Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Unban Misteris_Erikas

Misteris_Erikas

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Misteris_Erikas

 

• Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Jamal_Meyson

 

• Už ką buvote užblokuotas ?: Aš buvau užblokuotas už cheatinimą.

 

• Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : http://imgur.com/a/Mt6E8

 

• Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį : http://imgur.com/a/rZenl

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Taip, per įrodymus matosi, jog aš rankose laikau combat shotgun, bet tai nereiškia, jog aš naudoju neleistinas programas. Tai tiesiog buvo netyčinis pinjatos ginklų užbuginimas, paaiškinsiu, kaip viskas įvyko. Buvo kažkur tais 03:00 valanda. Atsirado pinjata. Visi tuo metu serveryje buvę žmonės buvo prie pinjatos. Aš parašiau /pinjataginklai komandą, jog gaučiau ginklus. Gavęs ginklus šaudžiau į ją. Kai karvutei liko 2000* hp, tuo metu aš padariau /pzu 0. Dėl ko neklauskite, nepamenu. Pasibaigus pinjatai iš manęs kaip ir buvo atimti ginklai, bet....  Nuvažiavau į sk, nes norėjau paskelbti, jog mėtau kauliukus. Išlipęs iš darbinės BURRITO. Prieš įeidamas į sk vidų aš, kaip ir visada norėjau prasukti pelės ratuką. Prasukęs pamačiau, jog turiu pinjatos ginklus. Parašiau per /a, jog padarytų mane /pzu ir pažiūrėtų. Tada nuėjęs skelbti skelbimą pamačiau, jog esu alkanas. Nuėjau prie gėrimų aparato. Ir jau toliau viską matėte patys per šiuos video įrodymus.Tai taip išeina, kad šitaip padaręs atradau serverio bugą. Gal būt jį ištaisys ir daugiau niekam taip nebenutiks :)  

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ką čia nusišnekat išvis, koks skirtumas kiek praėjo, galėjo ir valanda praeit, jei būtum neblokavęs, išvis nėra čia ką diskutuoti vien apeliacija netvarkinga yra pasidomėk kada, kaip, per kiek laiko ją reik pildyt pirmą, o paskui serverio dievą vaidink.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.