Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Atsiliepimas apie serverį L'C

Tousaint_Haddlow

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki, aš esu serverio naujokas Lukas_Conrad

Visų pirma, serveriu domėjausi jau gan senai ir jis atrodė labai įdomus ir įtraukiantis. Bet kai tik bandydavau jame žaisti, atsidurdavau tarsi kosmose. Nežinojau nei vienos vietelės, nuo ko pradėti ar paprasčiausių komandų. Tad ryžto mokytis žaisti serveryje nebuvo vien ožynai, gaidynas visoks išpardaviau visą savo turtą ir keliaus kitur į kitus nuotykiu:wub: 

 

Kaip aš pradėjau žaisti?
Taigi per skype jau gan senai buvau susipažinęs su žaidėju Aivara
s_Vercetti ( Aivaras ) , tik nežinojau, kad jis kuria savo serveryje. Tai sužinojęs, kad jau šitaserveris yra atidarymas kaip visada po ( skype)  prasiautė reklama kad jau atidarymas neužligo nūskubiau į atidarymą serverio nuostabiausiai patiko MAPP darbai ir serverio sistemosiekimo rekordai , premijos mandagus , linksmi žmonės viskas patiko serveryje žaidžiau ne ilgai apie 1 savaite , paskui turėjau bedu su kompiuterio teko apleisti serverį bet vėl štai aš grįžtu tūrbut dauguma nežinos manęs bet čia chebrytė visą.

 

Serverio nuomonė
Atėjęs į serverį iškart išvydau įspūdingus mapp darbus ir nuostabius script'us, tas man padėjo susidaryti teigiamą nuomonę apie serverį. vi
skas tiesiog puiku , buvo ir labai patiko serveris MAPP darbai ypač ir dėkingas pačiam Rokui kad labai gražei serverio išpuošia mapp savo darbais kad toliau taip gerai būtu serveriui kad naujoku ateitu premijų būtu ir kad serveris būtu nuostabiausiu N1 lietuvoje!

 

Biški apie save

Mano tikrasis vardas yra Svajūnas tūrbut klausit iš kur Lukas jeigu vardas tikras toks ir toks? Antras vardas pirmasis man nesiderina prie nicko ar kažkaip pasakius man yra 15 metų esu 9 - tokas užknisa mokslai  <_< bet ką padarysi vistiek reikia mokyntis koptį į viršunė koks aš esu? Linksmas , prie panelių drovokas padėdantis žmoniėms mokantis apginti savo nuomone ir aišku turiu ją pats ir jos laikausį nesulaužau pažadu jeigu ką prižadu tą ir padarau ir nepalieku bereikalo gal kas mane prisimins iš Armė Help laikų visų kai žaidžiau dar visokiu kitokiu serveriu 

 

Ačiū kad skaitėte mano atsiliepimą jeigu reiks kontaktu arba kažko tai galit į AŽ parašyti čiauw. 

 

Dar noriu padėkoti vienam žaidėjui kuris iškarto su manim pradėjo žaisti

Cristiano_Capelli

Teddy_Wudson

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas Svajka, kaip čia ne cs:go ? :D Šaunu jog atsiranda vis daugiau žmonių aprašančių savo nuomonę apie serverį, tikėkimės žaidėjų skaičius kils, o su jais ir pats serveris.

Cooldown shit. ačiū sw.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kopi Peist Kopi Peist, tas L'C - Linų Citrinžolė, tavo mėgstameuses nyk. sw ol

oh shit niggas ws niggoh'

 

 

Žaidėjas gauna vieną įspėjimą už

Draudžiama įžeidinėti kitus forumo vartotojus

Redaguota Tousaint_Haddlow

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.