Gruzinas_Tortilla

Narys

Gruzinas_Tortilla

Narys
 • ID

  12426
 • Turinio skaičius

  140
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  6

Gruzinas_Tortilla paskutinį kartą laimėjo Vasaris 8

Gruzinas_Tortilla turėjo mėgstamiausio turinio!

Paskutiniai profilio lankytojai

1.922 profilio peržiūros
 1. Gruzinas_Tortilla

  „Bitučių Prokuratūra" - Įrodymai.

  Anketos šablonas:1. Žaidėjo „Vardas_Pavardė“ kuris Jums parašė papeikimą: Irritating_Urchin 2. Papeikimo nuoroda: 3. Darbuotojo įrodymai: https://streamable.com/4kh5r ; https://streamable.com/73tuz 4. Darbuotojo papildomas komentaras: Įrodymuose puikiai matosi, kad šaudai į civilį naudodamasis AK-47.
 2. Gruzinas_Tortilla

  „Bitučių Prokuratūra" - Įrodymai.

  Anketos šablonas:1. Žaidėjo „Vardas_Pavardė“ kuris Jums parašė papeikimą: Domis_Raz 2. Papeikimo nuoroda: 3. Darbuotojo įrodymai: https://streamable.com/9xvdn , https://imgur.com/a/3FOb4fE 4. Darbuotojo papildomas komentaras: Supakavęs Andrius_Quattro iškviečiau pervežėjų firmą su žinute "atidarykit vartus", darbuotojas Domis_Raz priemė šį iškvietimą ir nevykdė pareigūno nurodymų t.y neatidarė vartų. Nemanau, kad čia kažką turėjau jam atskirai sakyti, iškvietime aiškiai buvo viskas parašyta. O čia aiškiai matosi, kad naglai nori pakenkti.
 3. Gruzinas_Tortilla

  „Bitučių Prokuratūra“ - Prekyvietė.

  Šablonas tr. priemonės nuomai:Jūsų „Vardas_Pavardė“ serveryje: Gruzinas_Tortilla Kokią tr. priemonę norite nuomotis?: Nuosava LSPD su numeriais. Kokią spalvą renkatės (nurodyti ID‘ais)?: 0 ir 1, kad šitaip atrodytu: https://imgur.com/a/5un5V00 Jūsų pasirinkti numeriai (nenorint įrašyti „–“)?: best pd Įrodymai pervedus atitinkamą sumą į darbo fondą :https://imgur.com/a/aq21Fsy
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Gruzinas_Tortilla 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Gruzinas_Sampo 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Keiksmažodžiai 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: https://imgur.com/a/Bvartxi 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina): https://imgur.com/a/Bvartxi
 5. Gruzinas_Tortilla

  „Bitučių Prokuratūra" - Įrodymai.

  Anketos šablonas:1. Žaidėjo „Vardas_Pavardė“ kuris Jums parašė papeikimą: Mantys_Alone 2. Papeikimo nuoroda: 3. Darbuotojo įrodymai: - 4. Darbuotojo papildomas komentaras Nepasiemiau įrodymų. Paspaudžiau ne tą klavišą. Pripražįstu, čia yra durna klaida. Tikiuosi nebūti išmestas iš darbo.
 6. Gruzinas_Tortilla

  „Bitučių Prokuratūra" - Įrodymai.

  Anketos šablonas:1. Žaidėjo „Vardas_Pavardė“ kuris Jums parašė papeikimą: Scott_Gemini 2. Papeikimo nuoroda: 3. Darbuotojo įrodymai: https://streamable.com/fg5dp 4. Darbuotojo papildomas komentaras "Ne non-rp darei" - Nežinau ką turėjau omenyje rašydamas šiuos žodžius. Tikiuosi jie nesukėlė nesklandumų.
 7. Gruzinas_Tortilla

  „Bitučių Prokuratūra“ - Prekyvietė.

  Šablonas kitoms paslaugoms:Jūsų „Vardas_Pavardė“ serveryje: Gruzinas_Tortilla Kokią paslaugą perkate?: Žodinį rangą (best scheriff), spalva: 660000 Įrodymai pervedus atitinkamą sumą į darbo fondą: https://imgur.com/a/YednZJN
 8. Gruzinas_Tortilla

  „Bitučių Prokuratūra" - Darbo sutartis.

  Anketos šablonas:1. Jūsų „Vardas_Pavardė“ serveryje?: Gruzinas_Tortilla2. Kokio laikotarpio kontrakto norėtumėte (1-7dienų):? 1d.3. Vaizdinė medžiaga, kurioje įrodoma, kad paaukojote į firmos fondą numatytą sumą 10.000€: https://imgur.com/a/HIxuRR4
 9. Gruzinas_Tortilla

  "CMC" - Darbo sutartis

  Anketa Jūsų vardas_pavardė žaidime: Gruzinas_Tortilla Įrodymai jog paaukojote 10.000eu į medikų darbo fondą: https://imgur.com/a/sSihbVL Kiek laiko norite darbo sutarties (rinktis nuo 1 iki 7): 7 Ar pasižadate laikytis visų serverio ir darbo taisyklių: Taip.
 10. Gruzinas_Tortilla

  Taksistų neaktyvumas ir palikimas

  Palikimo šablonas 01. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Gruzinas_Tortilla 02. Kodėl paliekate mūsų firmą? Ką galite pasakyti apie firmą?: Dirbu jau čia 80d. atsibodo, nebeturiu motyvacijos dar vežti lagaminėlių. Marzo, jeigu tikrai laikysi 365d. , prižadu, ateisiu antram roundui. Ką galiu pasakyti apie firmą? Tai ji yra tobula. Aišku kas čia žino kai manęs nebebus firmoje...Ačiū šiems žmonėms už visas kartu praleistas akimirkas : @Jack_Marzo , @Domantas Sultanas , @Rokyz_Abro , @Emilisvn_Samp , @Lukas_Basyv , @Martynas_Guest , @Giedrius_Hells , @Pablo_Greenas , @Vazquez , @Jeremy_Morgan , @Mikey_Mouse , @Forever_Young , @Kadetas_Kappa , @Aurimas_Lukasenka , @Bunta'Fujiwara , @Matt_Rivera , @Amanda_Candy, @Bevardisz_Raidas , @H'Rinha , @Teddy_Williams , @Ivan_Raskielnik , @White_Bear , @Sonata_Japonaite , @Mikas Neklausk , @Vilmante_Star . 03. Jūsų /bendradarbiai lentelė prieš pat palikimą: https://imgur.com/a/4ihooaI 04. Ar norite atgauti sumą(10.000€) už Darbo sutartį? Ne.
 11. Gruzinas_Tortilla

  Firmų valdžios pokyčiai

  Atsistatydinimo paraiška (atsistatydinantysis vadovas privalo informuoti DP dėl ketinimo atsistatytinti prieš parašant šią anketą, arba iškart parašius ir nurodžius adresą į atsistatydinimo anketos į DP forumo žinutę arba skype asmeniškai). 1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Gruzinas_Tortilla 2. Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose (direktorius/pavaduotojas)?: Taksi, pavaduotojas. 3. Kiek tiksliai dienų išbuvote savo 'poste'?: 28d. 4. Priežastys, kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Taksistuose išbuvau beveik 3 mėn. (80d.) ir šitie mėnesiai buvo vieni geriausių, nuo ,,mirusios" firmos iki vienos aktyviausių. Tačiau bėgant laikui blėso motyvacija darbui. Taksi darbas yra greit atsibostantis, nėra daug veiklos. Išbūti šitokį laiką - man yra pasiekimas. Tikiuosi nenuvyliau DP ir be abejo pačio direktoriaus. Tikiuosi, kad mano paskyrimas nebuvo tiesiog klaida. Motyvacijos būti pavaduotojumi dar turiu pilna, tačiau motyvacijos dirbti Taksistuose - nebe. Būti darbe kuriame esu tik dėl užimamų pareigų tikrai nežadu, tikiuosi surasi daug pranašesnį asmenį už mane ir tikiuosi, kad tai nebus Sultanas. Norėčiau išskirti kelis asmenis kuriuos visada prisiminsiu: https://imgur.com/a/ZVRyqpx . Dar pasimatysim!
 12. Sveiki. Iš karto noriu pabrėžti, kad pildančiųjų skaičius tikrai nustebino, jų buvo net 42! Tačiau pradėjęs juos analizuoti buvau šokiruotas..Toks didelis skaičius norinčių, bet tiek mažai įdėtą pastagų pildant anketą. Daugumoje anketų pasigedau lentelių, argumentuotų atsakymų ir begalės kitų klaidų. Tikėjausi pavyks priimti daugiau į firmą, bet tebūnie. Štai naujieji dušmanai!: @Sekston_Mob ✔ @Lukis_Zip ✔ @Joris_Ping ✔ @Vytenis_Wowas ✔ @Vazquez ✔ Patekusieji, užpildykite darbo sutartį ir jeigu esate gaujoje užpildykite ir gaujos sutartį bei per 24 valandas susisiekite su manimi arba @Jack_Marzo dėl pakvietimo į darbą.
 13. Gruzinas_Tortilla

  Lenktynių event'as ! 2019

  • Jūsų Vardas_Pavarde serveryje : Gruzinas_Tortilla • Ar atvyksite nurodytu laiku į lenktynių event'a: Taip.
 14. UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Gruzinas_Tortilla • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Mike_Moonman • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Serverio daigtų pardavinėjimas už realius pinigus. • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://imgur.com/a/PNGxT7J