Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Narkotikai tiesiog pranyksta

Renatas_Borys

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Renatas_Borys
• Apibūdinkite aiškiai ir plačiai kokia tai klaida ?: Tai klaida, per kurią negalimą turėti, bei vartoti narkotikų, nes jų negauni. Nusiperki narkotikų ir jų tau nerodo per/mnarkotikai, taipogi neina ir jų pačių vartoti. Šią klaidą pastebėjau jau vakar, bet galvojau čia šiaip kažkas užsibugino netyčiukais ir atsibugins. Mėginau žudytis, relogint, bet tai klaidos nesutaisė. MANAU, kad ši klaida atsirado, kai man vienas žaidėjas(pirmasis žaidėjas) pardavė 31 narkotiką, aš jam pasiūliau atgal tuos 31 narkotikus. Tuo pačiu metu, kai aš jam jau pasiūliau pirkti, kitas žaidėjas(antrasis žaidėjas) man siūlė pirkti narkų, tai aš sutikau ir po kelių sekundžių sutiko pirmasis žaidėjas pirkti iš manęs. Paprastesnis paaiškinimas apačioje.

  1. pirmas žaidėjas, tai yra žaidėjas, iš kurio originaliai pirkau narkotikus, poto pardaviau jam atgal tą patį skaičių (31 nark.) atgal.
  2. antrasis žaidėjas, tai yra žaidėjas, iš kurio nusipirkau narkotikus poto, kai siūliau pirmajam žaidėjui.

Klaida savaimė susitvarkė, kai pasiemi kažkiek tais narkotikų. Spėju čia tie narkai nuėjo į minusą, šiuo atvėju, tai buvo -31 narkotikas, bent jau taip manau . Tai va, paprasta, perki narkus, tol kol išeini iš minuso.

• Vaizdinė medžiaga kuri patvirtintu klaidą :FDxLrUE.jpg

Žodžiu jeigu ko nesupratot, klauskit, pasistengsiu dar normaliau paaiškint.

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.