Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×
Eurovizija 2024! ×

Apgavo Ryan_Black ir Vsio_Charaso

Minde_Hama

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Minde_Hama

2. Jus apgavusio asmens Vardas_Pavardė: Ryan_Black ir Vsio_Charaso

3. Detalus apgavystės aprašymas su įrodymais (kuo detaliau - tuo mums bus lengviau jums padėti): Per skelbimų kontora buvau paskelbės, kad parduodu deagle. Vsio_Charaso parašė, kad atvažiuočiau ir nupirks visas bet su akcija. Sutikau ir atvariau prie jo ir žiūriu, kad jis šaibų neturi. Pasakiau ir tada nuvažiavau sau ramus. Tada Ryan_Black parašė, kad perka visą deaglą ir tuo pačiu metu Vsio_Charaso parašė, kad jo draugas nori pirkti. Pasiemiau Faggio ir atvariau iki jų. Susitarėm dėl kainos, išsiėmiau kulkas ir Vsio_Charaso mane nužudė. Prašau serverio administracijos, kad gražintų man 4500 deaglą ir nubaustų apgavikus. Dabar jie pradės rašyti, kad nekalti bet tam yra logai, kuriuos gali serverio administracija patikrinti kas ir ką darė. Irodymai: 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pričiom čia aš, jei aš norėjau pirkti, o jisai tave nušovė? Dar rašiau, gal turi dar deaglo, pradėjai grąsinti, kai tu mirei, spaudžiau pirkti, bet man neleido, nes nebelaikei rankoje, išvis nesuprantu prie ko čia mane įkišai, bei logiškai pagalvojus, jokios apgavystės nėra, nei aš ką pasisavinau, nei ką, tiesiog tu juos praradai. :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Hei, siūliau keisti į sultan eičiau pirmas, bet nesutikai..Pamatė draugas, kad perki tai norėjo pirkti turbūt, bent jau aš jam nieko nerašiau, tai yra log'ai..Tada sužinojau, kad pirks ir pranešiau tau, atvažiavau prie jūsų ir matau išsitraukei deaglą, gal nušauti norėjai ir nušoviau, tu mirei į ligoninę o buvo galima prikelti, btw yra saugios zonos padarytos, kad parduot arba per mašinas, pamąstykit! Log'us galite žiūrėti nieko nebus anaip ką jis įkėlė!

[PRIDEDU] Galvos mazinames, bet tiesa yra tokia :D Nenorėjome tau pakenkti, tik kam tu į ligoninę nukeliavai? Ar saugioje zonoje nepardavei? Kaip ir ryanas sakė nei man ar jam, nei tau..Tai kur apgavystė? Mane nevienas buvo nušovęs, galėjau kad ir betkada atvažiuot ir nušaut, kas tada?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Dabar, Minde_Hama rašė:

Tipo nieko neplanavot ane? Paskutinis mano komentaras su įrodymais: 

 

Nebegalima kalbėtis? Reikia galvelę ant pečių nešioti, o jei jau grąsini rconais ir kad atgausi viską, tai cmon kur teisybė? XD

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
2 minutes prieš, Minde_Hama rašė:

Tipo nieko neplanavot ane? Paskutinis mano komentaras su įrodymais: 

 

Mes vienoje gaujoje, tai negalim būt kartu?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Dabar, Rokas rašė:

Jokios logikos čia nėra. Nukentėjusiam žaidėjui rašė tas žaidėjas kuris bandė apgauti, jog tu (jo draugas) nori pirkti ginklus. Vadinasi viskas bus suderinta. Padengi visus nuostolius arba konfiskuoju vartotoją. Turi 30 minučių nuo dabar.

Nuostoliai konfiskuoti, pervedžiau pinigus, aukščiau įrodymai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Dabar, Rokas rašė:

Jokios logikos čia nėra. Nukentėjusiam žaidėjui rašė tas žaidėjas kuris bandė apgauti, jog tu (jo draugas) nori pirkti ginklus. Vadinasi viskas bus suderinta. Padengi visus nuostolius arba konfiskuoju vartotoją. Turi 30 minučių nuo dabar.

Nuostoliai konfiskuoti, pervedžiau pinigus, aukščiau įrodymai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:
    Svečias 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.