Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[1.8.2] Pasiūlymas: Tr. priemonės numerių pardavinėjimas.

Cleme Tean

Rekomenduojamas pranešimas

“Sistemos” veikimas

caa0f0539ab344ebb3fb77c2c105130c777.png
 

Visų pirma, serverio žaidėjas galėtų nusiimti savo automobilio numerius ir parašius serveryje  << /numeriai >>  rodytų tavo turimų numerių sąrašą.

3a9d06d17aae9272d1e1284a58e6ec08123.png

Numerius galima būtų uždėti ant kito automobilio arba parduoti kitam serverio žaidėjui. Nusipirkus vardinius numerius iš << /paslaugos >> arba gavus "gražius" valstybinius numerius (numeriai skaitytųsi gražus jei kartojasi raidės/skaičiai) žaidėjas juos galėtų pardavinėti. Gražių numerių pavyzdžiai: XXX:452(Kartojasi raidės) UHJ:222(Kartojasi skaičiai) EEE:222(Kartojasi raidės, skaičiai).

 

Idėjos pliusai

[+] Paskatins žaidėjus pirkti vardinius numerius iš /paslaugos;
[+] Atsiras naujų rinkos produktų(numeriai).

Idėjos minusai

[-] n/a

Turite savų minčių apie pasiūlymą? - Rašykite komentaruose.
 

 

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Cleme_Tean

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą:  Parašyta aukščiau.

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?:  Parašyta aukščiau.

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):  Įkeltos nuotraukos aukščiau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
50 minutes prieš, Jeremy Crawford rašė:

Koks gylis kapitone? Cringe sistema PRIEŠ

rconas(šmaikštu)(ne)
 

37 minutes prieš, Wolkis rašė:

Pagal mane tai čia kažkokia nesąmonė ar realybei žmonės iš kitų perka numerius ? Ir nuo kada ant mašinų būna po 5 numerius ? Aš asmeniškai tikrai PRIEŠ.

Atidumo skaitant. Tu turėtum 5 slotus numeriams(kaip su skinais), galėtum numerius pirkti iš kitų serverio žaidėjų ir pakeisti savo esamus automobilio numerius. Tu realybėje negyvini, tik rūdiji virtualioje erdvėje.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
15 hours ago, Cleme Tean said:

rconas(šmaiktšu)(ne)
 

Atidumo skaitant. Tu turėtum 5 slotus numeriams(kaip su skinais), galėtum numerius pirkti iš kitų serverio žaidėjų ir pakeisti savo esamus automobilio numerius. Tu realybėje negyvini, tik rūdiji virtualioje erdvėje.

Na bet tu gali man paaiškinti ,kam žaidėjams 5 numeriai suprasčiau jai tai būtų aktualu ,kad jai pasikeiti numerius savo mašinos policininkams būtų sunkiau surasti gaudomą asmenį arba iš vis pabėgti nuo pareigūnų ir tikrinti ar tai jo mašina ar kažkas panašaus. Jai tu tokia idėją turi paslėpęs savo mintyse tada aš .

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Galėtų padaryti numeriu dezes kurios kainuotu panašiai kaip vardinei numeriai kad zmones pirktu. /n deze - numeriu dėžės numeriu spalvos galėtų. Irgi buti kokios žalios. Aš tiesiog iš reikšmių savo nuomonę.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.