Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Gordon_ Hells

Narys

 • 441

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • 2

  Laimėta dienų

Gordon_ Hells paskutinį kartą laimėjo Lapkritis 15 2019

Gordon_ Hells turėjo mėgstamiausio turinio!

8 sekėjų

Apie Gordon_ Hells

 • Gimtadienis 2002.02.20

Paskutiniai profilio lankytojai

14.842 profilio peržiūros
 1. Nu tai ką sveikinu, džiugu jog nenustojai stengtis toliau, nepasisekė šį kart pasiseks kitą kart buvau tau sakęs na ir ką ir tapai direktoriumi. Sveikinu nepaves mūsų.
 2. Sveikinu tave, oi melagis sakiau imk pd drk sako per anksti neiimsiu ot melagiukas sėkmės didžiausios tau.
 3. Anketa, norint dalyvauti: Jūsų Vardas_Pavarde: Gordon_Hells Vieta pasisakymui (galite rašyti bet ką): Reikalingas transportas, dėl nuvykimo į darbo biržą.
 4. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Gordon_Hells Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transportą (pavadinimas, rida, spalva, dalys): Viską pamatysite nuotraukose. Norima kaina už transportą: Kainos nesu nusistatęs siūlykite. Parduodamo transporto nuotraukas: Spustelk Papildoma informacija (jei nereikia - galite šio punkto nekopijuoti):
 5. Labas Rytas.

   

 6. Sultan sėkmingai parduotas galite rakinti tema.
 7. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Gordon_Hells Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę, (pavadinimas, rida, tune dėžės privalumai, spalva, bagažinės inventorius ir t.t): Užėję ant šitos temos pamatysite, skiriasi rida šiuo metu yra 1k tema štai ČIA Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (išvaizda, informacija, bagažinės vidus, nuotrauka su rida): https://prnt.sc/r0uicz daugiau informacijos Čia Kaina, kurią norėtumėte gauti už transporto priemonę: 2.5m Papildoma informacija (nebūtina): Aukcijono Sultan pigiau neatiduosiu. ganėtinai nebloga komplektacija.
 8. Smagiai praleiskit penktadienį ;)

   

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...