Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Peikiu sabas_Brown

Ernioks_Hockey

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje/forume : Ernioks_Hockey


• Prižiūrėtojo Vardas_Pavardė serveryje/forume : Sabas_Brown


• Už ką yra peikiamas šis prižiūrėtojas ? Šis prižiūrėtojas nesugeba dirbti savo darbo.  Šis prižiūrėtojas patvirtino kito žaidėjo ankėtą, nors ten yra būgas. Aš jam per ts pasakiau, o jis man atsakė *cenzūra* man.. Soory už keiksmažodžius. Ir pasakiau kaip patikrinti būgą bet jis netikrino. Nors man atrodo jis neturėjo teises patvirtinti ankėtos, nes jis neisiaiškines  yra, ar būgas ar nė. Turėjo susiekti su Savininkai, ir pasitikslinti.


• Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :


http://greenside.lt/index.php?/topic/6194-mantas-verone-banned-ernioks-hockey/#entry58580

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ką tu čia bandai varazint ? Eilinį kartą apsičytinai ir bandai numazint , kiek kartu buvai kitų žaidėjų pagautas su sobeitu ir neužblokuotas nes pasigailėjo tavęs , ten toj ligoninėj jau stogas nuvažiavo .
anketa buvo nusiūsta Rokui , jis pasakė kad tvarkinga , nereikia atmazint dėl lagų .

Tik nereikia man aiškinti ką galiu ir ko negaliu daryt .

 

Va tau pilnas video

Redaguota Sabas_Brown

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ką tu čia bandai įrodyti, nebepūdrink smegenų tiek mum tiek savininkams, užknisai iki gyvo kaulo, prisigavęs esi ir tiek, jei bugas jis turėjo būti praneštas klaidų skiltyje, aš ten kartas nuo karto patikrinu, kad neatsitiktų įvairiausi dalykai, nebuvo pranešta, aiškiai matėsi, kad INV, tu teigei, kad aptemsta vaizdas kelias sekundes, ir tave sufreezina, bet video aiškiai matos kad tu po tų kelių sėkundžių pradedi judėt ir gyvybės tau vistiek neina - magic? Štai ir pilnas video yra kurį pateikė Sabas, tai man antrą kart jo kartoti ir kelti nereikia, ne pirmas kartas kai prisigauni, arba žaisk sąžiningai arba išvis nežaisk, aš pasimokiau iš savo klaidų, mokykis ir tų, o nepūdrink smegenis kitiems. Bent nemeluok, kad sakiau "*cenzūra* man" taip nebuvo, pradėjai grąsint su savo admin draudimais, nė karto nebuvau šovęs free ban'o, daugumos žmonių esančių kanale klausiau, visi visi iki vieno teigė, kad aiškiai matosi, nes taip ir yra. Į sveikatą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Išeik į koridorių jei išleis pasivaikščiok .
Va tau fotkė , ramus ? 

flDTAwd.png

 

Jūs turi "bugus" pranešt , nors čia ne joks bugas , o ne juo naudotis. Kodėl man taip niekada nebūna ? 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.