Jump to content
Paslaugų pirkimas SMS žinute atstatytas! ×
Rugsėjis – naujokų mėnesis! ×
Greenside – TIKTOK edition! ×

Gabi_Jole

Mechanikų direktorė

 • 64

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • 1

  Laimėta dienų

 • Nario efektyvumas

Gabi_Jole paskutinį kartą laimėjo Birželis 30

Gabi_Jole turėjo mėgstamiausio turinio!

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. KETVIRTOJI ALGŲ SUVESTINĖ 2021/09/20 - 2021/09/26 STATISTIKOS TARIFAI PAPILDOMAS KOMENTARAS Justas_Paklausk gavo aktyviausio darbuotojo bonusus už minutes, Jack_Marzo už kilometrus. Darbuotojams priskiriami savaitei laiko asmeniniai TowTruck darbiniai transportai.
 2. Nuolatinės atrankos tema užrakinama. Su naujais darbuotojais norėčiau individualiai pasikalbėti TeamSpeak3 programoje prieš pasirašant darbo sutartį. ATRANKOS REZULTATAI Anketų skaičius: 5 Pateko: 2 Nepateko: 3 PATEKUSIŲJŲ SĄRAŠAS: @Izy_Izy @Dwayne_Jahseh Patekusieji susisiekite su @Gabi_Jole per 24 valandas TeamSpeak3 programoje arba žaidime. Nepatekę asmenys turi galimybę susisiekti su manimi norint sužinoti savo klaidas.
 3. Nuolatinės atrankos tema paliekama atrakinta, todėl toliau galite pateikti kandidatūras į firmą. Su naujais darbuotojais norėčiau individualiai pasikalbėti TeamSpeak3 programoje prieš pasirašant darbo sutartį. ATRANKOS REZULTATAI Anketų skaičius: 6 Pateko: 2 Nepateko: 3 PATEKUSIŲJŲ SĄRAŠAS: @Edward_Harrell @Eimantas_Kla Patekusieji susisiekite su @Gabi_Jole per 24 valandas TeamSpeak3 programoje arba žaidime. Nepatekę asmenys turi galimybę susisiekti su manimi norint sužinoti savo klaidas.
 4. Nuolatinės atrankos tema paliekama atrakinta, todėl toliau galite pateikti kandidatūras į firmą. Su naujais darbuotojais norėčiau individualiai pasikalbėti TeamSpeak3 programoje prieš pasirašant darbo sutartį. ATRANKOS REZULTATAI Anketų skaičius: 5 Pateko: 3 Nepateko: 2 PATEKUSIŲJŲ SĄRAŠAS: @Rugile_Bam @Dovis_Santos @Domantas_Epic Patekusieji susisiekite su @Gabi_Jole per 24 valandas TeamSpeak3 programoje arba žaidime. Nepatekę asmenys turi galimybę susisiekti su manimi norint sužinoti savo klaidas.
 5. TREČIOJI ALGŲ SUVESTINĖ 2021/09/13 - 2021/09/19 STATISTIKOS TARIFAI
 6. Nuolatinės atrankos tema paliekama atrakinta, todėl toliau galite pateikti kandidatūras į firmą. Sėkmės! ATRANKOS REZULTATAI Anketų skaičius: 1 Pateko: 0 Nepateko: 1 PAPILDOMAS KOMENTARAS Pildantys būkite atidūs pateikiant įrodymus ir rašant atsakymus. Nepatingėkite šiek tiek daugiau laiko skirti anketai ir atlikti tai, kas yra prašoma.
 7. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Gabi_Jole Vieta pasisakymui (galite rašyti bet ką): Sėkmės visiems dalyvaujantiems!
 8. Nuolatinės atrankos tema paliekama atrakinta, todėl toliau galite pateikti kandidatūras į firmą. Su naujais darbuotojais norėčiau individualiai pasikalbėti TeamSpeak3 programoje prieš pasirašant darbo sutartį. ATRANKOS REZULTATAI Anketų skaičius: 2 Pateko: 1 Nepateko: 1 PATEKUSIŲJŲ SĄRAŠAS: @Tomas_Quatros Patekusieji susisiekite su @Gabi_Jole per 24 valandas TeamSpeak3 programoje arba žaidime. Nepatekę asmenys turi galimybę susisiekti su manimi norint sužinoti savo klaidas.
 9. Nuolatinės atrankos tema paliekama atrakinta, todėl toliau galite pateikti kandidatūras į firmą. Su naujais darbuotojais norėčiau individualiai pasikalbėti TeamSpeak3 programoje prieš pasirašant darbo sutartį. ATRANKOS REZULTATAI Anketų skaičius: 7 Pateko: 2 Nepateko: 5 PATEKUSIŲJŲ SĄRAŠAS: @Daniel_Howell @Dovydas_Gameris Patekusieji susisiekite su @Gabi_Jole per 24 valandas TeamSpeak3 programoje arba žaidime. Nepatekę asmenys turi galimybę susisiekti su manimi norint sužinoti savo klaidas.
 10. ANTROJI ALGŲ SUVESTINĖ 2021/09/06 - 2021/09/12 STATISTIKOS TARIFAI PAPILDOMAS KOMENTARAS Justas_Paklausk gavo abu aktyviausio darbuotojo bonusus, tad aktyviausio bonuso už minutes TowTruck transportą perleidžiame antrą vietą pasiekusiam darbuotojui - Jack_Marzo. Tony_Karma nebuvo įtrauktas į aktyviausio darbuotojo bonusus, nes tai buvo pirmoji jo alga.
 11. Nuolatinės atrankos tema paliekama atrakinta, todėl toliau galite pateikti kandidatūras į firmą. Su naujais darbuotojais norėčiau individualiai pasikalbėti TeamSpeak3 programoje prieš pasirašant darbo sutartį. Atrankos rezultatai Anketų skaičius: 7 Pateko: 1 Nepateko: 6 Patekusiųjų sąrašas: @Keyate Marshall Patekusieji susisiekite su @Gabi_Jole per 24 valandas TeamSpeak3 programoje arba žaidime. Nepatekę asmenys turi galimybę susisiekti su manimi norint sužinoti savo klaidas.
 12. PIRMOJI ALGŲ SUVESTINĖ 2021/08/30 - 2021/09/05 STATISTIKOS TARIFAI PAPILDOMAS KOMENTARAS Kadangi Jack_Marzo gavo abu aktyviausio darbuotojo bonusus, tai aktyviausio bonuso už minutes TowTruck transportą perleidžiame antrą vietą pasiekusiam darbuotojui - Blue_Face. Kevin_Yang ir Justas_Paklausk nebuvo įtraukti į aktyviausio darbuotojo bonusus, nes tai buvo pirmoji jų alga.
 13. Nuolatinės atrankos tema paliekama atrakinta, todėl toliau galite pateikti kandidatūras į firmą. Su naujais darbuotojais norėčiau individualiai pasikalbėti TeamSpeak3 programoje prieš pasirašant darbo sutartį. Atrankos rezultatai Anketų skaičius: 12 Pateko: 2 Nepateko: 10 Patekusiųjų sąrašas: @Danny_Bullet @Tony_Karma Patekusieji susisiekite su @Gabi_Jole per 24 valandas TeamSpeak3 programoje arba žaidime. Nepatekę asmenys turi galimybę susisiekti su manimi norint sužinoti savo klaidas.
 14. „CHERRY LADY“ mechanikų kolektyvas laukia naujų darbuotojų! Pasikeitus firmos valdžiai, visos pildančiųjų anketos liko praeitoje, buvusio firmos direktoriaus, temoje. Norintys patekti į mechanikų firmą, privalo savo anketą pateikti iš naujo, po šiuo pranešimu. Atsiprašome už nepatogumus ir didžiausios sėkmės pildantiems!
 15. „CHERRY LADY“ – įmonė įsikūrusi Dillimore miestelyje, kurios darbuotojų komanda suteikia kiekvienam serverio žaidėjui savo, kaip mechaniko, paslaugas. Šios firmos darbuotojų pagrindinis tikslas užtikrinti tvarką miestelių keliuose, suteikti pirmąją pagalbą kelyje, nutempti netinkamai priparkuotas tr. priemones, gabenti sprogusių automobilių laužus, bei juos sutaisyti mechanikų firmos garaže. Firmos vadovai Direktorė: Gabi_Jole Pavaduotojas/-a: Reikalavimai, norint įsidarbinti į firmą Turėti 8'000 bendrosios serverio patirties Turėti galiojantį medicinos pažymėjimą

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2021 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.