Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Juan_Arroyo

Narys

 • 32

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Apie Juan_Arroyo

 • Gimtadienis 1999.07.08

Paskutiniai profilio lankytojai

1.802 profilio peržiūros
 1. Pamėgink apačioje forumo pakeisti kalbą
 2. Sveikinu naująjį firmos vadovą! Būtinai apsilankysiu atrankoje, o analizę tai...
 3. Liaupsinų šį žaidimą, nes to vertas. Žaidžiu jau virš metų ir nepasigailėjau. Visada, ko trūksta, kas atnaujinimą sutvarko, arba prideda. Mobile Legends apklausos turi daug žaidėjų, bet iš MOBA, skiriu VG pirmą vietą, kadangi lengvas tobulėjimo pastebėjimas, įtraukiantis vaidmuo, paprastumas ir kokybę. Pinigingį ir pošlus čempionatai.
 4. > Google play 4.4/ 5 > iTune - Apple 4.2/ 5 Tekstas paruoštas byJuanArroyo Žaidimas išleistas 2014 lapkričio 16 d. ant iOS platformos. Android platformą pasiekė 2015 liepos 2 d. Žanras: MOBA ( Multiplayer online battle arena ) #VainGlory arena // Sudaro trys linijų pozicijos: LANE, JUNGLE ir ROAM. Žaidimas suprojektuotas tik 3 prieš 3. Lygio kėlimas sudėtingas. pinigus ( Glory ) gauti lengviau. Valdymas spaudinėjant, arba vedžiojant pirštais. Prekių, iteams pirkimas. #VainGlory Ranked prasidės nuo turimo herojų skaičiaus ( Herojus 6000 - 8000 glory ). 1 tier - Jūsų divizionas iš 10. Divizionas turi 3 stulpelius ( Bronze - Silver - Gold ). Virš 25-kių skirtingų herojų pasirinkimas. Maksimalus profilio lygis: 30 + 1 lygis, gaunate skrynią ( 4 kortos ). Herojaus žaidime: 12 + magijos tobulinimas iki 5. Kiekvienas charakteris turi po 3 magijas. Virš 120 herojaus išvaizdų. Vieno žaidimo trukmė maždaug 10-24 minučių, priklauso ką būtent žaisitę - Ranked ir dar 4 skirtingos žaidimo paskirtis. Galimybės įkurti #VainGlory komandą t.y guild, arba clan, bei kelti jos divizioną, lygį. Žaisti rankedus kartų su savo draugais. Ir t.t. Žaidimas sparčiai populiarėja ir įgauna įvaizdį, kaip geriausias MOBA žaidimas istorijoje. Įvairūs turnyrai, čempionatai ir kt., kas pritraukia daugiau vartotojų prisijungti žaisti. Įvertinimas sparčiai padidėjo. Versija nuolatos atnaujinama, tobulinami herojai, grafika, valdymas, etc. Atsiranda vis naujesnių herojų, sistemų. Nesenai buvo instaliuotas naujasis varikliukas, kuris užtrinks kokybiškesnį žaidimą ir ne tik. #NewSeven guild, join TINKLALAPIS YOUTUBE FACEBOOK
 5. [Klaida] Picininkas gali pavogti iš kito picas. Kaip transportas yra užrakintas, savininkas galės į jį įlipti, kaip tr.priemonę užrakinta, nes dabar gali įlipti kitas, arba g. VIP 5 sekundėm trumpiau sedės ligoninėje + 2 daugiau XP ofise. @Aivaras tavo sprendimui
 6. Gero važinėjimo visiems, bei smagaus žaidimo! Labos

  4954843637eba12fe202e1b0486b7d4e321.png

 7. Prisidėsiu prie pagyrimo, nors mažai bendravom, bet kaip žmogus, pasirodė rimtesnio būdo. Pareigingai dalyvauja administratoriaus vaidmenyje, pagalba +. @Ryan_Rozatto
 8. Domiuosi ir žaidžiu krepšinį nuo mažens, pradedant kiemo lygoje.
 9. https://m.imgur.com/a/Iwbhc ATNAUJINAU http://imgur.com/a/BLByM http://imgur.com/a/ksky9
 10. NRG-500 - Rida apie 1.850 kilometro. Daužta virš 15 kartų. Juodai / baltos spalva. Siūlyk į AŽ.
 11. Mano pasiūlymas su dalybomis: Prizų gavimas nuo 2.000xp arba 5.000xp. Dalinti tik kas minutę. Žaidėjas, gavęs dežės, jas parduoti galės tik po 24 - 72 valandų, arba nuo 6.000xp - 10.000xp. Sumažinti dežių kiekį arba vietoje skin dežių, pakeisti kreditus, pinigais žaidime.
 12. Leiskite @Rokas nuspręsti ir viskas bus ramybėje, nereikia draminių diskusijų, tai tik dežės, tai tik po galais - žaidimas.
 13. Dalybas galima palikti, tik išdalinti mažesnius kiekius dežių arba daryti 1-3 kartus į mėnesį. Tai leidžia ekonomikai klestėti, žaidėjai gauna galimybių gauti pinigų ir išmėginti dežės.
 14. Viskas parašyta, sugalvota sudominančiai ir palaikau tavo pasiūlymą su žvėjyba šiam serveriui. Jeigu labiau patobulinus, įterpus smulkios vaizduotės, galima sukurti labai įdomią sistemą. UŽ! @Aivaras manau, ateityje aptarkite šį pasiūlymą su komanda ir išplėtokite. + savaitės 3 daugiausia KG žūvų gauna kuponų. Žvėjybos event vyktu automatiškai, po 2-3 kartus į dieną. Žūvį galima išsikepti ant laužo į /maistas. Žvėjybos bilietas - leis dalyvauti event - už kreditų arba pinigų sumą. Žvėjybos lygis, pasiekimai. Ýpatingasis laimikis - gaunate dežę, kurią atidarius, gausite suma kuponų - ją galima parduoti žaidėjui. Loterijos bilietas - pagautas laimikis, kuris turės alkio lygį ir trukmę, kada užaugs, ir turėsi pamaitinti. Užaugęs iki 3 lygio, paleidus į laisvę, laimikis tau ieško prizų, kada žvėjoji. Pasiekės 6 lygius, gauni už jį kuponų ir t.t.
 15. Pateik daugiau svarbios informacijos, nuotraukų apie savo turimą verslą, nes tai neparodo jos vertės.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...