[0.1.8] Serverui pasiūlymas - Medkirčių darbo papildymas.

Pasiūlymų anketa:

 

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Anton_Moretti

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą:  Manau būtų smagu, jog Medkirčiai galėtu vežiuoti malkas į žaidėjų nuosavus namus. Kaip suprast vežioti? Tai galėtu atsirasti Ba;dų parduotuvėje kažkoks židinys,. Žaidėjas jį nusiperka, pasistato namuose. Kaip reikia malkų jis iškviečia medkirčius ir metkirtys atveža jam malkų, išima iš mašinos su ALT pasiūlo su /smalku (id) jei žaidėjas sutinka sumoka medkirčui pinigus ir malkas gauna į rankas, namo savininkas malkas įneša į vidų ir padeda prie krosnies. O krosnies kurimas namuose tai būtų naudinga tam, kad namo savininkas kuris kuria pečiu gauna +1-2 xp. Aišku galima sugalvoti kažką kito ką gali gauti. 

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?:  Manau smagu būtų, kad namuose galėtum kurti krosnį ir pirkti malkas. Pasipildytu metkirčių darbo veikla.

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):        

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš iš dalies galėčiau papildyti jog medkirčiai prsistato malkas į pervežėjų bazę ir pervežėjai malkas pervežtu į baldų parduotuvę arba patys medkirčiai vežtu į baldų parduotuve irgi manau būtų neblogai,bet aš ir UŽ tavo nuomone.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atsakyti

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.