Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[1.8.1] Dalybos

Haku_Rinha

Rekomenduojamas pranešimas

2 valandas prieš , Matthew_Bennett rašė:

Kaip tau tokia teorija.

TDEZES ATEINA IS NIEKUR ZMONES PERKA JAS UZ SAVO PINIGUS , PAPILDOMU PINIGU NEATSIRANDA VISISKAI , ANKSCIAU AR VELIAU TDEZES SUSIDEDA

Teorija tokia:  Naujokas gauna dėžių, jas parduoda turtingam dėdei, kuris varto milijonus ir 70% savo pinigų nepanaudoja. Taigi naujokas gauna pinigų iš bagoto žaidėjo, kuris tu pinigų nepanaudotu gana ilga laiko tarpą. Po to žaidėjas iš dėžių  gautus pinigų kaups ir nusipirks verslą iš neaktyvaus žaidėjo, o pats būdamas aktyvus verslininkaus, ir kels sau šaibas, ir galiausiai jis pradės pirkti dėžes. Galbūt serveryje pinigų skaičius nepadidėja nuo dalybų, bet aktyvių pinigų kiekis tikrai didėja ir taip suprastėja ekonomika, ir to nepaneigsi. Tačiau, kai startuos vienas serveris, ekonomika čia vėl atsigaus. (atsiras daug neaktyvių pinigų) :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mano pasiūlymas su dalybomis:

Prizų gavimas nuo 2.000xp arba 5.000xp. Dalinti tik kas minutę. Žaidėjas, gavęs dežės, jas parduoti galės tik po 24 - 72 valandų, arba nuo 6.000xp - 10.000xp. 

Sumažinti dežių kiekį arba vietoje skin dežių, pakeisti kreditus, pinigais žaidime. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
13 minutes prieš, Juan_Arroyo rašė:

Mano pasiūlymas su dalybomis:

Prizų gavimas nuo 2.000xp arba 5.000xp. Dalinti tik kas minutę. Žaidėjas, gavęs dežės, jas parduoti galės tik po 24 - 72 valandų, arba nuo 6.000xp - 10.000xp. Sumažinti dežių kiekį arba vietoje skin dežių, pakeisti kreditus, pinigais žaidime. 

Nesutinku su tavo pasiūlymų 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tikrai už galįtų panaikinti dalybas tokias nes kadangi vissi viską ką nori lengvai nusiperką ne kaip seniau būdavo sunkiau tikrai per šventes galėtų tik dalint tas dėžęs,arbą išvis jų nedalint nebent kokius pinigus xp. Tai aš UŽ

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ekonomika pašoka tik tuo tarpu ir kelios dienos po dalybų, vėliau vėl krenta,  kadangi dėžės nėra amžinas dalykas ir jos susinaudoja. Kelios savaitės po dalybų ir vėl deficitas. Aš prieš. 

Išeitis būtų pakelti min. dėžių kainą bent iki 20k. kaip ir seniau budavo. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.