Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Pagalba, ką daryt ?

Black_Hand

Rekomenduojamas pranešimas

Prašant pagalbos:

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Black_Hand

2. Kokios pagalbos jums reikia: Buvau vienam paskolinęs 200k, nuėjau pratrinti sreenshotų, bet buvau prisiminęs, kad vienas ss yra tie įrodymai, ir tiesiog pradėjau spamint tą "delete" mygtuką, ir sureguodamas pamačiau, kad ištryniau tuos įrodymus, ir šiūkšlinėj neberadau, žiūrėjau 3 kartus

3. Kuo plačiau apibūdinkite savo problemą: Buvo žmogus Tut_Tiz, kuris prašė pinigų, ant išsipirkimo iš NDS lygtais, per kitą acc. Nu sakau neduosiu ir viskas. Tas labai maldavo, taip prašė, nu golvojau pom, duosiu. Daviau... Nuo to laiko aš jį mačiau prisijungusį gal 2 kartus praėjus nepilnai savaitėj...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Susisiek su Roku. Jis padės. Galų gale jei Tut_Tiz toks žinomas, prašyk grąžinti iš jojo vartotojo. Ne pirmas kartas, kai apgaunami padėti norintys žaidėjai.

P.S. Pasirodo čia tasai verslininkas, nupirkęs verslą prie mechanikų tuo metu pirmiau. :DD Juodoji ranka, nu jo, ne sutapimas (#still #angry #shame #4you #lmao).

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
21 minutes prieš, Juicy_Fruit rašė:

Susisiek su Roku. Jis padės. Galų gale jei Tut_Tiz toks žinomas, prašyk grąžinti iš jojo vartotojo. Ne pirmas kartas, kai apgaunami padėti norintys žaidėjai.

P.S. Pasirodo čia tasai verslininkas, nupirkęs verslą prie mechanikų tuo metu pirmiau. :DD Juodoji ranka, nu jo, ne sutapimas (#still #angry #shame #4you #lmao).

SU Roku susisiekiau, viską parašiau, ir jis man pasakė, jog rašyk pagalbos skilties anketą... 

P.S. Atsiprašau :DD

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:
    Svečias 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.