Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

UnBan Matas_Vasiili

Matas_Vasiili

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Matas_Vasiili


• Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Gvidas_Ham


• Už ką buvote užblokuotas ?: Cytus.


Ka sako sitas sakinys ? #Būtina pateikti įrodymus, ne senesnius, kaip 24 valandos. - tai jog jau praejo daugiau nei 24 valandos. gal 30 praejo.


NERA BANNED ANKETOS JAU 2 VALANDOS.


BUM BITCH, GET OUT THE WAY.


• Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : 


abd3433f334166e8fa53aa6d134ae942742.png


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Viskas yra sutarta. Turėjai gaut tikrą ban už čytų naudojimą. Konkrečiai tai ridos botas. Taisyklės yra taisyklės. Su t.priž jau nuspręsta jog esi blokuojamas. O tavo manipuliavimas laiku, nieko nekeičia.

 

http://greenside.lt/index.php?/topic/6166-ernioks-hockey-banned-matas-vasiili/

 

 

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Matas_Vasiili

• Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Gvidas_Ham

• Už ką buvote užblokuotas ?: Cytus.

Ka sako sitas sakinys ? #Būtina pateikti įrodymus, ne senesnius, kaip 24 valandos. - tai jog jau praejo daugiau nei 24 valandos. gal 30 praejo.

BUM BITCH, GET OUT THE WAY.

 

 

 

Tavo pasakymas apie įrodymus tik įrodo, kad tyčia neprisijungei, tempt gumai. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Viskas yra sutarta. Turėjai gaut tikrą ban už čytų naudojimą. Konkrečiai tai ridos botas. Taisyklės yra taisyklės. Su t.priž jau nuspręsta jog esi blokuojamas. O tavo manipuliavimas laiku, nieko nekeičia.

 

http://greenside.lt/index.php?/topic/6166-ernioks-hockey-banned-matas-vasiili/

Kodėl nebuvo naudojama freeze komanda? Galbūt jis žaidė su ESC kaip ir aš darau kartais :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Juk matosi kada esc būna nuspaudęs žaidėjas. Plius tokioj situacijoj nuspaudęs esc knopke krisdamas jis riedėtų į apačia. O atspaudęs knopke , atsirastų ant kalno, antrą syk veiksmas nesikartotų. Video autorius kalbino žaidėja. Po 3 min nufilmavo šį veiksmą, tad.. Visos kortos jau atverstos. Laukiam aukštesniųjų sprendimo. Plius vos jam prisijungus ne aš vienas norėjau iš administratorių jį užblokuoti. Tiesiog buvau pirmesnis. Vėliau /a buvo rašoma, kad nespėjo tas, nespėjo anas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tvarkos priziuretojas nusprende kad tvarkinga, bet paziurek ka Rokas atsake, netvarkinga, tai reiskia jog ir dabar turiu but atblokuotas del senaties termino arba įrodymų nepakankamumo.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pasisekė tiesiog tau. Pačytini, kai suodi bėda nesijungi daugiau nei 24h. Ir tada spakainas gali toliau daryt kas į galvą šauna. Man iš dalies vienodai. Aš tik užblokavau tave, pagal pirminius parodymus. Tai jog anketa tvarkinga buvo, ir vos tau prisijungus bet kuris apie šią situacija žinantis administratorius būtų tave užblokavęs. Tai ar aš, ar kitas būtų užblokavęs. Ban visvien būtum gavęs. Ir tiesiog dabar prisičytynęs sėdėsi ramus kokią savaite. Jei bučiau baudęs aš, tavęs niekas neatblokuotu. Tiesiog prisijungiau 30 sec per vėlai. Tas tau ir pasisekė. Nes aš tikybyme, kad anketa bus tvarkinga nuo 40% bučiau užkėlęs iki 95%. Bet nieko blogo neturiu prieš tave. Tiesiog pakartosiu jog: Ar aš ar kitas, vis vien būtum užblokuotas su tapačia priežastimi.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pasisekė tiesiog tau. Pačytini, kai suodi bėda nesijungi daugiau nei 24h. Ir tada spakainas gali toliau daryt kas į galvą šauna. Man iš dalies vienodai. Aš tik užblokavau tave, pagal pirminius parodymus. Tai jog anketa tvarkinga buvo, ir vos tau prisijungus bet kuris apie šią situacija žinantis administratorius būtų tave užblokavęs. Tai ar aš, ar kitas būtų užblokavęs. Ban visvien būtum gavęs. Ir tiesiog dabar prisičytynęs sėdėsi ramus kokią savaite. Jei bučiau baudęs aš, tavęs niekas neatblokuotu. Tiesiog prisijungiau 30 sec per vėlai. Tas tau ir pasisekė. Nes aš tikybyme, kad anketa bus tvarkinga nuo 40% bučiau užkėlęs iki 95%. Bet nieko blogo neturiu prieš tave. Tiesiog pakartosiu jog: Ar aš ar kitas, vis vien būtum užblokuotas su tapačia priežastimi.

 

Baninkit kuris tik norit, kad ir 5 vienu metu, tiesiog turėkit per 24h surinktus įrodymus ir kad jie būtų argumentuoti labai stipriai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tai įrodymai gi yra. Iškart kai gavai lban. :D . Tada ant striolkos sedėjai , pasikonsultavai su chebra, nesijungei kurį laiką. Ir dabar sakai, kad per 24h įrodymus pateikt reik, nors jie buvo pateikti per kelias minutes. Tiesiog kažkaip stebuklingai išsisukai nesijungdamas daugiau nei parą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tai įrodymai gi yra. Iškart kai gavai lban. :D . Tada ant striolkos sedėjai , pasikonsultavai su chebra, nesijungei kurį laiką. Ir dabar sakai, kad per 24h įrodymus pateikt reik, nors jie buvo pateikti per kelias minutes. Tiesiog kažkaip stebuklingai išsisukai nesijungdamas daugiau nei parą.

 

Pirmiausia, už čytus ne lban banint reikia, visų antra žinojau jog jūs nieko neįrodysit, ir patys sau pasikišot koją tai padarydami, visu trečia, aš turiu ką veikt ir be SAMP gyvenime, ne taip kaip kažkuris čia bandantis įrodyt kažką, nereik konsultuotis, reikia mokėt skaityt ir žinot taisykles, nes kažkas visada atsiranda kuris jų nežino.

 

AI PAMIRŠAI BANNED ANKETĄ UŽPILDYT.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Būk kantrus, lauk sprendimo. Aš tiesiog tave užblokavau pagal pirminius duomenis.

Tema skirta ne diskusijoms.

Į kitus tavo komentarus nebe atsakysiu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.