Jump to content
Išsirink tr. priemonės tune pats/-i! ×

Matas_Green

Narys

 • 326

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Nario efektyvumas

Apie Matas_Green

 • Gimtadienis Liepa 8

Paskutiniai profilio lankytojai

3.960 profilio peržiūros
 1. Dalyvio šablonas Vardas_Pavarde: Matas_Green Kaip sekėsi Helovino evento metu? sunku nebuvo
 2. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Matas_Green Parduodamų patalpų dydis, verslo šaka ir lygis: 100m² 2 lvl Energija Norima kaina už verslą: atviras pasiūlymams Nuotraukos su verslo informacija:
 3. https://streamable.com/g19pjy čia irgi viskas legit galimai :DD pajuokavai ir užteks
 4. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Matas_Green Vieta pasisakymui (galite rašyti bet ką): be komentarų.
 5. Jūsų V_P žaidime: Matas_Green Ko sieksite GS serveryje 2022 metais? не знаю Skaičius (nuo 1 iki 150): 125
 6. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Matas_Green Parduodamų patalpų dydis, verslo šaka ir lygis: Viskas matosi pateiktoje nuotraukoje. Norima kaina už verslą: 1.700.000$ (galutinė) Nuotraukos su verslo informacija: Parduota!
 7. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Matas_Green Koks jūsų pasirinktas skaičius?: 54
 8. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Matas_Green Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transportą (pavadinimas, rida, spalva, dalys): Matosi paskutinėje nuotraukoje. Norima kaina už transportą: Atviras pasiulymams (orientacinė 1.000.000$) Parduodamo transporto nuotraukas: Parduota!
 9. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Matas_Green 2. Jūsų komandos draugo Vardas_Pavardė žaidime?: Tomas_Bielka 3. Ar abu susipažinote su renginio informacija?: Taip. 4. Ar abu susipažinote su renginio taisyklėmis ir pasižadate jų laikytis?: Taip.
 10. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Matas_Green Koks jūsų pasirinktas laimingasis skaičius?: 17 Ką žadate veikti su šiuo automobiliu? Bėgsiu nuo pareigūnų
 11. Jūsų Vardas_Pavardė: Matas_Green Kokios modifikacijos ieškote: Tokio pat skybox koks panaudotas nuotraukose. Modifikacijos vaizdinė medžiaga (nebūtina): https://imgur.com/a/OTXfzGm
 12. ANKETOS ŠABLONAS, 1. Už ką žaidėjas turėtų būti užtildytas?: Keiksmažodžiai 2. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2023 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.