Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×
Eurovizija 2024! ×

[0.1.8.6] /dpasiekimai komandos patobulinimas

Just_Tadas

Rekomenduojamas pranešimas

– Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Just_Tadas
 Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Taigi, pasiūlymas būtų toks: žinote, kad norint sužinoti kiek liko, pvz., pravažiuoti su darbine mašina ridos, jog įvykdytum darbo pasiekimą, reikia visų pirmą žiūrėti į /dpasiekimai lentelę, norint sužinoti kiek reikia pravažiuoti ridos, po to vėl vesti  /bendradarbiai komandą, jog sužinotum, kiek jau turi pravažiavęs, taigi tai gan nepatogu (kartais net gali pamiršti, kiek reikia pravažiuoti ridos, ir vėl vedi /dpasiekimai :D ). Siūlau, jog parašius /dpasiekimai ir pasirinkus pvz., dešimtą bronzinį pasiekimą, rodytų kiek esi pravažiavęs, ir kiek reikia pravažiuoti ridos ( pvz., ,,Darbo pasiekimui reikia: pravažiuoti 50km/100km ridos'', arba ,,Jūs esate pravažiavęs 50km iš 100km, kad įvykdytumėte pasiekimą.''
  P.S. Sakykit nuomonę komentaruose, visų nuomonės svarbios. Beje atsiprašau, jei jau kažkas tai siūlė.

– Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Būtų žymiau patogiau ir lengviau, nes nereikėtų vesti dviejų komandų ir iš naujo viską spaudinėti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Esu Prieš aš. Kodėl? Jei nemokat suvesti komandos, tai kam žaisti vpš. Taigi komandos suvedimas tik 3sec reikalas čia, o ten išsiiminti vpš nėrą ko, vos porą skaičių ar taip sunku jums? Manau tikrai nėra sunkų suvesti komanda per 3sec, ir išsiiminti vos kelis skaičiukus. Prieš brolau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 hour ago, Hard_Efect said:

Esu Prieš aš. Kodėl? Jei nemokat suvesti komandos, tai kam žaisti vpš. Taigi komandos suvedimas tik 3sec reikalas čia, o ten išsiiminti vpš nėrą ko, vos porą skaičių ar taip sunku jums? Manau tikrai nėra sunkų suvesti komanda per 3sec, ir išsiiminti vos kelis skaičiukus. Prieš brolau.

Tai jei nesupratai ką parašė tai, kad žymiai patogiau bus tsg iš karto rodys kiek tu nuvažiavai ir sedėsi ramus ir savo tas 3 sec kitoms komandoms galėsi išnaudot :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.