Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Prašau užblokuoti Bello_Figo

Tankistas Benas

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Tankistas_Benas 

 

• Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Bello_Figo. daug jis man siandien relogino, bet nepasidariau irodymu.

 

• Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?: Relog, kai esi sugautas teisesaugos. 

• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas dar syki, administratoriau! Kaip jau ir minėjau pd papeikimų skiltyje, pakartosiu kad reloginau tą sykį (tavo teigimas dėl daug sykiu yra melas) dėl to kad dar syki nenukentėčiau nuo tavo tikrai daugiau kartų šiandien naudoto nesąžiningo užšaldymo komandos naudojimo nei mano relogų, taip kad labiau pavadinčiau šį įvyki ne kaip "Relog kai esi sugautas teisesaugos" o kaip "Relog kai esi užšaldomas administratoriaus, kuris yra teisėsaugininkas"
Dėja neturiu įrodymu kaip administratorius mane sušaldė antrą syki 

fd27a1762fd38977314f99178f0bcafa472.png

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

O ką turėjau leistis ir toliau šaldamas, leistis vežamas į valandinius jailus dėl neteisybes? dabar tau aišku labai jau kažką griaužia, kad "nekaltas naujokelis" išdrįso parašyti papeikima, nes kiek suprantu tai kiti naujokai tau nerašė papeikimų, nes tiesiog to nemokėjo. Gražu naudotis žmonių kvailumu, labai gražu, bet tik prieš naujokus ir gali būti mandras.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
6 minutes prieš, Dark_Said rašė:

O galu gale po mano atsijungimo ir tavo privažiamo prabego 20 sekundžiu, tai čia irgi klausimas

Rašau iš draugo acc nes dabar ne namie.

Kur tau rodo kad 20 sekundžių protinguoli?  Aš laukiau,  kol tu prisijungsi ir galėsius surakint tave, tu mane vos pamatęs atsijungei,  nereikia teisintis su tuo sušaldymu buvai sušaldytas tik 1 kartą ( tai pasako tavo Įrodymai)  . Tipo relogini kad tavęs nesušaldyčiau? :D gi šaudei į žmones,  turėjai ginklų, nereikia išsisukinėti su tuo sušaldymu 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tai šiuo atveju "protinguolis" esi tu, jei butum laukes, butum iškarto mane surakines nes kol žaidima atidaro, tol tu negali pajudėti, ir negali aplamai nieko matyti nes vaizdas yra iš viršaus. Teisybe mes žinome abu, kiek sykiu šaldei ir kiek reloginau, bet žinok tavo įrodymu irgi neužtenka. Aplamai matau kad nelabai beturi ką paskyti, tai palikim spręsti šį įvyki Egidijui, du ispėjimus jau gavai, ir tai pasako kad teisus esu aš. Peace.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.