Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Image apie save ir ką aš veikiu SA-MP

Ignas_Image

Rekomenduojamas pranešimas

Zdarovenko,


 


ilgai galvojau ar rašyt ką nors čia ar ne, bet visgi parašysiu..


 


Kaikuriems kiltų klausymas, kas aš toks? Pabandysiu trumpai ir aiškiai papasakoti apie save..


 


Mano vardas Edgaras, tada kyla klausimas, kodėl žaidime Ignas? Viską papasakosiu turputėli vėliau.. Tai turiu 15 metų, bandau užsiimti grafikos dizainu ir savo ateitį sieju su šiuo hobiu, šiaip lankiau krepšinį, rankinį, baseiną, bet.. viską mečiau. Vaikštau ant turniko, stengiuos sportuot kuo dažniau ir sveikai gyventi. Klausau įvairios muzikos, svarbu kad vežtu, bet mėgstamiausias stilius repas   :wub:


 


Kodėl aš pasivadinau žaidime Ignas?


 


Iš tiesų, net neprisimenu, tiesiog šovė į galvą šis vardas, nes manasis SA-MP pasaulyje atsibodo..  :D Kaikuriems sakiau, kad čia krikšto varas, bet nifiga čia ne krikšto vardas.


 


Ką aš veikiu SA-MP serveriuose ir mano istorija 


 


SA-MP pasaulyje, lošiu jau gal ~5 metus, pirmasis serveris buvo visų žinomas vLRG.. Tada serveryje lošė stabiliai ~150 žmonių berods (buvo 2010 ar 2011 metai), nieko ten nebuvau pasiekęs, bei ką gali pasiekt 11-metis vaikas? :D Kitas serveris buvo LMG, jame pradėjau žaisti po 6 mėnesio nuo jo atidarymo, tada jau lošė ~200 žaidėjų (tiksliai neprisimenu), ir jame pradžiai irgi nieko nesiekiau, buvau eilinis žaidėjas, stengiantis kažką pasiekt. Pradžiai kiek pamenu, buvau baikerių pavaduotojas pas Jery_Freak, tada ėjo Tune pavaduotojas pas Eli_... nepamenu nick, ir... 2012 metais, atėjo mano valandą, pasiekiau Fūristų pavaduotoją (patekau iš atrankos), pabuvau gal ~5 dienas ir direktorius man jį perleido! Ot, koks džiaugsmas buvo, pirmasis direktorius (ir paskutinis :D). Sekėsi galimą sakyt žiauriai gerai, nes DP prž. gi nebuvo, o tuomet savininkai dėdavo direktorius ir juos prižiūrėdavo.. Tai aš nieko nebijodamas, naudodavau s0beitą, dar prisimenu keletą įvykių juokingų... :D Ten kur kalnas į SF miesto oro uostą, ten su kokia nors fūra, tikrai neperšoksi, aš tada vedžiau treniruotę ir per tą kalną šokom.. ir aišku peršokom :D s0beitas gi visagalis. Svarbiausia, kad niekas neskundė, viskas iki vienos vietos, tiek man tiek darbuotojams. Kitas įvykis, kai kažkokia gauja, buvo užgrobus naftos išsikrovima, tai aš, „supykęs“ įsijungiau INV ir išnešiau visą gaują.. Aš nesupratau, jie nieko nerėkė, kad aš INV ir nieks negali manęs nušaut.. Atrankos pas mane dar juokingiau vyko, tiksliau, kaip aš anketas tikrindavau: parašydavau STOP ir pažiūrėjau kiek puslapių, ~6 puslapiai buvo, pagalvojau, ai surinksiu belenką, užtrukau ~3 minutes rinkdamas naujus darbuotojus, pavaduotojas su darbuotojais klausė, kaip tu taip greit tikrini, atrašydavau: aš ne lepšis, kad visą valandą sėdėt skaitydamas anketas :D Po kelių dienų aš ir palikau tą direktorių, nes buvo atsibodę, bet tikrai ne nuo spaudimo, žmonės, ne tie laikai tada buvo. Tada pasekiau kitus ir ėjau žaist Las-Venturą, kas Karolį (Invision_White). Va ten ir buvo mano pirmas moderatorius, pirmosios rimtesnės pareigos.. Tie kas mane žino, jau gali atspėt, kokias pareigas turėjau, aišku, kad GFX skilties, bei aišku oficialus grafikos dizaineris buvau. Dar tada, nebuvo tų vadinamų algų tenais, sakykim, moderatoriai dirbo 4free, bet aš, gaudavau visko už GFX darbus, nuo free admino su papildomom komandom, iki gaujos . Daugiau nieko ir nepasiekiau, turėjau Taksi pavaduotoją, laikiną Taksi direktorių ir medikų pavaduotoja. Išbuvau moderatorius maždaug ~6 mėnesius, pakeičiau ten nick būdamas moderatoriu, gal ~5 kartus. Po poros mėnesių pertraukos nuo SA-MP, rugsėjį, grįžau į kaimelius 2013 metais ir Rafael_Echart (bff buvęs, o gal ir ne) sako: Edga ieško grafikos dizainerių (jis tuo metu jau buvo juom), davai pabandyk ir aš bandžiau, prešininkas buvo Impressible_Lauriz. Ir aš jį nugalėjau, tapau grafikos dizaineriu, džiaugsmo daug nebuvo, nes tada irgi, nemokamai darydavai GFX darbus.. Po ~1 mėnesio, pagaliau gavau Nuotraukų skilties moderatoriu! Čia tai buvo džiaugsmo :D, pagaliau ir taškų gaudavau už darbą ir skin'ą ir TS moderatorių... Praėjo dar 1 nuostabus mėnesis ir.. Mantas_Electro, turėdamas ir Admin prž. ir Unban prž. atsisakė Unban prž., tad Hugo_Armani mane pasiūlė į unban prž. tik po kelių minučių, Jason rašo: Sveikas, norėtum tapti Unban prž.? Ir aišku aš sutikau. Pradžioj, vajėzau, kiek buvo darbo, banned anketų ~10 puslapiai, unban dar daugiau, kur ką atsirinkt, kurie jau atbaninti, kurie dar ne.. Bet įsibėgėjus 3 mėnesiui nuo tada kaip tapau grafikos dizaineriu, apsipratau su Unban prž. pareigom ir nebuvo kas veikt tuos unban tikrint.. Vėliau, gavau dar ir Taksi pavaduotoją, galimą sakyt, turėjau viską ką buvo įmanomą turėti vienu metu: Pavaduotojas/Direktorius, Prižiūrėtojas, Moderatorius, Grafikos dizaineris. Trūko Globalaus moderatoriaus pareigų.. :D Tada, vieną dieną, mano Unban pavaduotojas, paliko pareigas, aš jį apkeikiau ir pajuokaudamas išbaninau serveryje, jau ruošiaus jį atbanint, mane užbanino durnelis kažkoks vardu Tautvydas_Sones.. Mes su Zukausku buvome abu bane, ir nei viens negalėjome atsibanint, teliko prašyt pagr. administracijos, rašau viena, siunčia pas kitą, rašau ana, siunčia atgal, tai kas čia per cirkai? Praėjo 1 savait4, kaip aš bane, palikau pareigas, nes čia tiesiog nesamonė buvo.. Palikęs palošiau LV, vėl kaimeliuose ir atradau šį serverį, GreenSide.. 


 


pratęsiu vėliau, malonaus skaitymo!


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.