Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Matas_Green

Narys

 • 255

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Apie Matas_Green

 • Gimtadienis 2000.07.08

Paskutiniai profilio lankytojai

2.207 profilio peržiūros
 1. Dalyvio šablonas, Mano Vardas_Pavardė serveryje: Matas_Green Pasirinktas skaičius (1-200): 155
 2. Anketa, norint dalyvauti: Jūsų Vardas_Pavarde:Matas_Green Vieta pasisakymui (galite rašyti bet ką): ...
 3. Anketos šablonas jei negalite užtildyti pats (Prašau užtildyti Vardas_Pavardė) Jūsų Vardas_Pavardė kuris prašo užtildyti kitą asmenį:Matas_Green Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris nusižengė taisyklėms:Melynasis_Alfa Priežastis, kodėl žaidėją turėtume užtildyti: Įžeidinėjimai. Įrodymai, kaip žaidėjas nusikalto: Spausti.
 4. Nenorėjo tačiau stovėjo ir laukė kol mirsiu, matydamas kad tuoj mirsiu išlipai iš mašinos ir paskui nutiko tas, kas matosi tavo vaizdo įraše. Daugiau į tavo komentarus neatsakinėsiu.
 5. Ką galėjau padaryti? :DD Be to pažįstamas parašė padmins kad tave iškickintų bet Nedaz apsimetė nežinantis apie ką eina kalba nors tavo įrodymuose matosi jog abu esate viename kanale. Plius nematau jokios priežasties dėl ko ant manęs būtų reikėję užvažiuoti ir stovėti kol pasibuginsiu.
 6. Šablonas, 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Matas_Green 2. Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje:Lukazzs_Lukazzs 3. Už ką yra peikiamas šis administratorius?: Kick be priežasties, užvažiuoja, išlipa iš mašinos ir paskui kickina nes atseit trugdau 4. Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą: https://imgur.com/a/2djK1gY
 7. Tikriausiai radau tavo norimą modifikaciją, ją atsisiųsi paspaudęs Čia.
 8. Sveikinu naujajį direktorių, tikiuosi sutarsim.
 9. Šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Matas_Green 2. VIP nario Vardas_Pavardė serveryje :Nojus_Gaizauskas 3. Už ką yra peikiamas šis VIP narys ?: Už blogą /v komandos naudojimą, buvo perspėtas ne vieną kartą. 4. Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą : Spausti.
 10. Štai dar keletas vaizdo įrašų su šiuo veikėju: Spausti. Spausti.
 11. Anketos šablonas jei negalite užtildyti pats (Prašau užtildyti Vardas_Pavardė) 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris prašo užtildyti kitą asmenį:Matas_Green 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris nusižengė taisyklėms:Arnas_Torreto 3. Priežastis, kodėl žaidėją turėtume užtildyti: Keiksmažodžiai. 4. Įrodymai, kaip žaidėjas nusikalto: Spausti.
 12. Šablonas, 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Matas_Green 2. Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje:Arnas_Torreto 3. Už ką yra peikiamas šis administratorius?: Bereikšmis /kick naudojimas. 4. Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą: Spausti.
 13. Verslas nupirktas! Temą galima rakinti.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.