Jump to content
Pirkdami kreditus SMS žinute naudokite naują numerį – 1679. ×

Wizard_Airidas

Narys

 • 654

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • 12

  Laimėta dienų

 • Nario efektyvumas

Wizard_Airidas paskutinį kartą laimėjo Gegužė 23 2021

Wizard_Airidas turėjo mėgstamiausio turinio!

Apie Wizard_Airidas

 • Rank
  ¯\_(ツ)_/¯

Paskutiniai profilio lankytojai

9.118 profilio peržiūros
 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Wizard_Airidas Parduodamų(-os) event dėžių(-ės) rūšis ir kiekis: /hdeze, virš 150 dėžių Norima kaina už event dėžę: 130k/vnt Nuotrauka su įrodymu, kad turite event dėžių (/hdeze, /kdeze, /vdeze): https://imgur.com/1vXzknt Papildoma informacija (jei nereikia - galite šio punkto nekopijuoti): Žaidime būnu retai, galite rašyti į forumą arba discordą (Airidas#0714), taip pat galite kreiptis žaidime į Tnt_Edwax
 2. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Wizard Airidas 2. Jūsų komandos nario Vardas_Pavardė: @Jack_Marzo 3. Jūsų komandos pavadinimas: PRAV4L 4. Ar susipažinote su renginio taisyklėmis ir pažadate jų laikytis: Tikrai taip
 3. 1. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: 2. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas:viršuje
 4. 1. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: 2. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas:
 5. 1. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: Kadangi žaidėjas naujokas, po pirmo atsijungimo neblokavau, bet atsijungė ir antrą kartą. 2. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas:
 6. 1. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: 2. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas:
 7. 1. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: 2. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas:
 8. 1. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: 2. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas:
 9. 1. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: 2. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2022 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.