Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Idėja dėl kenkėjiško elgesio

Misteris_Erikas

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Misteris_Erikas

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Kai kurie serverio žaidėjai būna piktybiškai nusiteikę ir visus kitus žaidėjus daužo, šaudo taipogi daužosi su mašinom pvz: Gaisrinėmis (nekalbant apie gaujinius). Mano manymu tokius žaidėjus reiktų irgi nubausti. Turbūt jums kilo klausimas: Kaip?. Tiesiog, pirmus 3 kartus tą kenkėją iškickinti, o jeigu tai nepadės, tai tiesiog tam žmogui dėti BAN. Aišku.. Serverio prižiūrėtojas turėtų pridėti dar 1 ban reason.

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Mano pasiūlymas serveriui būtų naudingas tuo, kad serveryje būtų viskas ramiau, nebūtų žmonių kurie visus serverio žaidėjus daužo, šaudo ir t.t. (kaip ir minėjau gaujos nariams ši taisyklė negaliotų).

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
prieš 1 valandą, Misteris_Erikas rašė:

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Misteris_Erikas

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Kai kurie serverio žaidėjai būna piktybiškai nusiteikę ir visus kitus žaidėjus daužo, šaudo taipogi daužosi su mašinom pvz: Gaisrinėmis (nekalbant apie gaujinius). Mano manymu tokius žaidėjus reiktų irgi nubausti. Turbūt jums kilo klausimas: Kaip?. Tiesiog, pirmus 3 kartus tą kenkėją iškickinti, o jeigu tai nepadės, tai tiesiog tam žmogui dėti BAN. Aišku.. Serverio prižiūrėtojas turėtų pridėti dar 1 ban reason.

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Mano pasiūlymas serveriui būtų naudingas tuo, kad serveryje būtų viskas ramiau, nebūtų žmonių kurie visus serverio žaidėjus daužo, šaudo ir t.t. (kaip ir minėjau gaujos nariams ši taisyklė negaliotų).

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)

Prieš, nesvaik, ban už daužyma? Nesamonė...

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Misteris_Erikas  Svečias  Matas_Green 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.