Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

✪ Pasiūlymas Serveriui ✪

Gvidas

Rekomenduojamas pranešimas

Pasiūlymų pildymo anketa serveriui.


✔ Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Drake_Stevenson


✔ Koks tai pasiūlymas: Siūlau padaryti naujokų forndą


✔ Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Taigi pradėsiu nuo to jog atėjus naujokui į projektą jam reike pinigų jog galėtų nusipirkti valgyt ir visa kita siūlau padaryti fondą į kurį galės įdėti visi po auka naujokams usiregistravus naujokui į GreenSIDE,LT serverį gaus 10 k arba 5 k kiek bus fonde ir tirkai manau daug nbaujokų ateis žaisti čia


✔ Kuom jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui: Tiesiog ateitų daugiau Naujokų į GreenSIDE.LT projektą 


✔ Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nesamone, tu tik dabar esi naujokas todel nori ta padaryt kad pinigu gautum.

Aš nebe naujokas jau turiu 1500 xp patirties taškų 2134 XP ir tipo noriu išsiviliot :D Taigi turiu VIP'Ą kuris man suteikę daugiau pinigų ir xp jei norėčiau tų pinigų nebūčiau pirkęs vipo .

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš, jog yra nemokamas naujokų maistas. 

O už ką nusipirks telefoną gps sim kortelę ir visa kita man tai neušteko nors ti kišsilaikiau teises nors išlaikiau apmokymus visus ant GOLD bet ir tai neužteko už šitus atliko 92 eurų ačiū White_Orange už 10 tūkstančių kuris daveė ir įgalėjau nusipirkti viską . 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

nereikia. čia turi būti taip jog tu užsidirbtum tam ko trūksta tau. o ne per pirmas žaidimo minutes jau turėt viską ko reikia naujokui. man geriau tegul lieka taip kaip yra dabar, ir nieko keist nereikia. man geriau , kad žaidimas būtų kuo sunkesnis, sudėtingesnis. čia ne koks kitas servas iš kurio atėjai, kur viską greit gavai, pasidarė nuobodu, ir perėjai čia. ne, čia taip nebus, čia viską turi pats savo galvą bei rankom užsidirbt.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.