Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×
Eurovizija 2024! ×

Prisistatau Dovis_Sefs

Dovis_Sefs

Rekomenduojamas pranešimas

 Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Dovis_Sefs
 Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė B)) : Dovydas, pravardės neturiu tik pavardę kurią išgirstu dažniau nei savo vardą :D
 Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu :)): Jau 14 metų pragyvens esu. Gimiau lapkritį dvim antrą.
 Jūsų gyvenamasis miestas:  Skuodas.
 Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): Kam reikės tas gaus.
 Apibūdinkite savo charakterį: Esu paprastas žmogus, mėgstu sportą, tikrai ne su visais subendrausiu, greit susinervinu, bet jeigu užsibrėžiu tikslą tą dažniausiai padarau. Visada linksmas, jeigu nelinksmas tai nei forume nei servery nerasit. O taip tai apie žmones ir apie save parašyt ne ką moku tai kam reiks pabendrausit ir pažinosit. ;)
 Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?: Žinoma, kad krepšinis.
 Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų? Juoku.
 Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?: Užsiimu l.atletiką t.y disko metimu. Domiuosi krepšiniu ir laisvalaikiu svaidau į krepšį bei mėtau diską.
 Kaip pradėjote žaisti SA:MP?: Bbž kažkada draugas parsiuntė viską ir parodė dabar vieną iš gaidiškiausių serverių kuriame ir pradėjau žaisti.
 Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės, ko sieksite?: Į nieką. Sieksiu tiesiog gerai praleisti laiką su draugais.
 Jūsų gyvenimo autoritetas, ko sieksite realybėje?:  Nežinau ko siekti dar man :D Dabar tik pabaigti 12 klasių.
 Ar turite brolių, seserų, augintinių?: Turiu brolį ir 2 seseris.
 Ar turite merginą(vaikiną)?: Turiu.
 Jei norite dar plačiau papasakokite apie save: Nenoriu.
 Jūsų nuotrauka (privaloma): :)

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.