Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Peikiu furistu pavaduotoja

James Surreno

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : James_Surreno

• Vadovo Vardas_Pavardė serveryje : Haku_Rinha

 Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?: Furistu

• Už ką šis vadovas yra peikiamas ?: Direktorius, pavaduotojas turi būti pavizdingas, turi venft mute anketų, bet šis žmogelis nesuprantą nieko, tikiuosi jus bus nubaustas !

• Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?:  1.3.0 Direktorius ir pavaduotojas privalo būti pavyzdys visuomenei, todėl turi vengti necenzūrinės leksikos, čytų, bugų naudojimo ir kt.

• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas Spauskitė

 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas James'ai, taigi kaip matau iškart pradėjai varyti ant manęs dėl to jog tu nepatekai į kandidatus, ir aš gavau pavaduotoją. Visų pirma tu per /vc pranešei jog aš nevykėlis, aš atrašiau tau jog tu pats nevykėlis nes nepatekai net į pavaduotojo kandidatus, aš asmeniškai nepriėmiau kaip įžeidimo, tave užmutino ne todėl jog aš prašiau o todėl jog patys norėjo. Jeigu tu nepriimi žodžio nevykėlis kai nepatenki į predententus į pavaduotoją, tada kitą kartą pasistenk priimti tiesą. ;) Įrodymai jog pirmiausiai pavadinai mane nevykėliu. Ačiū tau už pirmąjį papeikimą, ir sutrugdytą laiką.

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kaltę priimu, jog parašiau tau nevykėlis, o bet tas žodis buvo skirtas ne tam jog tave įžeist o tam jog tu suprastum kad tu negalėjai net į pretendentus patekt būnant net Deivio pažįstamu.. Graudu..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.