Anton_Moretti

Narys

Anton_Moretti

Narys
 • ID

  18705
 • Turinio skaičius

  6
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

377 profilio peržiūros
 1. Anton_Moretti

  Pokemono avatarų galerija [12.04]

  Avatarai kokybiški ir gražūs, gražūs vaizdai, dydis tinkamas. Matau, kad jau daug pasidalinęs esi, tad noriu pagirti ir laukiu naujų avatarų. p.s Ieškojau avatarų, tad manau atėjau į tinkamą temą
 2. Pasiūlymų anketa: • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Anton_Moretti • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Manau būtų smagu, jog Medkirčiai galėtu vežiuoti malkas į žaidėjų nuosavus namus. Kaip suprast vežioti? Tai galėtu atsirasti Ba;dų parduotuvėje kažkoks židinys,. Žaidėjas jį nusiperka, pasistato namuose. Kaip reikia malkų jis iškviečia medkirčius ir metkirtys atveža jam malkų, išima iš mašinos su ALT pasiūlo su /smalku (id) jei žaidėjas sutinka sumoka medkirčui pinigus ir malkas gauna į rankas, namo savininkas malkas įneša į vidų ir padeda prie krosnies. O krosnies kurimas namuose tai būtų naudinga tam, kad namo savininkas kuris kuria pečiu gauna +1-2 xp. Aišku galima sugalvoti kažką kito ką gali gauti. • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Manau smagu būtų, kad namuose galėtum kurti krosnį ir pirkti malkas. Pasipildytu metkirčių darbo veikla. • Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):
 3. Anton_Moretti

  Salvatorės GFX updated

  Tikrai gražūs, pačiam smagu kaip kažkas įkelia ne avatarus, o parašus. Nėra ištampyti, ryškus, mašinos parašai mane trauke. Karts nuo karto padarau parašą tai jei reiks kažko su mašinom tikriausiai užsuksiu čia . Sėkmės kurk toliau ir panaudok kokios nature.
 4. Anton_Moretti

  Again gfx teisėsaugai

  Šeip visai nieko atrodo, tie padraskyti šonai. Galbūt trūksta kažko tekste, daugiau kažkokių efektų, šriftą įdomesni pakeisti galėjai. O šeip spaudžiu like.
 5. Anton_Moretti

  Emigruoju Anton_Moretti

  ► Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Anton_Moretti Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Nuo vakar. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Apie ~5 metus. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Iš draugų, youtube. Paplitęs geromis sistemomis. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Šitas labiau sudomino savo sistemomis, administracija serverio, žaidėjais. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Apmokymus (4.000) nevygdžiau, nes labai norėjau pradėti normaliai žaidti serveryje. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Teko dirbti Metkirčiuose ir Gaisrininkuose. Abu darbai labai patiko, tiek užimtumu, tiek bendradarbiais. Metkirčiai tikrai kietas darbas, pjauni medžiu, veži į malkinę, gali dirbti ir lenpjovėje. Gaisrininkai tai kaip darbas be pakvietimo yra žiauriai geras, užgesini pastątą ir darbuojes viduje. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne, pasinaudojau /kviesti komandą ir iškviečiau Taksi, mandagus Taksi darbuotojas atvažiavo ir nuvežė. Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Šiuo metu tai , nes esu serveryje naujokas. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Nebuvau. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Kad dviratį reikia nomuotis tai gerai, nes nesimėto po kampai, su mašinom nesusidūriau, bet kiek žinau tikrai gera pirkimo sistema. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Taip naudojuosi, labai padėjo. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Naudoju, sureguoja kažkur per ~5 sekundes. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Man viskas aišku, manau mažiau geriau , nes tada pats gali gilintis ir atrasti naujovių. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Galbūt suteikti piniginę paramą, bet man to nereikėjo, nes pats prasiverčiau.
 6. Anton_Moretti

  xanderio avatarų galerija. [02.12]

  Sveikas, WOW! Žiauriai patiko keli avatarai, vina pagriebsiu. Patiko todėl, kad nematyti vaizdai, kokybiškaraiška, dydis patinka. Krc, lauksiu daugiau, nenustok, kurk, kelk.