Jump to content

Gruzinas_Tortilla

„ADMIN“ žaidėjas

 • 1.127

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • 44

  Laimėta dienų

Gruzinas_Tortilla paskutinį kartą laimėjo Balandis 10

Gruzinas_Tortilla turėjo mėgstamiausio turinio!

Apie Gruzinas_Tortilla

 • Rank
  ~ amethyst
 • Gimtadienis 2002.10.07

Paskutiniai profilio lankytojai

22.225 profilio peržiūros
 1. ANKETOS ŠABLONAS, 1. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: 2. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas:
 2. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Gruzinas_Tortilla. 2. Įrodymai, jog pervedėte 15'000€ į darbo fondą: 3. Patvirtinimas, jog perskaitėte bei susipažinote su darbo taisyklėmis bei kita informacija: Patvirtinu.
 3. ATSISTATYDINIMO ŠABLONAS, - Jūsų Vardas_Pavardė: Gruzinas_Tortilla. - Jūsų atstovaujama firma ir einamos pareigos: Policijos departamento direktorius. - Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose: 112 (ironiška). - Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą: Pagrindinė priežastis tai atsibodo ta pati veikla, su kuria esu jau 163 dienas. Policijos darbas yra mažiausiai monotonijos turinti frakcija, tačiau praleidus tokį ilgą laiką galėjau pradėti skųstis dėl įvairovės trūkumo. Jau ne vieną kartą teko apmąstyti atsistatydinimo galimybę, kadangi vis laužydavausi užsivilkti tarnybinę uniformą. Pati kadencija mano nuomone buvo pasisekusi. Stengiausi ją padaryti tokią, kuri neatbaidytų serverio žaidėjų, stengiausi užtikrinti jaukų kolektyvą bei smagias emocijas užtikrinantį praleistą laiką. Tikiu, jog kiekvienas žaidėjas kuris dirbo firmoje sausio mėnesį gali drąsiai patvirtinti, jog tai buvo vienas geriausių kolektyvų, kuriuose jiems yra tekę dirbti. Bent jau tokias mintis ir prisiminimus sukelia man ir tikiuosi jūs jaučiatės taip pat. Kartu su laiku krito ir firmos įvaizdis, kadangi dėl atimtų gaujų praradome didelę dalį darbe esančio žavesio, teko ir dirbti su daug mažesniu kolektyvu ir daug mažesniu kiekiu norinčiu ateiti. Žinojome, kad ne visada galėsime pakeisti vieną darbuotoją kitu, todėl labai vertinome kiekvieną esamą darbuotoją. Nepaisant to, stengėmės išlaikyti kuo aukštesnį firmos įvaizdį ir dirbti su tuo, ką turime. Didelis ačiū visiems kas dirbote ir buvote kartu, nesvarbu ar tai nuo pradžių ar atėjote pačiame gale. Jūs buvot ir esat dalelė šios firmos. Tikiuosi ši kadencija parodė mano kaip kompetentingo vadovo pusę ir tikiuosi nenuvyliau tavęs, Hitautai. Stengiausi pramušti savo padarytus ledus ir būti geresniu firmos veidrodžiu nei kad buvau anksčiau. Ačiū tau už suteiktą šansą, tai turbūt buvo vieni geriausiu praleistų mėnesių projekte. Gaudamas direktorių turėjau aibės tikslų, vienus jų įvykdžiau, kitus atmečiau, tačiau vienareikšmiškai savo tikslo nepasiekiau. Tikiuosi nepyksi dėl to ant manęs Laurynai, bet tikiu, kad tu mane pilnai supranti, ačiū tau, jog kentėjai mane šiuos visus mėnesius. Adiós.
 4. ANKETOS ŠABLONAS, 1. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: 2. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas:
 5. Šį kartą užpildė šeši kandidatai kas yra visai malonus akiai skaičius, tačiau ne visada kokybė atspindi kiekybę. Užtektinai žinių ir kompetencijos turėjo vos vienas asmuo, kas yra šiek tiek apmaudu, nes pamatęs užpildžiusiųjų skaičių veide atsirado šypsena. Geroji pusė šios atrankos, jog šį kartą nepatekusieji nebuvo pateikę tokias tragiškas anketas kaip pastarosiose analizėse, kas mane veda prie minčių, jog neužilgo bus pateiktos labiau vertingos anketos ir galiausiai galėsime priimti didesni žmonių skaičių. Naujasis kaimelių šerifas: Matas_Taxi (@Matas_Taxi) - susisiek „TeamSpeak'e“ prieš įsidarbindamas. Nepatekusiųjų sąrašas ir jų klaidos:
 6. ANKETOS ŠABLONAS, 1. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: 2. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas:
 7. ANKETOS ŠABLONAS, 1. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: 2. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas:
 8. Paskelbus varžybas nežinojau, jog egzistuoja serverio klaida, kurios dėka žmonės galės pinjatą sudaužyti dvigubai greičiau, apie klaidą buvau informuotas tik po kurio laiko. Nemažai renginio dalyvių pasinaudojo šia klaida, jog uždaužytų pinjatą daug greičiau nei kiti dalyviai, tad visiems kurie nežinojo apie šią klaidą visa situacija tampa nesąžininga. Kurį laiką mąsčiau kaip padaryti, jog būtų daugiau mažiau sąžininga abiem pusėm ir galiausiai priėjau prie sprendimo. Bendrai bus 6 nugalėtojai - 3 kurie daužė sąžiningai ir 3 kurie daužė naudodamiesi serverio klaidomis, prizai bus bendrai dalinami per pus, t.y prieš tai už antrą vietą buvo galima gauti 150 tūkst.€, dabar gaus du žaidėjai po 75 tūkst.€. NUGALĖTOJAI: Be serverio klaidų: 1. Don_Salvotore - 1min. 9sek. - 125 tūkst.€. 2. Texasranger_Aluizas - 1min. 34sek. - 75tūkst.€. 3. Kadangi trečiojo sąžiningo dalyvio nebuvo, prizas yra dalinamas į dvi dalis ir įteikiamas pirmai ir antrai vietai. Su serverio klaidomis: 1. Dainida_Prn - 24.64 sek. - 125 tūkst.€. 2. Jeremy_Redwood - 25.63 sek. - 75 tūkst.€. 3. Lebronas_Jamesas - 29.13 sek. - 25 tūkst.€. Visų pinigų pavedimus galite rasti čia:
 9. ANKETOS ŠABLONAS, 1. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: 2. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas:
 10. ANKETOS ŠABLONAS, 1. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: 2. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas:
 11. ANKETOS ŠABLONAS, 1. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: 2. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas:
 12. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Gruzinas_Tortilla. Jūsų pasirinktas skaičius 0-100: 97.
 13. ANKETOS ŠABLONAS, 1. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: 2. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.