Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Prisistatau Area_Boys

Area_Boys

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Area_Boys
Jūsų tikrasis vardas: Dovydas Talubinskas
Jūsų amžius, gimimo diena: 14 metų, 2003 02 22
Jūsų gyvenamasis miestas: Kaunas
Jūsų kontaktiniai duomenys (nebūtina, bet pageidautina): FB: Dovydas Talubinskas, SnapChat: KingOfSion, IG: _zveris
Jūsų hobiai, pomėgiai: Mėgstu labai daug sportuoti, mėgstu lankytis edukacinėse vietose, mėgstu aktyvų laisvalaikį. 
Trumpas jūsų charakterio apibūdinimas: Esu karštakošis, dažnai per daug susireikšminantis, nedraugiškas. 
Kuo galite pasigirti, kuom išsiskiriate iš kitų?: Esu labai sportiškas, mėgstu apsikabinti. :
Ar turite augintinių? Jeigu taip, kokie jų vardai?: Turiu, Šunį Simbą ir Mają, katiną Kiešą ir kitą, kuri neturi vardo. :D Todėl vadinu ją Kyse. :D 
Turite seserų, brolių?: Turiu sesę Mariją, brolio nebeturiu. :| 
Kaip sužinojote apie GreenSide.LT projekta?: Taii draugas pasikvietė pažaisti. 
Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės. Kokie jūsų serverio tikslai?: Neturiu serverio autoriteto, nes labai dažnai tie "autoritetai" baudžia už nieką. :) Neturiu tiklsų serveryje. :)
Jei norite dar plačiau papasakoti apie save, rašykite čia: Esu Baltijos Šalių BJJ vicečempionas, Lietuvos grappling čempionas, Vilniaus miesto grappling vicečempionas. Mėgstu Flying Armbarus. IG mano pamatysit tai. :D 
Jūsų nuotrauka (privaloma)http://www.part.lt/perziura/6fdea80cec1721294eb0f4041b8ebfc3959.jpg

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
3 valandas prieš , Ponas_Capone rašė:

Sveikas malonu susipazint, maciau tave kelias dienas serveryje, atrodai linksmas, sekmes tau, gal kada dirbsim vienodam darbe, gal susibendrausim :)

PS kodel brolio nebeturi??

Atsakysiu į šį klausimą, mano brolis mirė, kai jam buvo 3 metai. :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
29 minutes prieš, Ponas_Capone rašė:

Nezinau, bet istikruju liudna, mano tetis mire kai man buvo 8, manau tau taip pat yra sunku, nepaluzk didziausios sekmes tau <3:unsure:

Didžiausia užuojauta, seniukai, suprantu ką reiškia augti be tėvo. Laikykis. ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.