Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Gunce_boss laikinai uzblokavo tomas_hunger

gunce'boss

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : gunce_Boss

 

• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Tomas_Hunger

 

• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: už veiklos trukdymą, ždž gal ir netokia reikšmė turėjo būti, bet.. Jis mane surakino kai aš norėjau vykti į zona pasišaudyt, ginklus turėjau pasidėjes prie dm, nes kadangi gaujoj aktyviu nera tai tik del veiksmo trukumo varau šiaip pasišaudyt, šitas mane surakino ir laikė 3minutes kol zona pasibaigs, būtu laikes ilgiau jei ne užblokavimas, prašiau atrakint tas sako siunčia bendradarbiai įrodymus, net nežinau kokius įrodymus nes on buvau tik ant gaujų veiksmo, jokio nusižengimo nepadariau. ždž, o su papeikimais, tai nieko nepadarysi, įkels kaip pinjata sušaudė ir bus parašyta "darbuotojas pateikė įrodymus", visi žino kaip yra su tais. Tiesiog, užknisa, prieš tai vijos 3pd, paskui vienas vėl surakino tikrint, paskui jau penktasis atsibodo išvis galvoja visagalis bus, surakina per veiksma pamato kad gaujinis ir atrakint turi o ne laukt kol kazkokie irodymai bus. NĖRA ĮRODYMU KAD AŠ GAUJINIS IR JAM BAN UŽMEČIAU, BET TAI GALI PAMATYT LOG'UOSE.

 

• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kokie dar turi būti įrodymai, kai man yra zona, kurioje turiu dalyvauti, nes galiu nulemti pergale arba pralaimejima :DD, Jeigu jau laukei kada numes, tai numesk juos čia, noriu pažiet ka aš padariau kai buvau on tik ant gaujų zonos nes šitam srv nieko nepadarysi kai vien pd vazinej pirmyn atgal P.S numesk nuostata, kuriame parašyta, kad galima rakinta gaujų narius per gaujų zonas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.