Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Emigruoju Eho_San

Eho_San

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Eho_San

Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Šita vartotojo dar buvau užregistravęs 2017-03-** bet nežaidžiau bet vėl pradėjau galvoti apie šita projekta ir grįžau bet vakar tik prisijungiau su šituo vartotojo slapyvardžiu Eho_San

Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? :  Samp pradėjau žaisti dar 2013 metu pabaigoje 

Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Iš draugo Modestas_Wolf

Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Supratau kad praitame projekte kur žaisiu nebegalima tikėtis atnaujinimų jau 4 metus, o čia jie kas kelias savaites ar net keleta mėnesiu būna, aš esu modernus žmogus todėl nebenorių žaisti freerome.

Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? :  Taip įvygdžiau visas, iš pradžiu nelengva buvo skaityti ir atlikti, tačiau vėliu pajemiau visus GOLD

Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :  Jau teko dirbti gamykloje ir medkerčių vakar net buvau pasiekęs bronze 7 pasiekima darbo. labiau mandrios sistemos man patinka naujovės kuriomis labai mėgaujuosi, teko dirbti ir fūristų ten tai iš vis sistemos kokios. kai pasikeli rangą.

Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Jo buvo sunku todėl paprašiau kažkokio žmogaus kad nuveštu.

Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Beveik nenaudoju nes visada būna ant žemėlapio automatiškai pažymėta kur man vykti.

Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Nebuvau tačiau, buvo jau sušaude mano mašina.bet aš pats nenukentėjau.

Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Pakanką, ne

Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Taip retkarčiais panaudojų kaip kažkokį mandra klausima sugalvojų apie serverį ir noriu pasižiurėti ar GreenSide administratoriai žino atsakyma.

Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Taip teko jau kviečiausi Policija ir Mechanikus teko netgi išsikviesti TAXI su medikais. Visi regavo tikrai greitai atvaževo visi

Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Taip viskas aišku

Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Viskas yra savo vietose viskas labai gerai parodo nelengva darba kurį reikia atiduoti šiame servery man tai patinka siulyčiau nieko nekeisti nebent naujų darbu?:D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.