Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

Matas_Green

Narys

 • 228

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Apie Matas_Green

 • Gimtadienis 2003.07.08

Paskutiniai profilio lankytojai

1.568 profilio peržiūros
 1. Kuro ieškojimo šablonas: 1. Jūsų V_P: Matas_Green 2. Įrodymai, jog radote kanistro vietą: Spausti.
 2. Huanų pirkimui: 1. Jūsų V_P:Matas_Green 2. Kiek perkate huanų?: 2 Huanas. 3. Įrodymai, jog pervedėte tam tikrą pinigų sumą į fondą: Spausti. Norint pirkti bet kurį kitą dalyką iš turgaus: 1. Jūsų V_P:Matas_Green 2. Kurią paslaugą pirksite?: Darbo žodinį rangą. {0033FF}Momentum 3. Kiek huanų turite?: 2 Huanas.
 3. Kuro ieškojimo šablonas: 1. Jūsų V_P: Matas_Green 2. Įrodymai, jog radote kanistro vietą: Spausti.
 4. Gaujos pažymėjimui: 1. Jūsų V_P:Matas_Green 2. Ar pradirbsite reikiamą minimumą laiko darbe būnant gaujiniu?: Taip. 3. Įrodymai, jog paaukojote reikiamą sumą į darbo fondą?: Netyčia paukojau 30k tai bus 2 nuotraukos: Spausti.
 5. - Papeikimo šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Matas_Green 2. Pareigūno Vardas_Pavardė:Lucas_Roigy 3. Už ką yra peikiamas pareigūnas: Piktnaudžiavimas, naudoja švyturėlius be reikalo norėdamas pravažiuoti NON-RP. 4: Jūsų įrodymai: Spausti. Pavaduotojo pastaba: Darbuotojas pripažino savo kaltę, bet kadangi darbuotojas neturėjo įrodymų, jis baudžiamas vienu įspėjimu.
 6. Anketa, norint dalyvauti: Jūsų Vardas_Pavarde:Matas_Green Vieta pasisakymui (galite rašyti bet ką): ...
 7. Anketos šablonas jei negalite užtildyti pats (Prašau užtildyti Vardas_Pavardė) Jūsų Vardas_Pavardė kuris prašo užtildyti kitą asmenį:Matas_Green Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris nusižengė taisyklėms:Melynasis_Alfa Priežastis, kodėl žaidėją turėtume užtildyti: Įžeidinėjimai. Įrodymai, kaip žaidėjas nusikalto: Spausti.
 8. Palikimo šablonas Jūsų vardas_Pavardė žaidime:Matas_Green Dėl kokių priežasčių paliekate firmą?:Tai pirma ir turbūt svarbiausia priežastis tai noras padirbėti kitur, o ir pats darbas gana įgriso. Vienintelis dalykas paįvairinantis darbą yra dienos misijų vykdymas. Antra priežastis būtų negalėjimas dalyvauti gaujų veiksmuose, nei kaip gaujos nariui, nei kaip medikui-padedančiam gaujoms. Pradirbau ne tiek ir ilgai-20 dienų. Pabaigai norėčiau padėkoti @Gruzinas_Tortilla už suteiktą šansą padirbėti Mediku, taip pat didelį Ačiū tariu dabartiniam medikų direktoriui @Beniux_Subas ir visiems tiems, su kuriais buvo smagu kartu dirbti @[email protected][email protected][email protected][email protected][email protected][email protected]_Green ir kitiems. Kam įdomu statistikos lentelę palieku čia. Ar Norite atgauti pinigus už darbo kontraktą?:Atgauti pinigų nenoriu, užsidirbau pakankamai ir tegul tie pinigai fonde nukeliauja į darbutojų algas.
 9. Nenorėjo tačiau stovėjo ir laukė kol mirsiu, matydamas kad tuoj mirsiu išlipai iš mašinos ir paskui nutiko tas, kas matosi tavo vaizdo įraše. Daugiau į tavo komentarus neatsakinėsiu.
 10. Ką galėjau padaryti? :DD Be to pažįstamas parašė padmins kad tave iškickintų bet Nedaz apsimetė nežinantis apie ką eina kalba nors tavo įrodymuose matosi jog abu esate viename kanale. Plius nematau jokios priežasties dėl ko ant manęs būtų reikėję užvažiuoti ir stovėti kol pasibuginsiu.
 11. Šablonas, 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Matas_Green 2. Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje:Lukazzs_Lukazzs 3. Už ką yra peikiamas šis administratorius?: Kick be priežasties, užvažiuoja, išlipa iš mašinos ir paskui kickina nes atseit trugdau 4. Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą: https://imgur.com/a/2djK1gY
 12. Įvykdytų dienos misijų šablonas Jūsų Vardas_Pavarde žaidime:Matas_Green Kurias misijas įvykdėte?: Visas 3. Įrodymai, kad įvykdėte misijas: Beniuxas spaudžia čia.
 13. Įvykdytų dienos misijų šablonas Jūsų Vardas_Pavarde žaidime:Matas_Green Kurias misijas įvykdėte?: 1 ir 3 misijas. Įrodymai, kad įvykdėte misijas: Spausti.
 14. Įvykdytų dienos misijų šablonas Jūsų Vardas_Pavarde žaidime:Matas_Green Kurias misijas įvykdėte?: Visas 3. Įrodymai, kad įvykdėte misijas: Spausti.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...