viskas ok, tačiau šįkart restartavus, vėl tą patį meta, visą dieną tas pats shit. mačiau youtubėj, jog reikia per automatic repair meniu tvarkyt, bet kame prikolas, kad kažkokiu būdu buvau įjungęs, tačiau nenorėjau daryt pagal youtubę, nes erroras buvo kitoks, tačiau jo pavadinimą pamiršau. grįžau atgal, pažėjau, norėjau susitvarkyt, tačiau NIEKAIP neįsijungiu to automatic repair. Man reikia jį įjungt JUNGIANT kompiuterį, o ne jau įjungus kaip ir visi per video rodo, nes man pats pc dekstopas neįsijungia, todėl neina. kokias knopkes ar kokį shit daryt, kad preparintų automatic repair'ą ( startup meniu, kur galima tvarkyt gedimus ir t.t. )

3. Kuo plačiau apibūdinkite savo problemą: išaiškinau jau ten plačiai

 

KAS PADĖS LAIMĖS SERVERYJE NRG IR 5 MĖLYNUS SKINUS!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Su laiku greitėja kompų užsibootinimo laikas, todėl win 10 palaiko vis mažiau hotkeys, skirtingai nuo senesnių win. Nepaisant to, gali pabandyt tik įjungus kompą spausti f8, shift+f8, f1 arba f11. f8 neveiks, jei pas tave UEFI BIOS. o f1 arba f11 gali būti tavo pc gamintojo palikti hotkeys, kurie gali padėti pasiekti Advanced Startup meniu. 

Pats protingiausias ir lengvas variantas - turėti USB raktą arba diską su įrašytais švariais windowsais. Įdėjus kažkurį iš minėtų, turėtum galimybę iškart pasiekti Advanced Startup ir nesukti sau galvos.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
4 minutes prieš, Saint_Amid rašė:

Su laiku greitėja kompų užsibootinimo laikas, todėl win 10 palaiko vis mažiau hotkeys, skirtingai nuo senesnių win. Nepaisant to, gali pabandyt tik įjungus kompą spausti f8, shift+f8, f1 arba f11. f8 neveiks, jei pas tave UEFI BIOS. o f1 arba f11 gali būti tavo pc gamintojo palikti hotkeys, kurie gali padėti pasiekti Advanced Startup meniu. 

Pats protingiausias ir lengvas variantas - turėti USB raktą arba diską su įrašytais švariais windowsais. Įdėjus kažkurį iš minėtų, turėtum galimybę iškart pasiekti Advanced Startup ir nesukti sau galvos.

Šiaip ne taip pavyko įjungt tą automatic repair, tačiau šįkart priešingai nei kitaip, nemetė jokių parinkčių, o buvo variantas nebent atkurti windowsus, todėl pabandžiau tą metodą, tačiau jis nepavyko ( nieks nesusitvarkė ).. Dabar duoda jau išplėstinius nustatymus, tačiau nežinau ką daryti, nes mano erroras visai kitoks:

Stop code: Page fault in nonpaged area

What failed: SbieDrv.sys

 

Žiūrėjau įvairius youtubėj video, tačiau jie tvarko būtent šį errorą per patį pc, eina per pc diską, nustatymus ir t.t., galėdami valdyti dekstopą, kitus failus ir panašiai, o man iki to neina pasiekt, tik jungiant veikia nustatymai, todėl nežinau ką daryt. Su kitu erroru mačiau taisyt gali ir tik jungiant kompiuterį, tačiau savo erroro su jungiamu pc nerandu. Ką apie tai manai? Ką daryt?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

ar turi flashą arba diską su įrašytais win? arba turi gal kitą kompą, per kurį galėtum tuos win įsirašyti? jei gali, nufotkink telefonu savo dabartinį ekraną ir įmesk čia arba man į až. aš už kokių 30 min. atsilaisvinsiu ir pabandysiu tau padėti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
16 minutes prieš, Saint_Amid rašė:

ar turi flashą arba diską su įrašytais win? arba turi gal kitą kompą, per kurį galėtum tuos win įsirašyti? jei gali, nufotkink telefonu savo dabartinį ekraną ir įmesk čia arba man į až. aš už kokių 30 min. atsilaisvinsiu ir pabandysiu tau padėti.

 

rytoj įrašysiu į flashą windowsus ir pamėginsiu šį būdą, nes taip, yra kompiuterių dar namie du, tačiau jie nepriklauso man : P Dėkui,jeigu ką, rytoj susisieksiu, nes dabar esu išvykęs.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pasakysiu viena problema? Kai ir man kelis kartus reikėjo vežti pas meistra už tokia problema pirma karta sake kad kažkas nulaužė tavo OS'us, jau kaip trečia karta paprašiau kad perrašytu OS'us 7 ir be jokių problemu žaidžiu ar kažkas panašiai, todėl ir man nepatinka Win 10 home, žinau daug daugiau funkciju yra greičiau užkrauna kompiuterį, aš visa valanda žiūrėjau tuos pamokas niekas nepadėjo nors kad tokios problemos buvo, patarimas jei moki perrašyk per BIOS'us arba antra varijantas vėžk pas meistrą ir sutvarkis viska iki galo, todėl ir man nepatiko Win 10 kai tik išleido tuos operacine nepatiko buvo žinoma daug klaidų kol juos normaliai visiškai ištaisė..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
6 minutes prieš, Zaher_Kukulis rašė:

Pasakysiu viena problema? Kai ir man kelis kartus reikėjo vežti pas meistra už tokia problema pirma karta sake kad kažkas nulaužė tavo OS'us, jau kaip trečia karta paprašiau kad perrašytu OS'us 7 ir be jokių problemu žaidžiu ar kažkas panašiai, todėl ir man nepatinka Win 10 home, žinau daug daugiau funkciju yra greičiau užkrauna kompiuterį, aš visa valanda žiūrėjau tuos pamokas niekas nepadėjo nors kad tokios problemos buvo, patarimas jei moki perrašyk per BIOS'us arba antra varijantas vėžk pas meistrą ir sutvarkis viska iki galo, todėl ir man nepatiko Win 10 kai tik išleido tuos operacine nepatiko buvo žinoma daug klaidų kol juos normaliai visiškai ištaisė..

man taip pat win 10 ne prie širdies. tačiau tiems, kurie dirba su programomis, geriausiai optimizuojamomis win 10, nelieka kitos išeities. ir jei pas žmogų kompas su gan gerais nustatymais, tai win 10 yra geresnis variantas geiminimui. jei Kenny neaktualu tai, ką paminėjau, tai siūlyčiau įsimesti win 7. be to, visai šiai situacijai meistro nereikia, sutvarkys pats.

14 minutes prieš, -Kenny` rašė:

 

rytoj įrašysiu į flashą windowsus ir pamėginsiu šį būdą, nes taip, yra kompiuterių dar namie du, tačiau jie nepriklauso man : P Dėkui,jeigu ką, rytoj susisieksiu, nes dabar esu išvykęs.

pamegink, jei kas ne taip - rašyk, būtinai padėsiu, kiek galėsiu. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:
    Svečias 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.