Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Arnas_Haiva užblokavo Danila_Adidas

Arnas_Haiva

Rekomenduojamas pranešimas

UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS,
(2015.01.24)

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Arnas_Haiva
• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Danila_Adidas
• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas. (Handling (Drift modas))
• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://prnt.sc/irlily https://prnt.sc/irliqr 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

HAIVA KAD TU ČIA IKELEI VIDEO TAI NIEKO NEREIŠKIA ČIA NESIMATO AIMO TU NORS ŽINAI KAS YRA AIMAS? AŠ TAU NUMESIU ANKETA KUR YRA TIKRAS AIMAS O DĖL PATAIKUMO TAI TAS MAZVYDAS_MIKSENIS TAI JIS ATSITUPES BUVO Į JI BUVO LENGVAI PATAIKYTI P.S VA KĄ REIŠKIA AIMAS:

 

 

Labas haiva bet aš matau tau tikrai nėra prie ko prisikabint? nesuprantu apie koki tu čia turėjei ominy DRIFT MOD :D tu pac pažiurėk pastave toks pac failas yra čia originalus yra žmogau wtf neradai ką turėjei rasti tai prisikabinai prie nesaminias? pac tikrinai kompa nes cleo nėra nei vieno modo + kodėl nepažiurėjei kada handling failas būvo editintas? @Rokas manau pac patikrinsi šita banned anketa nes tikrai čia yra nesamonia ir pac geriau patikrint banned bei kompa mano nes haiva nemoka tikrinti: P.S PER MANO UNBAN MATOSI NES NEI VIENO MODO NĖRA: BEI ROKAI PAC PAŽIURĖK PASTAVE IRGI YRA TOKS PAC FAILASed31ba55f6bdcdeb7ce3e0dffa390a9b515.jpg46daa7173cb85f7b6d7bb44fdedaee36241.jpg

1e74de31e5dff935781019ebe9a6901e756.png

ŠTAI BANDIMAS ISIRAŠIAU NAUJA GTA IR SAMP TOKIE PATI FAILAI YRA TAI KUR ČIA DRIFT MOD? @Rokas WTF PAC PABANDYK TAIP PADARYTI.

 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.