Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Prisistatau Trayce_Newfielld

Jery'Corres

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų vardas - Trayce'Newfielld

Kiek jums metų - Man yra 14 metų.

Jūsų nuotrauka - Krc gal kitam prisistatime ir ykelsiu.

Laisvas plotas jūsų mintims ir ne tik... - Tai va, išserverio tikiuosi daug. Labai norėčiau, kad būtu geriau nei ,,Las-Venturas.lt''. Žinau, kad čia žaidžia puse LV servo bet neesmė. Jokeme serveryje dar nesu pasižimėjęs.

O jei daugiau apie save, tai esu neitin kalbus, linksma, mokantis bendrauti ir linksmintys bahuriukas. Dažniausiai su visais sutariu gerai. Mėgstu kašiuką ir fuliųką. Mėgiamiausia spalva žalia. Jei kas norit tai galit pakviest į FB ,,tautvydasvi''. Esu iš ukmerėg raj. Mokausi 8 klasėje. Nesu drūtas cepelinas, bet nesu ir fri bulvytė. Nesu Saboni, nesu nykštukas. Esu normalaus, gal kiek žemo ūgio ir svorio. Lankau ,,Dziudo'' jau 8 metus. Esu užėmęs nemažai prizinių vietu, tiek čempionate tiek paprastose varžybose. Nesu labai pasižimėjęs, bet kaikas kartais žino mane.

Ko aš tikiuosi iš šio serverio? Labai daug neprašysiu :). Tik tikros virtualios realybės ir gero ydomaus žaidimo, draugiškų žaidėjų ir daug gerų atnaujinimų, kurie būtu naudingi nauji ir ydomūs.

Visiem linkiu kuo trumpesnio laukimo iki serverio atidarimo ir gero starto, SĖKMĖS!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, malonu ir sėkmės.

 

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (viename pranešime turi būti minimaliai 5 žodžiai);

Vartotojas nubaustas.

Redaguota Rokas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, malonu susipažinti didelės sėkmės tiek žaidime tiek gyvenime, reikia pagalbos? rašyk man forume A.Ž pasistenksiu padėti  :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas ;d

 

 

Gaunate vieną įspėjimą už šios taisyklės pažeidimą:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (viename pranešime turi būti minimaliai 5 žodžiai);

 

-Edis_Kingston

Redaguota Edis_Kingston

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.