Matas_Green

Narys

Matas_Green

Narys
 • ID

  18434
 • Turinio skaičius

  177
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

1 sekėjas

Paskutiniai profilio lankytojai

1.251 profilio peržiūros
 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje? :Matas_Green Kam bus naudojamas kanalas?: Bendravimui su draugais. Mokestis už kanalą, nuotrauka (10.000 € į Mafijos_Tevas banko sąskaitą) :Čia. Tvirtinu, jog susipažinau su taisyklėmis :Taip.
 2. Anketos šablonas jei negalite užtildyti pats: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris prašo užtildyti kitą asmenį:Matas_Green 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris nusižengė taisyklėms:Jarry_Mounter 3. Priežastis, kodėl žaidėją turėtume užtildyti:Keiksmai/Įžeidinėjimai. 4. Įrodymai, kaip žaidėjas nusikalto:Čia.
 3. 1. Jūsų Vardas_Pavardė:Matas_Green 2. Kokios rūšies produkciją gaminate:Gaminu maistą.3. Kokios produkcijos norėtumėte gauti:Norėčiau gauti energijos. 4. Nuotraukos su verslo informacija:Nuotrauką rasite čia.
 4. Matas_Green

  Komandinės „GreenSIDE“ lenktynininkų kovos! – 2019

  • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?:Matas_Green• Jūsų komandos draugo Vardas_Pavardė žaidime?:Tomas_Bielka• Ar abu susipažinote su renginio informacija?:Taip.• Ar abu susipažinote su renginio taisyklėmis ir pasižadate jų laikytis?:Taip.
 5. Matas_Green

  Padekit labai reikia Justas_Paklausk

  Gal kažkuo bus naudinga-https://www.google.com/amp/s/www.techadvisor.co.uk/how-to/windows/msvcr100dll-is-missing-3589464/%3famp
 6. Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje? :Matas_Green Kam bus naudojamas kanalas?:Bendravimui su draugais. Mokestis už kanalą, nuotrauka (10.000 € į Mafijos_Tevas banko sąskaitą) :Čia. Tvirtinu, jog susipažinau su taisyklėmis :Taip.
 7. Matas_Green

  [0.1.8.7] Mašinų turgus

  – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?:Matas_Green– Plačiai aprašykite savo pasiūlymą:Siūlau kaip Automobilių salone taip ir Mašinų turguje padaryti, kad automobilio informacijos lentelėje rodytų kokį maksimalų greitį automobilis gali pasiekti.– Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?:Žaidėjai pirkdami automobilį iš turgaus matytų kokį maksimalų greitį jis gali išvystyti ir nereikėtų į /padmins klausinėti kokį greitį gali pasiekti tam tikras turginis automobilis.
 8. Matas_Green

  [0.1.8.7] Keli pasiūlymai serveriui.

  Nematau priežasties dėl kurios būtų išimtas tūpinėjimas šaudant, tai dar labiau sužlugdytų gaujas. Dažniausiai nekimba dėl didelio žaidėjo ping ir tūpinėjimas čia ne prie ko.
 9. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją:Matas_Green 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą:Donce_Skautas 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas:Flood/Spam. 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą:https://imgur.com/a/PTsRgtW 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):https://imgur.com/a/PTsRgtW
 10. Matas_Green

  Peikiu Matas_Green

  Įrodymuose aiškiai matosi kad nenulipi.
 11. Matas_Green

  Peikiu Matas_Green

  Labas vakaras, nežinau ką bandai apgauti-čia mano įrodymai.
 12. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją:Matas_Green 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą:Henrikas_Andreas 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas:Įžeidinėjimai. 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą:https://imgur.com/a/WubVDfG 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):https://imgur.com/a/WubVDfG
 13. Matas_Green

  Gabrio modifikacijų krautuvėlė

  ANKETOS ŠABLONAS Jūsų Vardas_Pavardė: Matas_Green Kokios modifikacijos ieškote: Crosshair'o kuris būtų paprastas pliusiukas.(Gali būti ir hud.txd pavidale) Modifikacijos vaizdinė medžiaga (nebūtina):
 14. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją:Matas_Green 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą:Logi_Call 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas:Įžeidinėjimai. 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą:https://imgur.com/a/58SUe2D 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):https://imgur.com/a/58SUe2D
 15. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją:Matas_Green 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą:Jamal_Millet 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas:Blogas /padmins naudojimas. 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą:https://imgur.com/a/fIdCJ86 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):https://imgur.com/a/fIdCJ86