Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Pristatau Deividuxz_Yolo

Deividuxz_Yolo

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Deividuxz_Yolo
Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė B)) : Deividas (neturiu)
Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu :)): Mano amžius yra 13. Mano gimimo data: 2004-01-10. Tikėkimės, kad pasveikins jei nepamirš ;)
• Jūsų gyvenamasis miestas: Tauragė

Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): Snap:deivis324, o jei kas norės FB, tai rašykit y pm. ;)
Apibūdinkite savo charakterį: Esu linksmas, mandagus, mėgstantis juokus, šmaikštus, padedantis, užsispyręs, niekados siekiu savo tikslu, jei kas nors mane pažinotu tai tikrai suprastu koks mano charakteris.
Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?: Aš turiu ne viena mėgstama sporto šaka jei tai būtina pasakyti viena, tai ji būtu Kvadratas, o jei daugiau, tai futbolas, rankinis, krepšinis karatai pamėtyti, ir dar daug kitų dalykų.
Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų?: Nieko neišskirtinis iš kitu tas pats žmogus kaip ir visi žmonės.
• Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?: Aš užsiimu Futbolu kol kas. Mane domina kompiteriniai žaidimai, futbolas, kvadratas, ir kitos sporto šakos. Laisvalaikiu aš būnu su draugais tikrai iš esmės laisvalaiki praleidžiu naudingai.

Kaip pradėjote žaisti SA:MP?: Štai, kaip viskas buvo aš žaidžiau viena žaidimą Tanki Online ir man draugas pasiulė eini pažaisti SA-MP aš apie tai tikrai nieko nežinojau ir kai pradėjau žaisti jis jau buvo žinojęs viena serveri, tai buvo LMG.LT serveris visai buvo nieko serveris kol jis nenusmuko iki 250 žmonių, tad tas pats mano draugas pasiulė žaisti greenside projektą žaisti, kai nusprendžiau žaisti šį projektą susikūriau forma ir dabar pildau prisistatymą štai kaip viskas buvo. Turbūt patiko :)
• Iš kur sužinojote apie GreenSide projektą?: Apie greenside sužinojau iš savo klasės draugų.
Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės, ko sieksite?: Niekas mano autoritetas. Judėsiu pagal save, o sieksiu aukštesniu pareigų serveryje.
Jūsų gyvenimo autoritetas, ko sieksite realybėje?: Dar nesugalvojau kas mano bus autoritetas xD sieksiu realybėje gražių panų, ir gero darbo :)
Ar turite brolių, seserų, augintinių?: Brolių seserų neturiu tik Šunį ir kate: Šuns vardas Papis, o katės Garfilda.
Ar turite merginą(vaikiną)?: Po kolkas neturiu merginos  :) <3
Jei norite dar plačiau papasakokite apie save: Ne nelabai noriu pasakoti daug reikia rašyti :)
Jūsų nuotrauka (privaloma)
http://imgur.com/a/FYgNf

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 valandą prieš , Swed_Bank rašė:

Sveikas sveikas malonu paziureti i sita frukta ;) kitame projekte ozino zmones dabar atejo cia ozint aisku aisku,galiu viena pasakyti ilgai ir cia nepazaisi ;)

Sveikas apie kokį serverį tu šneki? ir beto jei tave išdaviau ar kas tai labai atsiprašau :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
32 minutes prieš, Deividuxz_Yolo rašė:

Sveikas apie kokį serverį tu šneki? ir beto jei tave išdaviau ar kas tai labai atsiprašau :)

Nereikia cia net rasyti pats zinai labai gerai apie koki as serveri ar sakysi jog brolis zaidzia ir raso papeikimus drk/pav ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
5 valandas prieš , Yamaha_Yamah rašė:

Svx iš to pačio miesto būsim :) malonu , sėkėms tau serveryje bei relybeij :) 

Sveikas malonu taip iš to pačio būsim tau tai pat sėkmės serveryje bei realybeja ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
prieš 1 valandą, Matt_Phillips rašė:

Sveikas atvykes malonu sekmės žaidime bei gyvenime, buvo gera skaityti galėjai įsamiau, bet sueis 

Sveikas ir man malonu tau taip pat sėkmės serveryje bei gyvenime. Na galėjau bet kaip išėjo taip. ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
4 valandas prieš , Tankistas Benas rašė:

Labukas, Tauragė BEST plaktuku miestas,  sėkmės gyvenime ir galbūt žaidime

Laba jo tauragė the best. Tau tai pat sėkmės gyvenime bei ir žaidime. ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.