Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[BLOGAS] Hatcch'as

Tony_Hatcch

Rekomenduojamas pranešimas

Taigi sveiki visi sugalvojau sukurti bloga. Labai daug nepasakosiu, kiek papasakosiu tiek užteks.

Taigi dar karta sveiki visi, mano tikras vardas yra Airas, man yra 12 metų, bet tiesa pasakius aš nesielgiu taip kaip dauguma 12-mečiu
. Į ši projekta atkeliavau su tikslu ko nors pasiekti. Į ši projekta manes niekas nekvetė. Tiesiog būdamas teamspeak3 programoje (kitame projekte) labai daug reklamuodavo apie ši nuostabu projekta, vieną diena nusprendžiau aš apsilankyti šio projekto forume, buvau visiškai žalias nežinojau kas kaip kur ir kada, biški apsiskaites aš nusprendžiau pradėti žaisti šiamia šviežiame projekte, ir ką nors pasiekti. Nor ir tame kitame serveryje jau buvau prasimušes, bet vistiek aš ten nebežaidžiu nes ten pasidarė visiškas atsiprašant "šiukšlynas" tai vat tiek ir norėjau pasakyti kaip atekeliavau į ši projekta. O iš realaus gyvenimo aš esu draugiškas, linksmas, kai nuotaika gera mėgstu pajuokauti, jeigu pradedu darba jo nepalieku viduri kelio, mėgstu būti su draugais, važinėtis dviračiu, žaisti futbola, bei krepšini. Kažkada buvau lankes krepšini, bet teko ji mesti (nesakysiu dėl kokiu piežastčiu)
Tai vat va tiek ir norėjau pasakyti.

GALI BŪTI KAD DAR PILDISIU :)


 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nieko daug ir neaprašei bet visvien Sekmes tau.

AČIŪ. Sekmės ir tau :)

 

Tai man labiau panašu į prisistatymą be nuotraukos, o ne į blogą.

Nepatinka neskaityk.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas "Hatcch'ai", kaip matau daugelis pradėjo kurti blogus, taigi tavo blogą perskaitęs noriu gal tau ar padėti ar tiesiog paklausti keleto klausimų, taigi ką turėjai omenį, kad nesielgi kaip kiti 12 - amečiai? Iš ko sprendi, kad projektas nuostabus? Ta prasme iš aprašymo ar čia tavo nuomonė? Kaip ir minėjo Jason'as, kad čia labiau panašu į prisistatymą, o ne blog'ą. Taigi, aš neįsivaizduoju, ką tu dar galėtum papildyti, nebent pradėsi pasakot savo veiklą serveryje. Nepagalvok, kad čia kritikuoja tave ar panašiai, tiesiog pamąstyk, kaip ką daryt ir panašiai. Sėkmės.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Taigi dar karta sveiki visi, mano tikras vardas yra Airas, man yra 12 metų, bet tiesa pasakius aš nesielgiu taip kaip kiti 12-metčiai.

Yes yes , mažai ką 12-mečiai pasiekia , reikia paaugti dar . Bet kelias prieš akis .

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas "Hatcch'ai", kaip matau daugelis pradėjo kurti blogus, taigi tavo blogą perskaitęs noriu gal tau ar padėti ar tiesiog paklausti keleto klausimų, taigi ką turėjai omenį, kad nesielgi kaip kiti 12 - amečiai? Iš ko sprendi, kad projektas nuostabus? Ta prasme iš aprašymo ar čia tavo nuomonė? Kaip ir minėjo Jason'as, kad čia labiau panašu į prisistatymą, o ne blog'ą. Taigi, aš neįsivaizduoju, ką tu dar galėtum papildyti, nebent pradėsi pasakot savo veiklą serveryje. Nepagalvok, kad čia kritikuoja tave ar panašiai, tiesiog pamąstyk, kaip ką daryt ir panašiai. Sėkmės.

Omeni turėjau kad kiti 12 - amečiai daro visokias nesamones ten rėkauja per ts, nusišneka ir t.t. O projektas nuostabus tuom kad čia žaidžia daug draugu, pažystamu. Ir šiaip dar serveris yra galima sakyti kad serveris yra nestartaves, o jau tiek žmoniu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Taigi dar karta sveiki visi, mano tikras vardas yra Airas, man yra 12 metų, bet tiesa pasakius aš nesielgiu taip kaip kiti 12-metčiai.

Yes yes , mažai ką 12-mečiai pasiekia , reikia paaugti dar . Bet kelias prieš akis .

Jeigu turi noro gali pasiekti aukšybiu. Tik reikia turėti dideli nora.

 

Man lkabai patiko,sėkmės tau pildant :) labai patiko.

AČIŪ :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labai mažai apie save aprašei, bet vistiek perskaičiau ;)

Kita karta pasistengsiu daugiau :D

 

Nu taip silpnai buvo,galėjai labiau jau pasistenkti.

Kita karta pasistenksiu daugiau.

 

Galėjai ir daugiau parašyti bet ir šitas blogas yra geras.

Kita karta pasistenksiu daugiau.  AČIŪ

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Svečias  Svečias 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.