Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

Edvis Gaming

Narys

 • 744

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • 20

  Laimėta dienų

Edvis Gaming paskutinį kartą laimėjo Sausis 3

Edvis Gaming turėjo mėgstamiausio turinio!

Apie Edvis Gaming

 • Rank
  Memento Mori
 • Gimtadienis Vasaris 29

Paskutiniai profilio lankytojai

13.616 profilio peržiūros
 1. Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?: Edvis Gaming Kam bus naudojamas kanalas?: Komunikacijai Mokestis už kanalą, nuotrauka (10.000 € į Mafijos_Tevas banko sąskaitą): Nuoroda Tvirtinu, jog susipažinau su taisyklėmis: Tvirtinu
 2. Labas, kadangi „esi atviras pasiūlymams, nesi nusistatęs tikslios sumos“ ir tikrai nesi perekūpas*, siūlau 5,5mln.
 3.  

  1. Rodyti senesnius komentarus  1 komentarai
  2. Pronis_Kadilakas

   Pronis_Kadilakas

   kaip istrint komentara? padareu gramatine klaida kuria nesididziuoju

  3. Pronis_Kadilakas

   Pronis_Kadilakas

   pasirodo nepadariau, atsiprasau uz bereikalinga sumaisti

  4. Lietuviskas_Zmogus

   Lietuviskas_Zmogus

   sveikas proni, galiu patvirtinti kad tu nepadarei gramatines klaidos. 

   aciu uz demesi

   -lz

 4. Situacija gan įdomi ir gan neprofesionali. Direktoriaujant tikrai gan ilgą laiką, turėtų būti aiškūs tokie dalykai kaip atrankos ir jų mechanika, kas galima, o kas negalima. Senai yra nusistovėjusi bendra tvarka ties atrankomis žaidime/„TeamSpeak'e“ - norintys kandidatuoti atrankoje susirenka direktoriaus nurodytoje vietoje serveryje, taip pat susirenka visi „TeamSpeak3“ programėlėje. Atrankos vedantysis(-ieji) apklausia visus esančius „TeamSpeak'e“ ir tik tada pagal savo išsikeltus vertinimo kriterijus priima į firmą iki 10-ies žmonių, kurie pasirodė tinkamiausiai ir panašiai. Šioje situacijoje pateisinamas atvejis būtų, jei papeikimo autorius nebūtų pasirodęs „TeamSpeak'e“ arba nebūtų atvykęs į pageidaujamą vietą serveryje, kur susirinkę visi žmonės ir tokiu atveju Red'as būtų net neapklausiamas. Tačiau apie tai užsiminta nebuvo nei iš papeikimo autoriaus, nei iš peikiamojo direktoriaus. Tikiuosi, jog ateityje tokios absurdiškos situacijos nesikartos ir atrankos vyks kuo sklandžiau. Taip pat, kartas nuo karto tenka gauti smulkių nusiskundimų iš aplinkinių, kas taip pat yra netoleruojama. Kaip ir esu minėjęs asmeniškai tau, Gordon'ai, paminėsiu ir čia, jog reikia jausti saiką ties atsipalaidavimu ir pramogomis, o konkrečiau kalbant - „pramogomis“ su teisėsauga. Mano akimis matomas per didelis, kaip vadovo, atsipalaidavimas ir ribų nejautimas tam tikruose dalykuose, noras prisigalvoti papildomos veiklos, į tą veiklą įtraukiant net aplinkinius. Sprendžiu, jog šis atsipalaidavimas galimai kyla iš atsibodusios rutinos ir monotoniškos aplinkos firmoje, o gal ir dėl to, kad pareigose esi ne pirmą mėnesį. Direktorius baudžiamas 1 įspėjimu.
 5. Galima drąsiai teigti, jog šie direktoriaus rinkimai nusitęsė maksimaliai ilgai. Buvo nuspręsta atranką keletą kartų pratęsti, tikintis sulaukti bent keletos potencialių kandidatų į šias pareigas. Tenka pripažinti, šis bandymas nepasiteisino ir sulaukti kažko įdomaus nepavyko. Šiek tiek apmaudu matyti, kai direktorių atrankose tenka išvysti jau matytus žmones, kurie anksčiau turėję pareigų, grįžę iš pertraukos ir panašiai. Norisi pamatyti ir ne vien senbuvius, bet ir naujus, galbūt neatsiskleidusius žmones. Susidaro įspūdis, kad direktoriaus pareigos yra baisus ir blogas dalykas, nauji žmonės tuo nesidomi ir gal net tokių pareigų baidosi, ką galiu drąsiai paneigti - taip nėra ir jei taip galvojate, labai klystate. Kalbant šiek tiek plačiau apie pačią situaciją su atranka - situacija prastoka, nes rinktis tiesiog nėra iš ko ir potencialus kandidatas tik vienas - Nedas. Nedui jau yra tekę ragauti vadovo „duonos“ medikų pareigose. Neslėpsiu, jog buvusi medikų kadencija itin nenustebino, buvo pratęstas 30-ies dienų streak’as. Aišku, suvokiamas dalykas yra ir tas, jog tai yra medikų firma ir ji gana greit atsibostanti savo vienoda rutina. Visgi, tikiuosi, kad dabartinėse pareigose tos motyvacijos nepritrūksi ilgesniam laikui ir puikiai pavyks visas idėjas įdiegti į savo firmą. Laiškas kaip ir visada, tvarkingas, mintys rišlios, įdėta nemažai laiko ir pastangų, o jį skaityti ir suprasti kas jame parašyta itin lengva. Prikibti tiesiog nėra prie ko. Taip pat pagirti norisi ir už didelį aktyvumą kurį tenka matyti dabar ir viliuosi teks matyti kadencijos metu. Nes šiose pareigose aktyvumas yra vienas iš gana svarbesnių dalykų esant vadovu. Laiške taip pat buvo pateikta keletas idėjų, kurios pasirodė gana tvarkingos, tik galbūt ties vienos ar kitos idėjos aprašymu pasigedau šiokio tokio detalumo, jog nekiltų klausimų, kurie dabar kyla. Bet kaip ir dažniausiai, pasikartosiu vėl - geriau keletas logiškų, apgalvotų idėjų, nei laiške prirašytų begalės idėjų, kurios nebus panaudotos ar sunkiai pasiteisins ir funkcionuos. Naujasis Policijos Departamentos direktorius - Nedaz_Nedaz!
 6. Per pastaruosius porą mėnesių, susidaro toks įvaizdis, jog firmos vadovo postas yra laikomas vos ne tik dėl dienų skaičiaus ir baimės prarasti šį statusą (gi gaila palikti, tiek ilgai ir sunkiai vargus iki kol jį gauni). Tokiam požiūriui esu priešiškas ir to netoleruoju. Pagrindinė problema - negebėjimas būti „lankstesniu“ įvairiose situacijose kaip dera direktoriui, vietoj ramaus apgalvojimo tam tikrose situacijose - ėmimas pulti grasinti darbuotojams, teigti necenzūrine leksika kaip tas ar anas veda iš kantrybės, nebelaiko nervai, ką tu jam padarysi ir panašiai. Kitaip tariant, prasideda pykčio priepuoliai, siekimas atkeršyti ar velnias žino kas dar gali šauti į galvą. Pats tuo parodai, jog tikriausiai „šie vandenys“ ne tau ir geriau tikriausiai sektųsi užsiimti kita mėgstama veikla, kur būtų galima nevaržomai rodyti savo neapykantą kitiems, nervintis. Direktorius nušalinamas nuo pareigų dėl kompetencijos stokos.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...