Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Problema su radija.

Time_Glock

Rekomenduojamas pranešimas

Anketos šablonas, prašantiems pagalbos:

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  Time_Glock

2. Problemos tipas (SA:MP, TeamSpeak ir pnš..):  SU samp

3. Problema (apibūdinkite problemą):  Isijunges bet kokia radija, nesvarbu ar mašinoje ar šiaip iškarto man užcrashina žaidima.

4. Vaizdinė medžiaga (jeigu reikia): Negaliu padaryti šiuo metu nes net negaliu prisijungti į serveri dėl tos pačios problemos, kažkodėl rašo kad isijunges radija ir po 3-4 sec mane crashina iš žaidimo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jeigu turi modpack ar mod siūlyčiau išsitrinti mod ar modpack nes mano map yra modintas o kai per settings paspaudu map man irgi crash siūlau ištrinti modus P. S. Jeigu padėjau neužmiršk paspausti patinka :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Čia ir durnam aišku, kad yra kenkėjiškas modas arbą sukoreguotas neteisingai ir gadiną žaidimo malonumą patikrink failus eidamas per savo cleo papke modlooderi ir tt po viena iškelk ir žiurėk kas yra ar crash ar ne fsio paka

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
On 2017-12-07 at 10:31 PM, Gordas said:

Čia ir durnam aišku, kad yra kenkėjiškas modas arbą sukoreguotas neteisingai ir gadiną žaidimo malonumą patikrink failus eidamas per savo cleo papke modlooderi ir tt po viena iškelk ir žiurėk kas yra ar crash ar ne fsio paka

Svarus gta išnaujo instaliuotas, neturiu nei modu nieko visiškai. Dėkui kad bent bandei padėti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.