Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Prisistatau Rokas_Enzo

Rokas_Comanchi

Rekomenduojamas pranešimas

 Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:  Rokas_Enzo
 Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė B)) : Mano vardas Rokas ir turiu seniai prigyjusią pravardę Rokulas. Bet galite mane vadinti tiesiog Rokiu :D
 Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu) 1992-08-17
 Jūsų gyvenamasis miestas: Kaunas
 Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): Viešai neskelbiu, susipažinsim jei reikės apsikeisim kontaktais:)
 Apibūdinkite savo charakterį: Esu draugiškas, bendraujantis, niekad nesakantis ne, naujom pažintims. Ramaus būdo, bet nemėgstu kaip kas nors mane tampo už ūsų, galiu ir ikąsti :D Vienas iš mano kredo - Žmogus, žmogui yra žmogus. Jei jums šis kredo priimtinas, tai manau sutarsim ;) 
 Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?: Krepšinis, plaukimas, RC 
 Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų?: Esu kaip ir visi, mane išskirti gali tik kiti :)
 Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?: Dirbu gyvūnų pašarų fasavimo staklių operatorumi, Laivalaikiu turiu hobį galbut ir busimą verslą susijusį su juvelyrinių papuošalų gamyba. Laisvalaikiu keliauju su dviračiu, mėgstu klausytis muzikos, leisti laiką su draugais. 
 Kaip pradėjote žaisti SA:MP?:  Kada pradėjau žaisti? Geras klausimas. Galbut prieš kokis 3-4 metus.
 Iš kur sužinojote apie GreenSide projektą?: Iš interneto top lietuviškų samp serverio puslapių, nelabai įvardinsiu tiksliai dabar.
 Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės, ko sieksite?: Kolkas autoriteto neturiu.
 Jūsų gyvenimo autoritetas, ko sieksite realybėje?:  Andrius Mamontovas, Andrius Tapinas
 Ar turite brolių, seserų, augintinių?:  Turiu du brolius ir katę :)
 Ar turite merginą(vaikiną)?:  Šiuo metu neturiu
 Jei norite dar plačiau papasakokite apie save:  Čia palieku ... . Susipažinsim suprasit koks aš esu, galbut kažką pasakysit man ko pats nežinau apie save :D

https://imgur.com/a/cmiD9 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Marco_Guerra  Svečias  Keyate Marshall 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.