Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Problemos su SA'MP.

Matas_Vasiili

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Matas_Vasiili


• Kokios pagalbos jums reikia ?: SA'MP


• Plačiai ir aiškiai apibūdinkite savo problemą, jeigu reikia galima pasitelkti ir vaizdinę medžiagą : Nu tai vat, bandau jungtis i serveri, taciau tik pradeda krauti, ismeta crasha. Perrasiau per nauja nieko vistiek taspats.


NETYCIA ISTRYNIAU BASS.DLL FAILA IS GTA FOLDERIO, METE CRASH, VELIAU ISIKELIAU ATGAL AS JI, VISTIEK META... PERRASIAU GTA VISTIEK META.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Pamenu man taip pat buvo tikia problema, tikriausiai nuo blogo modo. Kai man tik tai nutikdavo RR pc padarydavau ir viskas.

 

 

NEPADEDA NET RR PC.

 

NETYCIA ISTRYNIAU BASS.DLL FAILA IS GTA FOLDERIO, METE CRASH, VELIAU ISIKELIAU ATGAL AS JI, VISTIEK META... PERRASIAU GTA VISTIEK META.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jaigu rašaisi, per naują pakeisk pavadinimą, tarkim buvo GTA ir tuo metu crašino, o pasku ištryniai ir vėl įrašiai su tuo pačiu pavadinimu, gal pasiliko failų ar kažko kito, todėl pabandyk įsirašyt tarkim su pavadinimu  GTA123.  Man taip būna, todėl daug kartų esu pakeitęs pavadinimą GTA, kad necrašintų kaip ant to pačio įrašau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jaigu rašaisi, per naują pakeisk pavadinimą, tarkim buvo GTA ir tuo metu crašino, o pasku ištryniai ir vėl įrašiai su tuo pačiu pavadinimu, gal pasiliko failų ar kažko kito, todėl pabandyk įsirašyt tarkim su pavadinimu  GTA123.  Man taip būna, todėl daug kartų esu pakeitęs pavadinimą GTA, kad necrašintų kaip ant to pačio įrašau.

Atsisėsk nenusišnekėjęs :D mano būdas turėtų padėt.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atsisėsk nenusišnekėjęs :D mano būdas turėtų padėt.

Pats tu atsisesk, ne visi kompai turi tiek diskų kiek pas tave. Man padeda, kaip pakeičiu pavadinimą prieš įrašant naują GTA

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.