Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Didelės pagalbos!!!

Tiesiog Vakaris

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Drift_Vakaris

2. Kokios pagalbos jums reikia: Su forumu.

3. Kuo plačiau apibūdinkite savo problemą:Po ilgo laiko kai nežaidžiau samp, nes neturėjau pc gero tai nusipirkau naują pc ir sakau pažiūrėsiu kiek turiu pinigų žaidime ir pamačiau dideli kiekį pinigų banke ir pagalvojau koks mano banko pin kodas nuėjau į forumą ir nuėjau į susigrąžinimai pin kodo susigrąžinimas  suvedžiau viską bet užmiršęs esu savo kito acc vartotoją tai rašo kad neteisingas el.paštas tai norėčiau sužinoti savo acc el paštą vartotojas>https://greenside.lt/forumas/profile/15017-drift_vakaris/  @Rokas jeigu įmanoma pasakyk el paštą į až

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas vakaras,
Vartotojo susigrąžinimui forumo vartotojas nereikalingas. Forumo viršuje paspaudus ant "susigrąžinimai" turite įvesti serverio žaidėjo V_P ir jo el. pašto adresą, kurį nurodėte registracijos metu. Sužinoti koks yra el. pašto adresas galite parašius komandą serveryje /saugumas . Sėkmės.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
14 minutes prieš, Rokas rašė:

Labas vakaras,
Vartotojo susigrąžinimui forumo vartotojas nereikalingas. Forumo viršuje paspaudus ant "susigrąžinimai" turite įvesti serverio žaidėjo V_P ir jo el. pašto adresą, kurį nurodėte registracijos metu. Sužinoti koks yra el. pašto adresas galite parašius komandą serveryje /saugumas . Sėkmės.

Sveikas, prieš kokias 2-5d prisiminu esu rašęs./saugumas ir buvo toks pats el.paštas koks yra dabar tai suvedžiau ta el.pašta ir vistiek meta kad neteisingas vardas arba el pastas kame problema? 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 valandą prieš , Tiesiog Vakaris rašė:

P. S. Kai suvedžiu su savo dar senesnių acc kur mane apgavo surašiau el paštą V_P viskas OK. @Rokas

Rašyk taip kaip ten parašyta. T.y. didžiosios ir mažosios raidės turi reikšmę. Jei vietoj didžiosios įrašai mažąją ir atvirkščiai, tokiu atveju sistema atmeta kaip netinkamą el. pašto adresą. Šiuo atveju tavo el. pašto adreso pirma raidė yra didžioji, todėl ir rašyk pirmą raidę didžiąją.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
7 valandas prieš , Rokas rašė:

Rašyk taip kaip ten parašyta. T.y. didžiosios ir mažosios raidės turi reikšmę. Jei vietoj didžiosios įrašai mažąją ir atvirkščiai, tokiu atveju sistema atmeta kaip netinkamą el. pašto adresą. Šiuo atveju tavo el. pašto adreso pirma raidė yra didžioji, todėl ir rašyk pirmą raidę didžiąją.

Sveikas, didelis aciu kad pedejai. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.