Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :  Swag_Ster  (Emigrantas, serverio naujokas) 

Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : 2017-07-17 - liepa.

Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? :  SA-MP serveriuose žaidžiu lygiai 1 metus, apsistojant mano manymu tinkamiausiame serveryje.

Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Papasakojo draugas, kad šiame serveryje yra tikslas žaisti, galima siekti daugiau, noriu pasiekti ko nors serveryje.

Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Ankstesniuose serveriuose krito žaidėjų skaičius ir čia perėjau.

Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? :  Taip , visus apmokymus įvykdžiau, na jei pirmą kartą būtu tekę prisijungti prie pirmo SA-MP serverio, iš ties reikėtu pastangų norint kiekvieną punktą atlikti geriausiam laikui. 

Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Šiuo metu tenka dirbu ūkininku, dirbau medkirčiu ir picų ižvežiotoju.

Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Gana lengvai, nes viskas su navigacijos komanda randama,.

Ar dažnai naudojate /gps komandą? :  Taip gana dažnai. Nes kol kas nieko neatsimenu dar

Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Taip buvo toks atvejis, bet į tai žvelgiau teigiamai.

Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Transporto yra iš ties daug, rasti nėra sunku.

Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? :  Taip kartą panaudojau, nes nesupratau kaip praeitį apmokymą bet nesulaukiau ir atsijungiau, grįžęs pilnai užbaigiau apmokymus ir pagalbos neprireikė. 

Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Taip ir keletą kartų.

Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Informacijos užtenka, viskas su ja gerai.

Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Galbūt reikėtu pridėti įvairesnių darbų, šiek tiek paįvairinti veiklą. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atsakyti

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.