Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Peikiu Zilvis_Chuwak

Original_Potato

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Original_Potato

• Direktoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Zilvis_Chuwak

• Kokiai firmai šis direktorius atstovauja ?: GSPD

• Už ką šis direktorius yra peikiamas ?: Pirmiausia norėčiau paminėti, jog direktorius yra aukštas postas ir jį užimti turėtų kompitentingas asmuo. Dėja Zilvis toks nėra. Visu pirma - savų stumdymas į darbą. Zilviui užėmus direktoriaus postą seni darbuotojai buvo išmesti, tačiau staiga, kol kas dar neįvykus nei vienai atrankai, į darbuotojų gretas prisijungė Ernis_Pokemon. Trumpai apie patį Ernį. Serveryje mane gaudė ir šaudė vienas asmuo. Miesto gatvėse sutikau Ernis_Pokemon ir paprašiau tą asmenį apraminti, tačiau visa tai nesiliovė. Toliau buvo vejojamas ir šaudomas. Bandžiau slėptis ant stogo, bet tai nepadėjo ir nusprendžiau pats išsitraukti ginklą ir pradėti priešintis (Gintis). Staiga iš niekur ant stogo užlipo tąsai asmuo kuris mane šaudė (Kurio pareigūnas Ernis_Pokemon neapramino(Neatliko savo darbo)) ir GSPD direktorius Zilvis_Chuwak. Jie kartu elgėsi kaip draugeliai (Tik elgėsi, nesakau, kad taip buvo). Gavau įspėjimus už narkotikų laikymą (Šiek tiek turėjau, kadangi esu furistas...), keiksmus (Iš pasipiktinimo leptelėjau ''b*et''), ir ginklo rodymą viešoje vietoje. Buvau sudaužytas su lazda ir nukeltas į kalėjimą. Buvau pasipiktinęs ir tą išreiškiau neetiškai ir todėl gavau pelnytą MUTE. Išėjęs iš kalėjimo norėjau gražiai pakalbėti su Zilviu. Išlaukus kol baigsis mute parašiau Zilviui. Papasakojau kokia tai buvo situacija, jog tai buvo savigina, jog buvo bendrauta su jo draugeliu avinu (Zodiako ženklas), kad jis neatliko paskirto darbo. Man prieš tai buvo pasakyta ''atsigauk''. Visu pirma aš nemanau, kad direktorius turėtu taip bendrauti su žaidėjais. Man pradėjus aiškintis situaciją, man buvo atsiųsta žinutė: ''Gerai, neįdomus''. Aš jam parašiau, jog noriu viską išsiaiškinti bei gauti įrodymus už ką buvau nubaustas. Paprašius įrodymų man buvo pasakyta: ''Eik rašyk papeikimą neverkęs''. Tą aš dabar ir darau. Kadangi už visą šitą jo bendravimą, elgėsi, draugų stumdymą (Kuris netikėtai taps pavaduotojas) jo niekas nenubaus, aš bent jau viliuosi, kad susidomės dalinai neteisėta veikla, ir jeigu jo nenušalins (Aš ir nenoriu, kad nušalintu) tikiuosi, kad sudrausmins ir seks tolimesnę jo veiklą. Tarp kitko, kaip ir minėjau, tokio aukšto posto žaidėjas turėtų ir bendraut atitinkamai. Su daugybę privilėgijų ateina ir daugybė teisių. O kadangi taip ir negavau prašytų įrodymų peikiu šį direktorių už ''TEISĖSAUGOS FIRMOS NUOSTATŲ'' 1.2.0 straipsnio dalinį pažeidimą.

• Kokiai taisyklei šis direktorius nusižengė : 'TEISĖSAUGOS FIRMOS NUOSTATŲ'' 1.2.0 straipsniui.

• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi direktoriaus pažeidimas :

 http://www.part.lt/img/cf406bfb6f22595e5c4bcae483afdb54756.png 

http://www.part.lt/img/613eb45cf5ec43502c820707f1003b7a559.png

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

ha :D pirmas ižeidineja ir nesiskaito, o paskui papeikimus rašo, taip bendravau su tavim negražiai, nes neturiu ko bendrauti gražiai su tais kurie mane ižeidineja.

Čia mute anketa - ANKETA.

Išties labai apmaudu kai žmogus stengies tiek rašo daug, bet visiškai be pagrindo, tavo papeikimas nera argumentuotas, ir čia aš savo kaltės nematau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

ha :D pirmas ižeidineja ir nesiskaito, o paskui papeikimus rašo, taip bendravau su tavim negražiai, nes neturiu ko bendrauti gražiai su tais kurie mane ižeidineja.

Čia mute anketa - ANKETA.

Išties labai apmaudu kai žmogus stengies tiek rašo daug, bet visiškai be pagrindo, tavo papeikimas nera argumentuotas, ir čia aš savo kaltės nematau.

Vajė vajė. Cituoju patį save: '' Buvau pasipiktinęs ir tą išreiškiau neetiškai ir todėl gavau pelnytą MUTE''. Ties šituo aš savo kaltę pripažinau, bet tu neturi jokių įrodymų už ką buvau įkalintas. Kaip tave įžeidinėjau tave tada, kaip aš ginklus rodžiau ar ką, ir tu savo kaltę turėtum puikiai pamatyti, kadangi tu pažeidei 1.2.0 straipsnį kurį , ponuli, turėtum kaip teisėsaugos direktorius puikiai išmanyti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ką čia su tavim kalbėt, bandai kažka irodyt ir primest protinga nors toks net nesi, tiesiog juokinat labai su tokiais papeikimais.

Pasiūlymas paprastas, jeigu matai, kad nesiseka bendraut su žmoniem išeik į lauką ir pabendrauk su kitais.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Direktoriaus šalint  ar duot įspėjimus neverta, nes tai, kad pokemonas buvo priimtas prieš atrankas buvo su mano leidimu.
Žinoma, už nepagarbų elgesį Žilviui suteikiu žodinį įspėjimą, kad sudrausmint elgesį, nerašinėt tokių briedų kaip "neverk, eik papeikimą rašyt" ir kt, tai labai nepagarbu. Direktorius nuo tol iki šiol nėra gavęs daugiau jokių skundų, tad ta gaida ir skirstomes.

Dėkoju už pagrįstą, išsamų papeikimą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.