Juan_Arroyo

Narys

Juan_Arroyo

Narys
 • ID

  6938
 • Turinio skaičius

  32
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

1.643 profilio peržiūros
 1. Juan_Arroyo

  Forumo klaida, neišversta

  Pamėgink apačioje forumo pakeisti kalbą
 2. Juan_Arroyo

  Astrologė Palmira: taksistų laukia permainos.

  Sveikinu naująjį firmos vadovą! Būtinai apsilankysiu atrankoje, o analizę tai...
 3. Juan_Arroyo

  Vain Glory [ The MOBA Perfected For Touch]

  Liaupsinų šį žaidimą, nes to vertas. Žaidžiu jau virš metų ir nepasigailėjau. Visada, ko trūksta, kas atnaujinimą sutvarko, arba prideda. Mobile Legends apklausos turi daug žaidėjų, bet iš MOBA, skiriu VG pirmą vietą, kadangi lengvas tobulėjimo pastebėjimas, įtraukiantis vaidmuo, paprastumas ir kokybę. Pinigingį ir pošlus čempionatai.
 4. > Google play 4.4/ 5 > iTune - Apple 4.2/ 5 Tekstas paruoštas byJuanArroyo Žaidimas išleistas 2014 lapkričio 16 d. ant iOS platformos. Android platformą pasiekė 2015 liepos 2 d. Žanras: MOBA ( Multiplayer online battle arena ) #VainGlory arena // Sudaro trys linijų pozicijos: LANE, JUNGLE ir ROAM. Žaidimas suprojektuotas tik 3 prieš 3. Lygio kėlimas sudėtingas. pinigus ( Glory ) gauti lengviau. Valdymas spaudinėjant, arba vedžiojant pirštais. Prekių, iteams pirkimas. #VainGlory Ranked prasidės nuo turimo herojų skaičiaus ( Herojus 6000 - 8000 glory ). 1 tier - Jūsų divizionas iš 10. Divizionas turi 3 stulpelius ( Bronze - Silver - Gold ). Virš 25-kių skirtingų herojų pasirinkimas. Maksimalus profilio lygis: 30 + 1 lygis, gaunate skrynią ( 4 kortos ). Herojaus žaidime: 12 + magijos tobulinimas iki 5. Kiekvienas charakteris turi po 3 magijas. Virš 120 herojaus išvaizdų. Vieno žaidimo trukmė maždaug 10-24 minučių, priklauso ką būtent žaisitę - Ranked ir dar 4 skirtingos žaidimo paskirtis. Galimybės įkurti #VainGlory komandą t.y guild, arba clan, bei kelti jos divizioną, lygį. Žaisti rankedus kartų su savo draugais. Ir t.t. Žaidimas sparčiai populiarėja ir įgauna įvaizdį, kaip geriausias MOBA žaidimas istorijoje. Įvairūs turnyrai, čempionatai ir kt., kas pritraukia daugiau vartotojų prisijungti žaisti. Įvertinimas sparčiai padidėjo. Versija nuolatos atnaujinama, tobulinami herojai, grafika, valdymas, etc. Atsiranda vis naujesnių herojų, sistemų. Nesenai buvo instaliuotas naujasis varikliukas, kuris užtrinks kokybiškesnį žaidimą ir ne tik. #NewSeven guild, join TINKLALAPIS YOUTUBE FACEBOOK
 5. Juan_Arroyo

  Nauja komanda (/duzrakinti)

  [Klaida] Picininkas gali pavogti iš kito picas. Kaip transportas yra užrakintas, savininkas galės į jį įlipti, kaip tr.priemonę užrakinta, nes dabar gali įlipti kitas, arba g. VIP 5 sekundėm trumpiau sedės ligoninėje + 2 daugiau XP ofise. @Aivaras tavo sprendimui
 6. Juan_Arroyo

  Giriu Ryan_Rozatto

  Prisidėsiu prie pagyrimo, nors mažai bendravom, bet kaip žmogus, pasirodė rimtesnio būdo. Pareigingai dalyvauja administratoriaus vaidmenyje, pagalba +. @Ryan_Rozatto
 7. Juan_Arroyo

  Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?

  Domiuosi ir žaidžiu krepšinį nuo mažens, pradedant kiemo lygoje.
 8. Juan_Arroyo

  j'A gfx gallery

  https://m.imgur.com/a/Iwbhc ATNAUJINAU http://imgur.com/a/BLByM http://imgur.com/a/ksky9
 9. Juan_Arroyo

  Perku Nrg-500

  NRG-500 - Rida apie 1.850 kilometro. Daužta virš 15 kartų. Juodai / baltos spalva. Siūlyk į AŽ.
 10. Juan_Arroyo

  [1.8.1] Dalybos

  Mano pasiūlymas su dalybomis: Prizų gavimas nuo 2.000xp arba 5.000xp. Dalinti tik kas minutę. Žaidėjas, gavęs dežės, jas parduoti galės tik po 24 - 72 valandų, arba nuo 6.000xp - 10.000xp. Sumažinti dežių kiekį arba vietoje skin dežių, pakeisti kreditus, pinigais žaidime.
 11. Juan_Arroyo

  [1.8.1] Dalybos

  Leiskite @Rokas nuspręsti ir viskas bus ramybėje, nereikia draminių diskusijų, tai tik dežės, tai tik po galais - žaidimas.
 12. Juan_Arroyo

  [1.8.1] Dalybos

  Dalybas galima palikti, tik išdalinti mažesnius kiekius dežių arba daryti 1-3 kartus į mėnesį. Tai leidžia ekonomikai klestėti, žaidėjai gauna galimybių gauti pinigų ir išmėginti dežės.
 13. Viskas parašyta, sugalvota sudominančiai ir palaikau tavo pasiūlymą su žvėjyba šiam serveriui. Jeigu labiau patobulinus, įterpus smulkios vaizduotės, galima sukurti labai įdomią sistemą. UŽ! @Aivaras manau, ateityje aptarkite šį pasiūlymą su komanda ir išplėtokite. + savaitės 3 daugiausia KG žūvų gauna kuponų. Žvėjybos event vyktu automatiškai, po 2-3 kartus į dieną. Žūvį galima išsikepti ant laužo į /maistas. Žvėjybos bilietas - leis dalyvauti event - už kreditų arba pinigų sumą. Žvėjybos lygis, pasiekimai. Ýpatingasis laimikis - gaunate dežę, kurią atidarius, gausite suma kuponų - ją galima parduoti žaidėjui. Loterijos bilietas - pagautas laimikis, kuris turės alkio lygį ir trukmę, kada užaugs, ir turėsi pamaitinti. Užaugęs iki 3 lygio, paleidus į laisvę, laimikis tau ieško prizų, kada žvėjoji. Pasiekės 6 lygius, gauni už jį kuponų ir t.t.
 14. Juan_Arroyo

  Parduodu verslą 50m

  Pateik daugiau svarbios informacijos, nuotraukų apie savo turimą verslą, nes tai neparodo jos vertės.
 15. Juan_Arroyo

  2017.04.14 UPDATE (GREENSIDE # 0.1.8)

  Gaujų sistema sugalvota gana įdomiai ir padaryta kokybiškai. Palaikau Jūsų pastangas dėl šio projekto vardo. Laukiam sekančio atnaujinimo.